Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Ktoś może pamięta jaki plik z moda Ghostdogs_PST_UI_mod... odpowiadał za wielkość czcionki (po zainstalowaniu oczywiście), swego czasu kopiowałem ten plik do innych gier na Infinity Engine (np BG) żeby móc cokolwiek odczytać przy większych rozdzielczościach, ale niestety nie pamiętam jego nazwy, ktoś może mi podpowiedzieć?
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 18:58, Jarden napisał:

Ktoś może pamięta jaki plik z moda Ghostdogs_PST_UI_mod... odpowiadał za wielkość czcionki
(po zainstalowaniu oczywiście), swego czasu kopiowałem ten plik do innych gier na Infinity
Engine (np BG) żeby móc cokolwiek odczytać przy większych rozdzielczościach, ale niestety
nie pamiętam jego nazwy, ktoś może mi podpowiedzieć?
Dzięki.


Ghostdog''s incredible UI mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, w polskiej wersji tekst *uwaga* nie jest podświetlony jak w angielskiej. Gdzieś był poradnik jak to zmienić (edycja wartości w torment.exe), ale nie mogę go znaleźć.

Ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek i użytkowanie zrobiły swoje - Szlag mi trafił płytę cd nr2 z Planescapem więc obecnie niebardzo jestem w stanie odpalić staruszka :) Ściągnąłem z netu jej obraz i używajac daemona wrzuciłem w napęd wirtualny ale gra nadal tego nie widzi.. jakieś pomysły co z tym fantem zrobić :) ? (jakiś crack czy insze dobro byłoby mile widziane, dostać dziś Tormenta jest dość... trudne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:10, Tuldor1 napisał:

jakieś pomysły co
z tym fantem zrobić :) ? (jakiś crack czy insze dobro byłoby mile widziane, dostać dziś
Tormenta jest dość... trudne)


Mam cztery różne edycje Planescape: Torment: premierowa, ale tylko płytki się zachowały, bo jakiś piiiiiii mi pudełko wyrzucił, druga to z Nowej Extra Klasyki, trzecia to z Extra Klasyki Gold, a czwarta z Play`a. :) Tych premierowych płytek nie oddam, natomiast te z Nowej Extra Klasyki są lekko porysowane, ale sprawne, więc w sumie bez żalu się ich pozbędę, ew. jeśli nie chcesz żonglować płytkami to możemy pomówić o wersji z XK Gold albo z Play`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:10, Tuldor1 napisał:

Ściągnąłem z netu jej obraz i używajac
daemona wrzuciłem w napęd wirtualny ale gra nadal tego nie widzi.. jakieś pomysły co
z tym fantem zrobić :) ?


Pamietaj, ze druga plyta z wydania czteroplytowego to co innego niz z dwuplytowego.

Dnia 25.02.2012 o 19:10, Tuldor1 napisał:

(jakiś crack czy insze dobro byłoby mile widziane, dostać dziś
Tormenta jest dość... trudne)


gog.com, ostatnio nawet byl w promocji;) ( http://tinyurl.com/7jddyfu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:21, Noirr napisał:

Pamietaj, ze druga plyta z wydania czteroplytowego to co innego niz z dwuplytowego.

Wiem, siadła mi niestety właśnie owa "druga-używalna", z prostej przyczyny, pozostałe chowam do opakowania zaraz po instalacji i więcej ich nie oglądam a ta co uruchomienie lądowała w napędzie ;)

Dnia 25.02.2012 o 19:21, Noirr napisał:

> (jakiś crack czy insze dobro byłoby mile widziane, dostać dziś
> Tormenta jest dość... trudne)
gog.com, ostatnio nawet byl w promocji;) ( http://tinyurl.com/7jddyfu)

O GOG''u na śmierć zapomniałem ^^ Dzięki za pomysł :) Wreszcie na coś się przydadzą te ''wirtualne pieniądze'' jakie tu zbierałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:10, Tuldor1 napisał:

Wiek i użytkowanie zrobiły swoje - Szlag mi trafił płytę cd nr2 z Planescapem więc obecnie
niebardzo jestem w stanie odpalić staruszka :)


A czy wyedytowałeś plik Torment.ini i jest dla CD2 dobra ścieżka podana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:53, Tuldor1 napisał:

Wiem, siadła mi niestety właśnie owa "druga-używalna", z prostej przyczyny, pozostałe
chowam do opakowania zaraz po instalacji i więcej ich nie oglądam a ta co uruchomienie
lądowała w napędzie ;)


Ja swoje plyty dawno juz pozgrywalem na dysk. Stwierdzilem, ze nie bede katowac mojego premierowego Baldura, a przy okazji pozgrywalem cala reszte. No i dzwiek chodzacego napedu zawsze doprowadzal mnie do pasji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierowe wydanie Planescape Torment, ach, łezka się w oku kręci - 169zł - wtedy to było dużo pieniędzy jak za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 22:54, KERMIz napisał:

Premierowe wydanie Planescape Torment, ach, łezka się w oku kręci - 169zł - wtedy to
było dużo pieniędzy jak za grę.


Nawet bardzo dużo, choć samo wydanie było bardzo wypasione. Nawet zacząłem zbierać pieniądze na Planescape: Torment i jak w CDA był kupon zniżkowy to się bardzo ucieszyłem, choć premierówki ostatecznie nigdy nie kupiłem. Wygrałem ją w konkursie z czasopisma "Gry Komputerowe". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko:
Czy bez cheatów w ogóle mozliwe jest zdobycie "Tatuaża oszusta" (czy jak się zwał, +3 do trafienia i +3 do obrażeń) ?
Postać kłamała już w grze z 40-50 razy, charakter zmienił jej się przez to na chaotyczny-neutralny a w salonie tatuażu jak nie było tego widać tak nie ma nadal :)
Dziwi mnie to, tym bardziej że tatuaż jest wymieniony we wszystkich pdf''ach jakie tylko PT dotyczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bodajże jeden z 3 przedmiotów dla testerów gry, który miał im ułatwiać walki podczas sprawdzania bety; z finalnej wersji usunięto je, ale w plikach zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 20:07, Tuldor1 napisał:

...


Jezeli jest tak jak mowi Strange101, to zainstalowanie patcha od Khrona najpewniej przywroci tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:19, Noirr napisał:

Jezeli jest tak jak mowi Strange101, to zainstalowanie patcha od Khrona najpewniej przywroci
tatuaz.

Patch mam zainstalowany, niemneij nadal nie znalazłem cholerstwa - stad pytanie ;) No nic, widać trzeba sobie zaplanować inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować