Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 22:49, Shadowtear napisał:

Mam takie pytanie - jak zrobić, aby Bezimienny stał się magiem?


Musisz pójść na Plac Szmaciarzy, tam znajduje się chata znachorki Mebbet. Gdy poprosisz ją o szkolenie w Sztuce, ona da Ci 3 zadania (dosyć proste, nie powinno być z nimi problemów). Później między klasami wojownika i maga można przełączać sie u Dak''kona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:49, Shadowtear napisał:

Mam takie pytanie - jak zrobić, aby Bezimienny stał się magiem?


Umożliwi Ci to Mabet mieszkająca na placu Szmaciarzy. Musisz jednak przedtem wykonać dla niej kilka zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:56, Lumbago napisał:

Zrezygnowałem z prowadzenia torment.gram.pl z dniem dzisiejszym. Powodem rezygnacji
jest brak czasu oraz choroba. Wziąłem na siebie zbyt dużo rzeczy i nie dałem rady.
Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na start stronki.

Mam jednak dobre wieści wszystkie materiały jakie udało mi się zebrać przez2 lata żmudnego
szperania po sieci czasem kilka godzin dziennie wraz z CD Projekt umieścimy na stronie do ściągnięcia.
Potrzebuje tylko trochę czasu aby wszystko skompletować i posegregować.


Szkoda, czasami sprawdzałem licząc, ze w końcu się pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od CDP. Są kłopoty z tym kto ma prawa do tego tytułu i tak długo jak nie zostanie to wyjaśnione CDP nie ma możliwości negocjowania w sprawie reedycji tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:08, Karharot napisał:

To nie zależy od CDP. Są kłopoty z tym kto ma prawa do tego tytułu i tak długo jak nie zostanie
to wyjaśnione CDP nie ma możliwości negocjowania w sprawie reedycji tej gry.

niestety masz rację, a szkoda bo przydała by się "saga infinty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:08, Karharot napisał:

To nie zależy od CDP. Są kłopoty z tym kto ma prawa do tego tytułu i tak długo jak nie zostanie
to wyjaśnione CDP nie ma możliwości negocjowania w sprawie reedycji tej gry.

Na całe szczęście jest allegro i tym podobne serwisy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:56, Lumbago napisał:

Zrezygnowałem z prowadzenia torment.gram.pl z dniem dzisiejszym. Powodem rezygnacji
jest brak czasu oraz choroba. Wziąłem na siebie zbyt dużo rzeczy i nie dałem rady.
Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na start stronki.

Mam jednak dobre wieści wszystkie materiały jakie udało mi się zebrać przez2 lata żmudnego
szperania po sieci czasem kilka godzin dziennie wraz z CD Projekt umieścimy na stronie do ściągnięcia.
Potrzebuje tylko trochę czasu aby wszystko skompletować i posegregować.



Mam pytanie czemu daleś znaczek, płci damskiej? "Zrezygnowałem z prowadzenia(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 21:07, 332 napisał:

płci damskiej? "Zrezygnowałem z prowadzenia(...)"


miał wypadek związany z rozżalonymi fanami tormenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:52, KHRoN napisał:

> płci damskiej? "Zrezygnowałem z prowadzenia(...)"

miał wypadek związany z rozżalonymi fanami tormenta ;)

A ja słyszałem, że miała na to wpływ woda, pita nie powiem skąd ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:52, KHRoN napisał:

> płci damskiej? "Zrezygnowałem z prowadzenia(...)"

miał wypadek związany z rozżalonymi fanami tormenta ;)


Ja przynajmniej wiem jaką płeć mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem jedynie trailer i mogę powiedzieć, że nawet ciekawię się to zapowiada. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że pierwszy moduł wypuszczą w tym roku. Na pewno zagram w każdą część, tym bardziej, że maja być tłumaczone na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:51, Robert'cik napisał:

Tylko kiedy to wyjdzie?

ja bym się raczej pytał czy wyjdzie, "planescapowy" mod do części 1 nigdy nie został ukończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:48, Łowca Gier napisał:

Ja oglądałem jedynie trailer i mogę powiedzieć, że nawet ciekawię się to zapowiada. Zobaczymy,
co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że pierwszy moduł wypuszczą w tym roku. Na pewno zagram w
każdą część, tym bardziej, że maja być tłumaczone na polski.

Ja kupiłbym cokolwiek by wydali w tym świecie ;-) Sam miałem parę pomysłów na grę w tym universum, i aż mnie skręca taka stagnacja ;-/ ale nie będę drążył tematu bo wszyscy wiemy jak jest ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:38, sodolis napisał:

ale nie będę drążył tematu bo wszyscy wiemy jak jest ;-(


No, niestety :/ Ja, gdybym miał kasę, to kupiłbym prawa do PS od Wizardów i zrealizował jakąś gierkę. Ale niestety dla nich ważna jest tylko kasa (trudno się dziwić) i wolą ciągnąć telenowelę pod tytułem FR, a nie zająć się światem o wiele lepszym, głębszym i dającym wielkie możliwości. Nie przekonały ich żadne petycje, ale sądzę, że gdyby wydali nowe podręczniki do PS lub chociaż wskrzesili świat i sprzedawali licencje, to nie straciliby na tym.

Ech, sam nie wiem po co po raz kolejny wałkuję ten temat. Po prostu mnie to gryzie i musiałem o tym napisać.

Na pocieszenie link do trailera (pewnie większość widziała, ale niech będzie): http://www.roguedao.com/erf/ArtTeam/Camb/Purg_Trailer_DVD.wmv

sig. ---> Raczej powinno wyjść, przynajmniej I część. Nie jestem pewien, czy zrealizują całą trylogię, bo już nie obyło się bez trudności (pierwszy epizod miał się pojawić z rok temu). Pożyjemy zobaczymy, trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc no obecne RPG w porównaniu z tormentem wydają się być cukierkowymi opowiadaniami o heroicznych postawach ciągle tych samych bohaterów, a rozwój takiego świata jest nastawiony na tworzenie nowych settingów, ras, klas, itd..., a gdzie jakaś fajna realna fabuła, nie ma tego, powstaje tylko coś cukierkowego, bądź H&S, lub kombinacja obu. A szkoda, w końcu ludzie nie są debilami i pragną czasami od gry czegoś więcej niż polecenie "Idź, zabij, przynieś, zakończ, odbierz nagrodę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować