Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o stronke, czy moda bo i do tego i do tego potrzebuje ludzi.
Jeśli czytałeś książki ze świata możesz napisać recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:12, Lumbago napisał:

Jeśli chodzi o stronke, czy moda bo i do tego i do tego potrzebuje ludzi.
Jeśli czytałeś książki ze świata możesz napisać recenzje.


Książki mam zamówione i dopiero gdzieś za tydzień zacznę czytać (pierwsz dwie części trylogii, bo reszta nie była dostępna w Empiku). Co do dialogów do moda, to mogę coś pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 11:58, Lumbago napisał:

Jak sobie radzisz z dialogami??


Widzę to tak: piszesz mi kto z kim gada, jakim językiem (podniosłym, chłopskim, wulgarnym, etc), ja piszę (może i z parę wersji) wysyłam Ci mail''em, kopiuj -> wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już zadawałem to pytanie ale nie udało mi sie tej sprawy rozwiązać , może to jakiś bug ale postanowiłem spróbować jeszcze raz zapytać. Jest taka sytuacja: Przed samym finałem gry kiedy już udaje ni sie połączyć z wszystkimi trzema osobowościami bezimiennego i konwersacji na temat kuli i po podniesienu wspólczynników mądrości inteligencji i nawet charyzmy na maxa i tak nie udaje mi się uzyć tek cholernej kuli i tym sposobem nie mogę dowiedzieć się kim był bezimienny. Nic nie daje rozmowa z tym przemądrzałym wcieleniem na temat badania kuli i tak się nie udaje i nie ważne czy gram magie , wojownikiem, czy złodziejem. O co biega? Jeżeli nic nie pomaga to może ktoż me odeśle do materiałów bym mógł soę dowiedzieć kim był bezimienny bo to trochę głupio grzejść kilka razy gręa najistotniejdszej rzeczy się nie dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:35, Lumbago napisał:

Ok ale narazie czekam aż chłopaki fabułe napiszą, a się z tym nie śpieszą,


Skoro tak to nie mam wyboru i również czekam. Mój ewentualny udział uzależniony jest też od terminów - mam maturę w tym roku, a ona potrafi zmienić może nie tyle naturę co piramidę priorytetów człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to pytanie z fatunku tych głupich no ale cóż .........

gram sobie w tormenta po raz pierwszy i mam juz na samym początku problem z obsługą a mianowicie z czarami. zdobyłem parę zwojów i wczytałem je do księgi i nie wiem jak je rzucać, muszę się ich nauczyć czy co. w drużynie mam mortego i tego co dał się przyłaćzyc co był w kanjpie pod palącym sięcżłekiem czy jakoś tak .


proszę o pomoc i malą ilośc szydery, bo się zniechęce do gry a bardzo mi sie podoba :))


pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:01, Dee Jay HMC napisał:

Kiedyś już zadawałem to pytanie ale nie udało mi sie tej sprawy rozwiązać , może to jakiś bug
ale postanowiłem spróbować jeszcze raz zapytać. Jest taka sytuacja: Przed samym finałem gry
kiedy już udaje ni sie połączyć z wszystkimi trzema osobowościami bezimiennego i konwersacji
na temat kuli i po podniesienu wspólczynników mądrości inteligencji i nawet charyzmy na maxa
i tak nie udaje mi się uzyć tek cholernej kuli i tym sposobem nie mogę dowiedzieć się kim był
bezimienny. Nic nie daje rozmowa z tym przemądrzałym wcieleniem na temat badania kuli i tak
się nie udaje i nie ważne czy gram magie , wojownikiem, czy złodziejem. O co biega? Jeżeli
nic nie pomaga to może ktoż me odeśle do materiałów bym mógł soę dowiedzieć kim był bezimienny
bo to trochę głupio grzejść kilka razy gręa najistotniejdszej rzeczy się nie dowiedzieć...


Bezimienny byl chlopem pańszczyźnianym o imieniu Wania, jednak podpadł lokalnemu wielmoży i takie dziwne wpisy w jego zyciorysie sie pojawily... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dostepnych Tobie postaci na razie czary może rzucać Dak''kon. W księdze czarów po prawej stronie masz listę czarów. Przerzucasz czary na stronę lewą, które chcesz mieć zapamiętane (gotowe do użycia). Następnie musisz się gdzieś przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za fatygę ale mam jesze jedno pytanko ....

jak to mam przeciągnąc z prawej na lewą stronę??, bo kombinuję na wszystkie sposoby i nic mi si nie chce poruszyć, jak mam użyc myszki i klawiszy

sorki za az tak durne pytanie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 22:56, rafles napisał:

jak to mam przeciągnąć z prawej na lewą stronę??, bo kombinuję na wszystkie sposoby i nic mi
si nie chce poruszyć, jak mam użyc myszki i klawiszy

Po lewo musisz mieć wolne sloty na czary, aby przenieść z prawej na lewo po prosty klikasz na czarze po prawo. Powinien się on pojawić po stronie przeciwnej taki lekko zamglony. Zaznaczm, że masz ograniczoną liczbę czarów, co poziom, jednak limit ten zwiększa się wraz z przyrostem doświadczenia.

Dnia 12.03.2006 o 22:56, rafles napisał:

sorki za az tak durne pytanie

Kto pyta nie błądzi :)
Przypominam o tym, aby rzucić czar klikasz prawym przyciskiem w celu wywołania okrągłego menu, zakładka czary, czar i wybierasz cel. Jeśli czar jest obszarowy to wybierasz tylko obszar, w którym czar ma zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pomoc :)) ale jakbym pograł sa mtroszkę dłużej to tez bym doszedł sam do tego (dzis po awansie dak"ona i zrobieniu questa u babci w mebbet umiem zapamietywac :))

tak dla pewności to jescze sie spytam czy bezimienny może tak swobodnie sobie byc albo magiem albo wojowniekiem?? (zależy od sytuacji) czy też lepiej się skupić na jednym?? ,( rozmawając z dakkonem mogę być albo magime albo wojowniekiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 00:21, Abi Dalzim napisał:

Lepiej skupić się na jednym (najlepiej magu), a wojem i złodziejem możesz zostać tylko na chwilkę
- dla expa :)


Ale czy wtedy exp nie jest przyznawany klasie, którą akurat grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 17:25, Lone Wolf napisał:

> Lepiej skupić się na jednym (najlepiej magu), a wojem i złodziejem możesz zostać tylko
na chwilkę
> - dla expa :)

Ale czy wtedy exp nie jest przyznawany klasie, którą akurat grasz?

Dokładnie tak jak mówisz ! Masz tutaj rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 17:25, Lone Wolf napisał:

Ale czy wtedy exp nie jest przyznawany klasie, którą akurat grasz?


Ale lepiej to wykorzystać niż nie. No nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:08, Abi Dalzim napisał:

> Ale czy wtedy exp nie jest przyznawany klasie, którą akurat grasz?

Ale lepiej to wykorzystać niż nie. No nie? :)

Co kto woli - ja się trzymałem jednej klasy (maga) i mi to wystarczało... Choć za pierwszy razem grałem wojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować