Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 18:53, Gregwil napisał:

Jest to gra z playa. Zainstalowałem patch KHrona i poprawiający rozdzielczość.


Hmmm patch Khrona napewno jest dobry, ale jestes pewien ze dobrze zainstalowales widescreen moda? Pamietam, ze jak robilem instalacje khron + widescreen + ghost gui to wszystko dzialalo bez problemu. Sprobuj zainstalowac gre jeszcze raz, tym razem czysta i sprawdz czy dalej sie bedzie wylaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 18:53, Gregwil napisał:

Jest to gra z playa. Zainstalowałem patch KHrona i poprawiający rozdzielczość.


Khron gryzie się z pozostałymi poprawkami do Tormenta. Zainstalowałem (bez sensu, wiem) Widescreen Mod + Ghost UI, Ultimate Fixpack + Unfinished Buisness + Tweak Pack + Khron na to (nie wiem, po co) i miałem grę niestabilną w najgorszy możliwy sposób - wywaliła się na amen po pograniu przeze mnie kilku godzin. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby się nie gryzło, skoro część tych poprawek też zawiera patch Khrona ;) U mnie Khron + nvidia_fix + widescreen mod + ghost ui działa bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 19:02, Noirr napisał:

> Jest to gra z playa. Zainstalowałem patch KHrona i poprawiający rozdzielczość.

Hmmm patch Khrona napewno jest dobry, ale jestes pewien ze dobrze zainstalowales widescreen
moda? Pamietam, ze jak robilem instalacje khron + widescreen + ghost gui to wszystko
dzialalo bez problemu. Sprobuj zainstalowac gre jeszcze raz, tym razem czysta i sprawdz
czy dalej sie bedzie wylaczac.

Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ale tylko samą grę i wszystko działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:39, tykus napisał:

> Unfinished Buisness - mozna wiedzieć co to za mod czy dodatek ?
http://www.spellholdstudios.net/ie/pst-ub - niech google będzie z tobą.



aż tak głupi nie jestem, by nie znaleźć. Trzeba jeszcze znać angielski. Niestety ja tylko francuski :)
Jednak po dłuższej chwili natchnienia rozumiem, że to niby taki patch który dodaje i odblokowuje pewne elementy gry które zostały usunięte bądź też zamaskowane w kodzie ?


Czy patch Khrona dodaje te same rzeczy ? Czy można te oba patche razem na siebie naistalować ?

Jaki zestaw modów polecacie i który jest obecnie najlepszy ? Najbardziej interesuje mnie dodatki które odblokowują rzeczy ukryte, dodają nowe elementy w grze oraz poprawiają jakość grafiki.

Kolejne moje pytanie. Czy patch Khrona i inne pasują do Gold edycji PT ? Czy tylko do starszych ? Powiem szczerze, że mi to obojętnie bo mam 3 wersje (pierwsza edycję, Gold i z czasopisma Play). Jednak wolę pierwszej nie ruszać :)

Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Unfinished Business nie jest zaimplementowany w patchu Khrona, ale on sam twierdzi, że większego problemu nie powinno być, co najwyżej parę linijek po angielsku by doszło (bo większość rzeczy które nawet zostały usunięte z gry, znajdowała się w plikach, więc zostały przetłumaczone na polski przez CDP).
I konfliktu Unfinished Business z Khron Patchem nie powinno być, ale sam nie testowałem. Inne nie mam pojęcia jak mogą zadziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:26, Gregwil napisał:

Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ale tylko samą grę i wszystko działa dobrze.


A zatem problem lezy w blednej instalacji moda. Sprobuj jeszcze raz, zainstaluj najpierw khron patcha, potem widescreen mod wg instrukcji z pierwszego posta, a na to gui, ktore masz w ostatnim linku pierwszego posta. Niema sily, musi dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 16:18, Noirr napisał:

> Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ale tylko samą grę i wszystko działa
dobrze.

A zatem problem lezy w blednej instalacji moda. Sprobuj jeszcze raz, zainstaluj najpierw
khron patcha, potem widescreen mod wg instrukcji z pierwszego posta, a na to gui, ktore
masz w ostatnim linku pierwszego posta. Niema sily, musi dzialac.

Spoko. Spróbuję jeszcze raz. Na razie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 19:44, Strange101 napisał:

> Mam pytanie. Czy da się zdejmować przeklęte przedmioty?

Potrzebne jest zaklęcie Zdjęcie Klątwy.

Aha. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 15:50, Gregwil napisał:

Mam pytanie. Czy dostanie się do prywatnego sensorium jest potrzebne do ukończenia gry
i czy można tam się dostać nie zostawiając czuciowcem?

Pamiętam, że można było tam zajrzeć, jak się udowodniło, że było się Czuciowcem w poprzednim wcieleniu. Ale nie pamiętam jak dokładnie to zrobić - grałem wieki temu. Byłeś już u Adwokata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 15:50, Gregwil napisał:

Mam pytanie. Czy dostanie się do prywatnego sensorium jest potrzebne do ukończenia gry
i czy można tam się dostać nie zostawiając czuciowcem?


Tak, popchnie to do przodu quest z

Spoiler

poszukiwaniami Raveli

. Pogadaj z Drzazgą i poproś, żeby Cię tam wpuścił mówiąc, że kiedyś byłeś członkiem Stronnictwa Doznań (nie sprawi to, że staniesz się Czuciowcem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2010 o 16:03, Strange101 napisał:

Tak, popchnie to do przodu quest z

Spoiler

poszukiwaniami Raveli

. Pogadaj z Drzazgą i
poproś, żeby Cię tam wpuścił mówiąc, że kiedyś byłeś członkiem Stronnictwa Doznań (nie
sprawi to, że staniesz się Czuciowcem).

Próbowałem tak ale on mi mówi że kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 16:47, Gregwil napisał:

Próbowałem tak ale on mi mówi że kłamie.


Trzeba mieć do tego co najmniej 16 charyzmy (możesz podpakować tatuażami i innymi przedmiotami); innym rozwiązaniem (tak wskazują skrypty gry) jest też zdobycie wiedzy, że kiedyś byliśmy Czuciowcem, ale nie mam pojęcia kto nam to może powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować