Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 18:10, paweusz napisał:

Co kto woli - ja się trzymałem jednej klasy (maga)


Nie no, ja też się trzymałem jednej klasy i też maga, ale na inne klasy się zmieniłem "na chwilkę" żeby po prostu to zrobić - ot tak, dla zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:26, rafles napisał:

a czy można zrobić z bezimiennego wieloklasowca?? czy teżtrzeba się trzymac jednej klasy ?


Nie, można mieć tylko 1 klase w danym momencie. Inna sprawa że można ją co chwilę zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem tylko wojownikiem, nie pasuje mi jego wygląd do innej profesji. No cóż - tak mam.

Mam pytanie do wszystkich, którzy ukończyli grę - JAK według Was skończyła się GRA?
Bo według mnie Bezimienny mógł zarówno odzyskać śmiertelność, jak i mogło to wszystko być ukartowane przez "The Evil One" dla pozbycia się śladów i zabezpieczenia się na wieki, jedna ogromna mistyfikacja...
Ja w każdym razie po obejrzeniu finału siedziałem zdębiały przez dobre pięć minut i nie wiedziałem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:32, paweusz napisał:

No cóż zakończenia są 3 , ja ukończyłem je w każdy sposób. I tak najbardziej lubiłem pokonać
Istotę Wiekuistą.


Ooooo! No, proszę, a ja nie wiedziałem nawet, że da się skończyć w inny sposób niż pokonując I.W.
A, jeszcze jedno - jak w końcu wejść do Wieży Oblężniczej? Próbowałem tu i ówdzie ale nie umiem znaleść sposobu na wejście :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:50, Amistan napisał:

> No cóż zakończenia są 3 , ja ukończyłem je w każdy sposób. I tak najbardziej lubiłem pokonać

> Istotę Wiekuistą.

Ooooo! No, proszę, a ja nie wiedziałem nawet, że da się skończyć w inny sposób niż pokonując
I.W.
A, jeszcze jedno - jak w końcu wejść do Wieży Oblężniczej? Próbowałem tu i ówdzie ale nie umiem
znaleść sposobu na wejście :-(((


Musisz zagadać z gościem przy piecu w tym budynku pośrodku... bazarze czy coś tkaiego. On ci powie co masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otoz mialem ze sobą2uch przyjaciół Mortego i tego z ta dziwną szablą(hihihi) a jak trafilem do labiryntu gracza to oni znikneli i juz ich nie mam > czy to normalne ? co powinienem zrobic >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 17:28, ne2rx napisał:

Mam problem otoz mialem ze sobą2uch przyjaciół Mortego i tego z ta dziwną szablą(hihihi) a
jak trafilem do labiryntu gracza to oni znikneli i juz ich nie mam > czy to normalne ? co
powinienem zrobic >


Kiedy wyjdziesz z labiryntu, będziesz mógł ich ponownie przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:20, ne2rx napisał:

NO I WLASNIE W TYM PROBLEM PO WYJSCIU Z LABIRYNTU ICH NIE MA :/ CO MAM ZROBIC :(


Pokombinuj, pokombinuj :) To wcale nie jest takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka jescze raaz mam pewien problem otóż nieweim co zrobic:
jestem w miejscu do ktorego doprowadzila mnie anna (TAM GDZIE MNIE ZNALAZLA) i pogadalem sobie ze sciana i ta kazala mi znalesc jakies dwa miejsca i je zniszczyc alo cos. mozecie mi powiedziec gdzie one są i co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 20:31, ne2rx napisał:

hejka jescze raaz mam pewien problem otóż nieweim co zrobic:
jestem w miejscu do ktorego doprowadzila mnie anna (TAM GDZIE MNIE ZNALAZLA) i pogadalem sobie
ze sciana i ta kazala mi znalesc jakies dwa miejsca i je zniszczyc alo cos. mozecie mi powiedziec
gdzie one są i co mam zrobic ?


o ile pamiętam to trzeba coś zrobić z jednym Dabbusem (czy jak im tam było - ot słaba pamięć), idziesz do domku, widzisz ciało Dabbus''a, wychodzisz, mówisz o tym temu który jest na zewnątrz, on wchodzi ale już nie wyjdzie:D trzeba było chyba też coś ze jedną tamtejszą konstrukcją zrobić - pamiętam, że do tego musiało się mieć młot (ten najzwyklejszy, jak jest np w Kostnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie ta gra super podoba.nie przeszedłem jej całej ale jest super.gram w nią po dłuższej prezrwie i znowu mnie wciągnęła.a są do tego jakieś kody???słyszałem ze jest kod na filmiki czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować