Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 22:30, Azvar napisał:

Wiem, że pudełkiem z reguły się nie gra, ale lubię kiedy
to ładnie na półce wygląda i tu pierwsze wydanie ma plus, za to w drugim ładnie pokolorowana
płytka i poradnik - no właśnie, jaki poradnik? Pełny opis przejścia gry czy jakiś szczątkowy
szmatławiec? Ma to ktoś?


Mam to wydanie z XK Gold. Instrukcja i poradnik sa w jednej takiej ksiazece. Poradnik zajmuje 5 stron i zawiera porady ogolne oraz ogolna charakterystyke postaci. Pelen poradnik jest w formacie.pdf na plytce z gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli bardziej chwyt marketingowy jak prawdziwy poradnik :) Dzięki, kupię jednak to wydanie z NXK, nie dość że ładniej na półce potem wygląda, to jeszcze portfel mniej schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość prosta zagadka którą można rozwiązać metodą prób i błędów, jeśli nie chce Ci się próbować to kombinacja zaginania narożników jest następująca:

Spoiler

-górny prawy
-dolny prawy
-górny lewy
-górny prawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 14:47, Karharot napisał:

To dość prosta zagadka którą można rozwiązać metodą prób i błędów, jeśli nie chce Ci
się próbować to kombinacja zaginania narożników jest następująca:

Spoiler

-górny prawy
-dolny prawy
-górny lewy
-górny prawy


Kiedyś, jak grałem dawno, to rozwiązałem.. A co do prób i błędów to już z tysiąc razy próbowałem:P
PS.

Spoiler

Karfein powiedział, że pomożesz, bo wygrałeś 100 razy Tormenta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 14:59, Ezio napisał:

PS.

Spoiler

Karfein powiedział, że pomożesz, bo wygrałeś 100 razy Tormenta:P


Spoiler

Lol :) Przesada, zaledwie kilkanaście. No, może dwadzieścia coś XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 15:36, Karharot napisał:

Spoiler

Lol :) Przesada, zaledwie kilkanaście. No, może dwadzieścia coś XD


Spoiler

Powiedziałem 100? .... Ups, miało być dziesięć:) Co tam, najwyżej komplement palnąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, otóż ukończyłem Tormenta i nagle dowiedziałem się, że po pokonaniu złych wcieleń można otworzyć kulę (juz nazw nie pamiętam) i poznać imię głównego bohatera. I właśnie, jak naprawdę miał on na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 14:44, fearlord napisał:

Mam takie pytanie, otóż ukończyłem Tormenta i nagle dowiedziałem się, że po pokonaniu
złych wcieleń można otworzyć kulę (juz nazw nie pamiętam) i poznać imię głównego bohatera.
I właśnie, jak naprawdę miał on na imię?

Spoiler

To wie tylko on sam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczalem gre i jestem na 2 pietrze kostnicy. Z tego co wiem to musze skrecic kark jednemu z grabarzy tylko ze tyle razy juz probowalem i nie udalo mi sie jeszcze:/ Odciagam ich nawet zeby byli sami ale jak narazie nic to nie dalo. To trzeba jakiegos konkretnego albo tylko przy ktorejs wersji rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 14:50, lis899 napisał:

Dopiero zaczalem gre i jestem na 2 pietrze kostnicy. Z tego co wiem to musze skrecic kark jednemu z grabarzy tylko ze tyle razy juz probowalem i nie udalo mi sie jeszcze:/

Skręcić karku nikomu nie musisz. To jest jedynie opcja jeśli nie jesteś w stanie ich przegadać i przekonać że nie jesteś intruzem. Co do samego skręcenia karku to aby Ci się to powiodło musisz mieć wystarczająco wysoką siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 16:03, Karharot napisał:

Co do samego skręcenia karku to aby Ci się to powiodło musisz mieć wystarczająco wysoką siłę.

A mi się zawsze wydawało, że zręczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, już nie pamiętam dokładnie :) Jak grałem to albo postacią mającą być wojownikiem z rozwiniętymi atrybutami fizycznymi albo docelowym magiem który był niezdarnym chucherkiem i przegrywał testy zarówno siły jak i zręczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strażnika na dole możesz łatwo przekonać aby Cię wypuścił (możesz też spróbować go zabić ale niezależnie od statów nie uda Ci się tego zrobić bez wszczynania alarmu), można też opuścić kostnicę używając ukrytego portalu o którym powie Ci fałszywy zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 19:46, Growin napisał:

A jeśli jeden z "pseudo-zombie" przerobi" Bezimiennego w zombiaka to można przejść obok
strażnika?

Można, ale musisz wyłączyć bieganie, bo jak nie, to przebranie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy bede mogl wybrac specjalizacje? Ustawilem sobie na maga a smiac mi sie chce jak nie trafia przy kolejnych uderzeniach mlotem, wolalbym magia juz rozwalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 13:53, lis899 napisał:

A kiedy bede mogl wybrac specjalizacje? Ustawilem sobie na maga a smiac mi sie chce jak
nie trafia przy kolejnych uderzeniach mlotem, wolalbym magia juz rozwalac:)


ehm w tej grz jest tak,że musisz poszukać nauczyciela gdy wyjdziesz z krematorium który cię nauczy drogi maga to samo jest jak chcesz zostać łotrzykiem tylko wojownik nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 13:55, hammerfall87 napisał:

> A kiedy bede mogl wybrac specjalizacje? Ustawilem sobie na maga a smiac mi sie chce
jak
> nie trafia przy kolejnych uderzeniach mlotem, wolalbym magia juz rozwalac:)

ehm w tej grz jest tak,że musisz poszukać nauczyciela gdy wyjdziesz z krematorium który
cię nauczy drogi maga to samo jest jak chcesz zostać łotrzykiem tylko wojownik nie ma
:)


Z tego co pamiętam to Anna mogła nauczyć Bezimiennego bycia złodziejem, a Dakkon na wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować