Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

W siedzibie bogowców dowiedziałem się że jest prawie gotowy generator snów dla mnie, trzeba tylko dostarczyć moją skórę i krew w błękitno-zielonej butelce. i teraz mam pytanie skąd wziąć tą butelkę? w sklepie 1001 drobiazgów potrzebnych do questa nic takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 22:33, sig. napisał:

W siedzibie bogowców dowiedziałem się że jest prawie gotowy generator snów dla mnie, trzeba
tylko dostarczyć moją skórę i krew w błękitno-zielonej butelce. i teraz mam pytanie skąd wziąć
tą butelkę? w sklepie 1001 drobiazgów potrzebnych do questa nic takiego nie widziałem.

Idź do Dzielnicy Urzędników i tam wejdź do apteki. Tam pobiorą ci krew. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 22:33, sig. napisał:

W siedzibie bogowców dowiedziałem się że jest prawie gotowy generator snów dla mnie, trzeba
tylko dostarczyć moją skórę i krew w błękitno-zielonej butelce. i teraz mam pytanie skąd wziąć
tą butelkę? w sklepie 1001 drobiazgów potrzebnych do questa nic takiego nie widziałem.



no wlasnie w aptece Ci pobiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, czy Planescape: Torment będzie jeszcze kiedykolwiek w ofercie sklepu GRAM? Chciałem uzupełnić moją kolekcję i kupić tę świetną grę, jednak została wycofana ze sprzedaży. Czy już na stałe? Byłoby szkoda...

W ostateczności pozostaje kupienie ''używki'', ale wolałbym nową, ze sklepu.

Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardzo dziwny broblem. Dotyczy on Kostki Modronów. Otoz nie moge jej w zaden sposob kupic. Moge przeczytac opis tego przedmiotu po wybraniu przedmiotu, mam te 100 miedziakow, by zakupic, ale nie ma odpowiedniej opcji dialogowej... moge tylko zreygnowac z zakupu albo przegladac inne czesci sklepu. Czy jest na to jakas rada poza zabijaniem Vrisziki? Kradziez nie skutkuje.

Jesli taki problem sie pojawil, to przepraszam, ze nie znalazlem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:45, Leash napisał:

Witam. Mam bardzo dziwny broblem. Dotyczy on Kostki Modronów. Otoz nie moge jej w zaden sposob
kupic. Moge przeczytac opis tego przedmiotu po wybraniu przedmiotu, mam te 100 miedziakow,
by zakupic, ale nie ma odpowiedniej opcji dialogowej... moge tylko zreygnowac z zakupu albo
przegladac inne czesci sklepu. Czy jest na to jakas rada poza zabijaniem Vrisziki? Kradziez
nie skutkuje.

Jesli taki problem sie pojawil, to przepraszam, ze nie znalazlem go.


Może masz starszą wersję Tormenta. Spróbój patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:48, Bimbermistrz napisał:

> Witam. Mam bardzo dziwny broblem. Dotyczy on Kostki Modronów. Otoz nie moge jej w zaden
sposob
> kupic. Moge przeczytac opis tego przedmiotu po wybraniu przedmiotu, mam te 100 miedziakow,

> by zakupic, ale nie ma odpowiedniej opcji dialogowej... moge tylko zreygnowac z zakupu
albo
> przegladac inne czesci sklepu. Czy jest na to jakas rada poza zabijaniem Vrisziki? Kradziez

> nie skutkuje.
>
> Jesli taki problem sie pojawil, to przepraszam, ze nie znalazlem go.

Może masz starszą wersję Tormenta. Spróbój patcha.


Wersja 1.1 - najnowsza, prosto z extra klasyki... moze to wina np. cechy charakteru Bezimiennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 18:40, Leash napisał:

Wersja 1.1 - najnowsza, prosto z extra klasyki... moze to wina np. cechy charakteru Bezimiennego?

opcje dialogowe zależą od poziomu inteligencji - niektóre nie działają jeśli masz za niski, może tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:44, Reeboq napisał:

Witam!

Mam pytanie, czy Planescape: Torment będzie jeszcze kiedykolwiek w ofercie sklepu GRAM? Chciałem
uzupełnić moją kolekcję i kupić tę świetną grę, jednak została wycofana ze sprzedaży. Czy już
na stałe? Byłoby szkoda...

W ostateczności pozostaje kupienie ''używki'', ale wolałbym nową, ze sklepu.

Dzięki, pozdrawiam.

Możesz kupic w innym sklepie internetowym
http://pasaz.onet.pl/szukaj_najpop.html?search=s&zak=0&g=0&simple=Planescape%20Torment&ID=PASAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może musisz najpierw porozmawiać z Modronami w przybytku w dzielnicy urzędników (tam gdzie jest Nie-Sława), chociaż moim zdaniem to jakiś błąd w grze. Uważam też, że akurat w tej rozmowie z Vrisziką nie trzeba wysokiej inteligencji.

A poza tym - granie wojownikiem jest po prostu nieopłacalne. Nie dość, że ma się mało opcji dialogowych, to jeszcze zdobywa się mniej doświadczenia z rozmów. Ja grałem magiem (ładowałem wszystkie punkty najpierw w inteligencję, a potem na zmianę w charyzmę i mądrość), znalazłem (dokładniej - zabrałem nekromancie) w mauzoleum w dzielnicy północno-wschodniej broszę (czy coś takiego) dla magów, która dawała ogromną premię do KP i zdarzały się przez to sytuacje, w których mój mag lepiej radził sobie w walce wręcz niż wojownik (oczywiście kiedy rzuciłem na siebie rozmycie i inne przydatne czary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:45, VBone napisał:

opcje dialogowe zależą od poziomu inteligencji - niektóre nie działają jeśli masz za niski, może tu tkwi problem.


Coz, madrosc i int mam na 25, charyzme na 12

Dnia 25.08.2006 o 18:45, VBone napisał:

W tym dialogu jest błąd. Kostka kosztuje 1000 miedziaków, a nie sto.


mimo to mam ok 1200 miedziakow :(


Ciezka sprawa... moze nie wykonalem jakiegos questu albo wykonalem wlasnie jakis....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:58, Leash napisał:

> opcje dialogowe zależą od poziomu inteligencji - niektóre nie działają jeśli masz za niski,
może tu tkwi problem.

Coz, madrosc i int mam na 25, charyzme na 12

> W tym dialogu jest błąd. Kostka kosztuje 1000 miedziaków, a nie sto.

mimo to mam ok 1200 miedziakow :(


Ciezka sprawa... moze nie wykonalem jakiegos questu albo wykonalem wlasnie jakis....?



dodam, ze gralem magiem, potem jak nie bylo opcji w dialogu to zmienilem na woja, ale tez nic nie dalo.

Gadalem z modronami, wlascicielka muzeum.... chyba pozostanie mi zabicie jej...

Dnia 25.08.2006 o 19:58, Leash napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:06, Leash napisał:

> > opcje dialogowe zależą od poziomu inteligencji - niektóre nie działają jeśli masz
za niski,
> może tu tkwi problem.
>
> Coz, madrosc i int mam na 25, charyzme na 12
>
> > W tym dialogu jest błąd. Kostka kosztuje 1000 miedziaków, a nie sto.
>
> mimo to mam ok 1200 miedziakow :(
>
>
> Ciezka sprawa... moze nie wykonalem jakiegos questu albo wykonalem wlasnie jakis....?



dodam, ze gralem magiem, potem jak nie bylo opcji w dialogu to zmienilem na woja, ale tez nic
nie dalo.

Gadalem z modronami, wlascicielka muzeum.... chyba pozostanie mi zabicie jej...
>



pomoze Ci ainstalowanie patcha. a jak nie to wez pod uwage ze mozesz miec po prostu za niski poziom zeby moc miec ta kostke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 09:50, winthrop napisał:

pomoze Ci ainstalowanie patcha. a jak nie to wez pod uwage ze mozesz miec po prostu za niski
poziom zeby moc miec ta kostke


Dobra, odpuszcze sobie, ewne to wina klasy, nigdy nie werdowalem Nordoma, wiec nie wiedzialem o wymaganiu klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na około 10 wrzesnia nowa stronka powinna być gotowa.
--
Przepraszam wszystkich że to tak długo trwało, ale niestety czas, czas i jeszcze raz czas(ani jednego dnia wakacji tylko dla siebie) nie pozwalał mi rozwój stronki. Myśle że jak uporamy się ze zrobieniem nowej stronki będzie już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować