Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Bedzie na naszej stronie po moich egzaminach zaliczeniowych.
Czyli w czerwcu bo nie mam czasu jej przepisać. Mam wersje wydrukowaną i musze ją spowrotem przepisać na elektroniczną w formacie PDF i mam na to zgodę. Solucja ma swoje prawa które nalezy przestrzegać!!!, Ale o tym dopiero jak pojawi się na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 22:31, Abi Dalzim napisał:

Najbliższy młotek jest w Alei, w domku gdzie lezy Dabus. Łom kupisz w Ulu na Placu Targowym
lub znajdziesz w kostnicy.


Młotek mam, jest problem z łomem, przeczesałem kostnice od góry do dołu i nie moge zadnego znalezc. Pamietam że zaraz na poczatku gry zbierałem wszystko z kostnicy co tylko sie dało i sprzedawałem, wiec moze byc problem. Jeśli zna ktos dokładną lokalizacje łoma w Kostnicy to byłbym wdzieczny.

Byłem też na placu targowym, ale zaden z kupcow nie posiada łoma w asortymencie. Wie ktos gdzie mógłbym go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już go znalazłem, był w Sklepie Kwinta w Zakopanej Wiosce, pewnie mu go wcześniej sprzedałem, tak czy siak dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mam 4 płytowe wydanie (1 rzut z nexa) i chodzi bez problemu bez sp2 (jak wszystko zresztą, niekompatybilność xp to mit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:57, sig. napisał:

mam 4 płytowe wydanie (1 rzut z nexa) i chodzi bez problemu bez sp2 (jak wszystko zresztą,
niekompatybilność xp to mit)


Być może... Ja tylko mówiłem ol swoim przypadku. Jak nie miałem sp2, to prawie żadna gra mi nie chodziła (Torment, Diablo itp.). Po zainstalowaniu sp2 wszystko śmigało. Nie mówię, że to jest reguła, ale czxęsto pomaga. No i bezpieczeństwo troche większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:08, Abi Dalzim napisał:

A masz Service Pack 2 do win XP? Bo jak nie masz to ciężko będzie z odpaleniem gry. Jeżeli
to nie pomoże, to napisz do pomocy technicznej CDP.

A co to ma do rzeczy?
O ile mnie pamiec nie myli to Planescape Torment byl na polskim rynku przed wydaniem SP2. I dziala bez zarzutu. Teraz mam SP2 i nadal dziala bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:13, Abi Dalzim napisał:

> A co to ma do rzeczy?

Przeczytaj mój post powyżej. Mówiłem o moim przypadku...

Przeczytalem, ale po napisaniu mojego postu.

To nie zmienia faktu, ze SP2 nie ma NIC wspolnego z nie dzialaniem Tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:56, Mirtul12 napisał:

To nie zmienia faktu, ze SP2 nie ma NIC wspolnego z nie dzialaniem Tormenta.


Ja swoje, a ten swoje...
Ja człowiekowi dałem podpowiedziałem sposób, który mnie pomógł, a jemu na pewno nie zaszkodzi. Nie rozumiem o co się czepiasz? Widocznie SP2 ma COŚ wspólnego z Tormentem, bo przed instalacją tegoż SP2 u mnie Torment nie chodził, a po instalacji chodził. I jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows eden nie równy drugiemu. Windowsy XP może mieć problemy z Tormentem, ale nie musi i to może być spowodowane
a)wersją XP
b)sterownikami

I kąbinacje mogą sprawić, że owa gra będzie działać lub nie. Kłutnia jest bezsensowna bo każdy w was po części ma racje. jeśli nie chodziła Ci bez SP II trzeba było sprubować ustawić w zgodności z WIN 2000 mi pomogło, ale tak jak mówie trzeba indywidualnie rozpatrywać sprawe. W najbliższym czasie w dziale FAQ bedą rady dotyczące uruchomiea gry pod windowsem XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dawna oficjalna strona nie byla aktualizowana, czy kto moze powiedziec czy cos sie tam dzieje?

ps czy sa jakies ciekawe polskie strony o tormencie? (angilesko jezyczne tez mozecie podac jak sa naprawde dobre)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować