Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

a czy ta petycja ma w ogóle szanse odnieść jakiś skutek? Kim jest ten człowiek, który ja wystosował? Czy może się to przełożyć na powstanie Tormenta 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorem jest Planewalker.com to jest teraz srona domowa świata Planescape. Czy ma sznase jesli będzie dużo głosów to ma szanse. Najlepije nawamiwac znajomych do podpisów potrzeba ich sporo nie wiem ile ale tyle napewno nie wystarczy. Ja postaram się załatwić wywiad z Obsidianem jesli to wogule możliwe i zapytac o sznasach powstania Tormenta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:03, Lumbago napisał:

Autorem jest Planewalker.com to jest teraz srona domowa świata Planescape. Czy ma sznase jesli
będzie dużo głosów to ma szanse. Najlepije nawamiwac znajomych do podpisów potrzeba ich sporo
nie wiem ile ale tyle napewno nie wystarczy. Ja postaram się załatwić wywiad z Obsidianem jesli
to wogule możliwe i zapytac o sznasach powstania Tormenta 2.


A więc petycja nie jest w żadnym razie napisana przez Planewalker.com, choć na pewno wspierana przez to środowisko. Aby zobaczyć, kto jest autorem petycji, należy wykonać wymagającą potwornego wysiłku (naprawdę nie polecam początkującym) czynnośc, jaką jest zjechanie kursorem na dół petycji. Po tej drodze przez mękę zauwazymy następujący napis:
"The Planescape for 3.5e D&D Petition to Wizards of the Coast, Inc. and White Wolf Publishing, Inc. was created by and written by Ian Watson. "

Po drugie nia ma jakiejś wymaganej ilości podpisów, WoTC nie powie przecież "jak zobaczymy 666 666,666 podpisów, wydamy planescape!" To raczej taki apel, mający na celu zwrócenie uwagi WoTC na ten subsystem. Aby w ogóle wydawcy spojrzeli na to coś, potrzeba z 3 razy więcej, a żeby nie ryknęli śmiechem czytając to, trzeba o wieeeeeeele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujesz się Ty, albo ktokolwiek czy taka petycja w sprawie sequel''a czy innej formy kontynuacji jakiejś gry zadziałała? Osobiście nic takiego niestety nie kojarzę...:/ Co oczywiście nie oznacza, iż nie można spróbować - przecież kiedyś musi być ten (zakładam, że) pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Tormenta i sie totalnie zwiesiłem.Może mi ktoś powiedzieć jak wydostać sie ze sfery Baator?Wypytałem o wszystko Słup Czaszek, wybiłem większość biesów i za cholere nie moge znależć jakiegoś wyjścia ani portalu.Gdzie mam go szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:49, Król Jabol napisał:

Gram sobie w Tormenta i sie totalnie zwiesiłem.Może mi ktoś powiedzieć jak wydostać sie ze
sfery Baator?Wypytałem o wszystko Słup Czaszek, wybiłem większość biesów i za cholere nie moge
znależć jakiegoś wyjścia ani portalu.Gdzie mam go szukać?

Idź z powrotem w lewo. Dokładniej w południowo-zachodnią część lokacji. Tam są takie "ściany" z czarnymi kamieniami". Stając w odpowiednim miejscu otwirzy się okno dialogu, masz się skaleczyć kamieniem i potral się otworzy. W pobliżu jest pełno abiszai, więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 17:59, paweusz napisał:

> znależć jakiegoś wyjścia ani portalu.Gdzie mam go szukać?
Idź z powrotem w lewo. Dokładniej w południowo-zachodnią część lokacji. Tam są takie "ściany"
z czarnymi kamieniami". Stając w odpowiednim miejscu otwirzy się okno dialogu, masz się skaleczyć
kamieniem i potral się otworzy. W pobliżu jest pełno abiszai, więc uważaj.


Dzięki.Poszukam
PS to abiszaje muszą uważać na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Słup Czaszek powiedział Ci o tym jak sie wydostać. Bo z tego co pamiętam, jak Ci nie powiedział, to zawiśniesz tam na dobre (można było też spytać się o to wcześniej Rozdwojonego Języka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hopy jak przyłączyć modrona do drużyny??? a i czy są jacyś inni bohaterowie których można przyłączyć oprócz: morte, drakona, anny nie-sławy, ignusa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 13:41, zuzuzu3 napisał:

Hej hopy jak przyłączyć modrona do drużyny??? a i czy są jacyś inni bohaterowie których można
przyłączyć oprócz: morte, drakona, anny nie-sławy, ignusa???

Musisz wejść do labiryntu modronów. Aby wejść musisz mieć kostkę-zabawkę modrona, którą kupujesz u Vrishki w Dzilnicy Wyższej. Należy odpowiednio ulożyć kostkę i wtedy otwiera się portal. Aby go spotkać w labiryncie, musisz ustawić tam poziom przejścia na najwyższy. Jest on tam pod koniec labiryntu i ma na imię Nordom.

Można jeszcze przyłączyć do druzyny Vhailora, który jest w podziemiach Klątwy. Po ukończeniu misji z Devą otworzy się portal, nie wchodź od razu do portalu, bo za nim jest przejście do komnaty z Vhailorem (to taka żywa zbroja, kiedyś był łaskobójcą). Tylko uważaj jak z nim rozmawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 13:47, paweusz napisał:

> Hej hopy jak przyłączyć modrona do drużyny??? a i czy są jacyś inni bohaterowie których
można
> przyłączyć oprócz: morte, drakona, anny nie-sławy, ignusa???
Musisz wejść do labiryntu modronów. Aby wejść musisz mieć kostkę-zabawkę modrona, którą kupujesz
u Vrishki w Dzilnicy Wyższej. Należy odpowiednio ulożyć kostkę i wtedy otwiera się portal.
Aby go spotkać w labiryncie, musisz ustawić tam poziom przejścia na najwyższy. Jest on tam
pod koniec labiryntu i ma na imię Nordom.

Można jeszcze przyłączyć do druzyny Vhailora, który jest w podziemiach Klątwy. Po ukończeniu
misji z Devą otworzy się portal, nie wchodź od razu do portalu, bo za nim jest przejście do
komnaty z Vhailorem (to taka żywa zbroja, kiedyś był łaskobójcą). Tylko uważaj jak z nim rozmawiasz
:)

Dzięki! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:05, Król Jabol napisał:

Znowu nie moge znależć portalu.Gdzie w kostnicy jest portal prowadzący do Fortecy żalu?

w pomiesczeniu w którym zaczołeś gre. o ile mnie pamieć nie myli to przy prawej scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy już wiedza na stronie tormenta http://torment.gram.pl planowane sa zmiany:
- strona bedzie posiadac nazwę- Iglica Wieloświata
- nowy lay
- nowy silnik, dajacy nowe możliwości
- uzupełnienie kilku zapowadanych działów
- dodanie kilku nowych działów
- solucja
- Pakt Planescape(zjednoczenie najlepszych stron o Planescape i Planescape: Torment)

Zajmie to trochę czasu i bedziemy informować na bierzaco o postępach prac. Jesli ktoś ma jakieś uwagi co do tego jak powinna prezentować się nowa strona oczywiście proszę pisać maile: planescape_torment@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zaciałem się w Aleji Uporczywych Westchnień. Wiem, że potrzebuje młota i łomu, aby usunąć naprawy dokonane przez Dabusów. Młot mam, tylko brakuje mi łoma. Skąd moge taki wziąć? Obszedłem większość sklepów i nigdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 21:49, wiewi napisał:

Mam problem. Zaciałem się w Aleji Uporczywych Westchnień. Wiem, że potrzebuje młota i łomu,
aby usunąć naprawy dokonane przez Dabusów. Młot mam, tylko brakuje mi łoma. Skąd moge taki
wziąć? Obszedłem większość sklepów i nigdzie go nie ma.


O ile dobrze pamiętam, to jeden możesz znaleźć w kamienicy, z której trafiłeś do Alei Uporczywych Westchnień. Jeden znajduje się także w Kostnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cdprojekt.info byla kiedys bardzo fajnie napisana i szczegolowa solucja do Tormenta. Ma ktos ja jeszcze? Szukam aktualnie, ale nie moge znalezc :<
I plx bez komentarzy, ze granie z solucja to lamerstwo, bo wcale nie o to mi chodzi, po prostu na poczatku fajnie bylo opisane jak w cechy inwestowac :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować