Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

hmmm jak to ujął thegunfire, nie jestem chyba jeszcze na nia gotowy ;) moze kiedys do niej wroce, ale jak na razie musze skonczyc Fallouta Tacticsa :) (chciaz nie wiem czy bedzie mi sie chcialo po raz 3 przechodzic kostnice i katakumby :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katakumby są dość łatwe. Wystarczy, że masz Dak''kona i pewne ząbki dla Mortem. Włącz opcję "Ciągły bieg" (zwiejesz szcurkom, a później do nich szybko wrócisz) i wejdź do którejś krypty (nie pamiętam, jakiej). Tam jest taka umagiczniona broń. Daj ją Bezimiennemu. Wtedy cała drużyna będzie miała broń przynajmniej +1 i szczurołaki jej nie podołają. Dak''kon jest magiem, jeśli Twój Bezimienny też, to obydwaj będą ich zamiatać magią. W sumie Dak''kon wystarczy jako mag, ale wtedy potrzeba więcej bandaży i amuletów. Z Czaszkoszczurami może być trudniej, bo w grupie są niebezpieczne. Jakby co - Morte ma duż HP, więc daj go na pierwszy ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:18, Abi Dalzim napisał:

Nie wiecie może kiedy ma sie ukazać trzecia część książki z cyklu Wojna Krwi?


Zapowiadano ją na wresień tego roku, ale się nie pojawiła. Na stronie ISA nic o niej nie piszą. Po prostu nie wiadomo. Mam nadzieję, że "Planar Powers" zostanie wydane, w końcu to książka z 1996 roku! Loom miał w tej sprawie się czegoś dowiadywać, może on Ci coś dokładniej powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem "Torment" i trochę się zdegustowłem zwłaszcza patrząc na opisy postaci ( Anna - włosy blond, kręcone przypominające owczą wełnę :/ oburzające, o akcji z odrastającą ręką już nie wspominam ) i do trylogii (niepełnej) już się nie zabierałem, warto? ma chociaż trochę klimatu z gry?

Łowca Gier właśnie przeglądałem początki tego wątku i w życiu bym się nie spodziewał, że chciałeś go zamknąć ;)


PS. tak zupełnie OT - jak się sprawdza czy ktoś jest na forum/konkretnym wątku, pamiętam, żę kiedyś coś takiego zrobiłem ale zupełnie mi wyleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 00:01, sodolis napisał:

do trylogii (niepełnej) już się nie zabierałem, warto? ma chociaż trochę klimatu z gry?


Z grą (oprócz świata) nie ma nic wspólnego, ale książki są niezłe, więc warto po nie sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 00:01, sodolis napisał:

Łowca Gier właśnie przeglądałem początki tego wątku i w życiu bym się nie spodziewał,
że chciałeś go zamknąć ;)


No wiesz, byłem młody i potrzebowałem pieniędzy... A tak serio to był mój pierwszy temat, nie za bardzo rozumiałem regulamin (podbijałem wątki mimo zakazu), a także burzyłem się, że nikt nie pisze w temacie. Na szczęście moderatorzy pouczyli mnie, dzięki nim się poprawiłem, za co serdecznie i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z solucji wyczytałem że jak chce dostać portal do tej czarownicy to muszę okazać kwitek kolesiowi w kuźni, a pamiętacie może skąd mam wziąść ten kwitek? bo solucji całej nie chce czytać, nie chce sobie gry popsuć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:17, lajt napisał:

Z solucji wyczytałem że jak chce dostać portal do tej czarownicy to muszę okazać kwitek kolesiowi
w kuźni, a pamiętacie może skąd mam wziąść ten kwitek? bo solucji całej nie chce czytać, nie
chce sobie gry popsuć :/

O ile mnie pamięć nie myli, kwitek ten weźmiesz z testamentu Deionarry albo swojego (raczej swojego) (albo jakoś tak, jak źle napisałem to sorry ale pisze z pamięci i nigdzie tego nie sprawdzałem ) o ile w ogóle wiesz o co mi chodzi ( znaczy czy już doszedłeś do tego momentu w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:33, Abi Dalzim napisał:

Od adwokata, który ma biuro w Wyższej Dzielnicy.

OK, mam, big thx inaczej nie ruszyłbym się dalej w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:55, lajt napisał:

OK, mam, big thx inaczej nie ruszyłbym się dalej w tej grze :)

Nie ma sprawy :) Na przyszłość po prostu zwiedź wszystkie możliwe obiekty i z wszystkimi porozmawiaj jak nie wiesz co dalej robić. Zawsze skutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:52, PJ MW napisał:

Zbytnio nie lubię tej gry.

No to jesteś pierwszy na tym wątku :] poszukaj gry którą lubisz (wyszukiwarka) i tam się wypowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam ochotę wkońcu ukończyć PT. Wcześniej nie mogłem tego zrobić bo przeszkadzało mi wychodzenie do windy na starym sprzęcie. Ciekaw jestem jak będzie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować