Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 16:19, reaven1 napisał:

Powiem Ci że tak, jest to całkiem niezły kawałek literatury... ma swój klimat i może łatwo wciągnąć:)

Ale jedno i drugie? Bo słyszałem, że Strony Bólu jeszcze są spoko ale "Torment" to troszkę kichowaty jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:50, Abi Dalzim napisał:

Ale jedno i drugie? Bo słyszałem, że Strony Bólu jeszcze są spoko ale "Torment" to troszkę
kichowaty jest...


Stron Bólu nie czytałem, ale Torment taki sobie - jak dla mnie, gorszy od gry. O wiele. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 16:50, Abi Dalzim napisał:

Ale jedno i drugie? Bo słyszałem, że Strony Bólu jeszcze są spoko ale "Torment" to troszkę
kichowaty jest...

Zależy od gustu:P mnie tam się obydwie podobały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak liczysz, że będzie lepszy od gry to możesz nie czytać, ale jak potraktujesz to jako kolejna przygoda w świecie Planescape to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:18, Lumbago napisał:

Tzn jak liczysz, że będzie lepszy od gry to możesz nie czytać, ale jak potraktujesz to jako
kolejna przygoda w świecie Planescape to polecam.


Wreszcie ktoś docenił te książki:D mnie one się bardzo podobały, zwłaszcza gdy można poczuć ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze już bylo ale temat jest troszkę przydługawy więc...
Mam już teleport, teraz musze zdobyć klucz. Wiem, że to jest krew jednej z dziewczyn z przybytku rozkoszy intelektualnej - Kesai-Serris. Mam chusteczki (2), ale nie mam z nią odpowiednij opcji dialogowej. Gadałem z Ives, Dolores, Ecco, Kensai i jej przyrodnią siostrą (tą od obrażania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym długim weekendzie CDP ma wprowadzić poprawki w kodzie i strona ruszy. Na razie nie będzie wszystkich działów, ale dość szybko je zapełnimy ponieważ zebrałem sporą redakcję. Za to, że tyle musieliście czekać przygotowałem kilka niespodzianek. Na pewno się wam spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:18, Ajko napisał:

Moze już bylo ale temat jest troszkę przydługawy więc...
Mam już teleport, teraz musze zdobyć klucz. Wiem, że to jest krew jednej z dziewczyn z przybytku
rozkoszy intelektualnej - Kesai-Serris. Mam chusteczki (2), ale nie mam z nią odpowiednij opcji
dialogowej. Gadałem z Ives, Dolores, Ecco, Kensai i jej przyrodnią siostrą (tą od obrażania)



przede wszystkim nie bedzie ona chciala uwierzyc kto jest jej matka - zeby ja przekonac, trzeba jakos wezwac jej ojca - kambiona, nie pamietam tylko jak to sie robilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:05, Iras. napisał:

przede wszystkim nie bedzie ona chciala uwierzyc kto jest jej matka - zeby ja przekonac, trzeba
jakos wezwac jej ojca - kambiona, nie pamietam tylko jak to sie robilo


Sama go wzywała gdy jej powiedziałem, że tak mówiła jej siostra i uwierzyła, ale wtedy nie miałem jeszcze portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:58, Lumbago napisał:

przygotowałem kilka niespodzianek. Na pewno się wam spodobają.

No to super, czekam z niecierpliwością :)

Dzisiaj chyba sobie zainstaluję znowu Tormenta i dołożę do tego patch KHRoN''a. Zagram oczywiście magiem :)
Trzeba powspominać stare, dobre czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:51, Abi Dalzim napisał:

Dzisiaj chyba sobie zainstaluję znowu Tormenta i dołożę do tego patch KHRoN''a. Zagram oczywiście
magiem :)
Trzeba powspominać stare, dobre czasy ;)

Ja zainstalowałem wersję z patchem już parę miesięcy temu ale niestety nie mam za bardzo czasu grać a siedzenie po pół godziny dziennie przy tym tytule nie ma sensu (jeśli wogóle jest możliwe ;-) )
Jak myślicie, wzięcie urlopu żeby przejść spokojnie Tormenta to nie przegięcie? ;-D
Gratuluje awansu Dziki Magu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 16:51, Abi Dalzim napisał:

Dzisiaj chyba sobie zainstaluję znowu Tormenta i dołożę do tego patch KHRoN''a. Zagram oczywiście
magiem :)


angh! a ja czasu na Tromenta nie mam... :/
nie dość, że w Guild Warsa trzeba czasem zagrać, to jeszcze Gothic z Mrocznymi Tajemnicami świerzbi...
argh, nienawidzę roku szkolnego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:52, sodolis napisał:

Jak myślicie, wzięcie urlopu żeby przejść spokojnie Tormenta to nie przegięcie? ;-D

Jeżeli miałbym tylko taka możliwość i w domu brak poważniejszych obowiązków, to nie wahałbym się nawet chwili :)

Dnia 25.04.2007 o 19:52, sodolis napisał:

Gratuluje awansu Dziki Magu :-D

Dzięki, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zainstalowałem sobie gierkę i dołożyłem patch KHRoN''a. Nie wiem czy soć nie pokopałem, bo Morte nie przywitał mnie swoim głosem. Pokazywały się tylko litery. To samo Bezimienny. Nie mówi już "Idę" czy "Zrobione" - przemieszcza się w milczeniu... I ponoć już na początku miało być coś nowego co wnosi patch (zauważyłem tylko - chyba - trochę inną gadkę Mortego i nic więcej). Nie posunąłem się w grze co prawda za daleko, bo jestem dopiero po rozmowie z Dhallem, ale myślałem, że już na samym starcie czeka mnie coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 20:00, Azrathel napisał:

angh! a ja czasu na Tromenta nie mam... :/
nie dość, że w Guild Warsa trzeba czasem zagrać, to jeszcze Gothic z Mrocznymi Tajemnicami
świerzbi...
argh, nienawidzę roku szkolnego... :/


no to musisz sobie rozplanować jakoś plan zajęć:) bo na Tormenta zawsze jest czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:27, Abi Dalzim napisał:

Czy z tym Zachariaszem z kostnicy da się tylko zagadać jak wykryjemy kłamstwo Dak''kona w rozmowie z Upadłym?

Priorytet to zdobycie od Dak''kona imienia tego dawnego towarzysza. Mając umiejętność Gadaj-Kości-Opowieści, będziesz mógł z nim zagadać. Przyda się też skalpel by wydobyć co nieco prezentów. :) (Jeden z przedmiotów - serce daje +1 do Zręczności i +1 do klasy pancerza). Zachariasz to zombie robotnik nr 331.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że w do Tormenta (chyba) nie można robić modów jak do BG, gra ma tyle niedopowiedzeń, że można by było zrobić coś naprawdę dobrego i z polotem ;-) Oczywiście te niedopowiedzenia również nadają smaku grze ale niektóre można by było w ciekawy sposób pociągnąć dalej np. dziennik Nie-Sławy, romans z Anną lub Nie-Sławą, historia śmierci Mortego i uwięzienia Ignusa (Bezimienny pewnie maczał palce w jednym i drugim ;-) ) wątek z Zachariaszem również można by było rozbudować, coś o Upadłym też by się przydało, no i wiele innych możliwości :-) Torment ma tylu wiernych fanów, że na pewno byłoby w czym wybierać :-D ale niestety...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować