Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie


Ludzie dopiszą się, gdy uznają to za stosowne. Takie mają prawo. I zrobią to w każdym wątku, który ich zainteresuje. Niezależnie, czy to Ty go założyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torment jest dość starą grą, dlatego mało osób pisuje w tym wątku. Chyba do dziś grają tylko miłośnicy tej gry, albo Ci co w nią nie grali i jesli jakaś osoba z 2 grupy będzie miała problem, pewnie tu zawita ze swoim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment to bardzo dobra gra ja przeszedłem ją dwa razy ale nigdy nie udało mi się pokonać istoty wiekuistej (może dlatego że grałem magiem) ale zgzadzam się z wami że powinna powstać kolejna część gry lub chociaż rozszeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kNOTa czytałem że łowca gier chce zamknąć wątek cz to przynosi jakieś korzyści? i czy zakładanie tematów wiąże się z jakimiś obowiązkami (domyślnie:płacenie za to?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:27, Patryk R napisał:

to przynosi jakieś korzyści? i czy zakładanie tematów
wiąże się z jakimiś obowiązkami (domyślnie:płacenie za to?)


eee...? O_o

jak kogoś obrazisz do żywego to może wytoczyć ci proces... to wszystko ;]


wątek sobie istnieje, pisać każdy może co uważa za słuszne (byle na temat)... i tyle ;] raz wątek nie znika ze strony głównej przez rok, a innym razem ktoś go wygrzebie w wyszukiwarce i się dopisze zamiast zakładać nowy


no lol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:27, Patryk R napisał:

Mam pytanie do kNOTa czytałem że łowca gier chce zamknąć wątek cz to przynosi jakieś korzyści? i czy zakładanie tematów
wiąże się z jakimiś obowiązkami (domyślnie:płacenie za to?)


Nie. Nie ma korzyści i nie ma teoretycznie obowiązków.
Zakładający temat jest zobowiązany tylko popatrzeć czy takowego nie ma przynajmniej na 1 stronie forum. Powinien także (gdy temat istnieje, ale nie spełnia oczekiwań Forumowicza) nazwać go odpowiednio aby inni Forumowicze wiedzieli dokładnie o co w danym temacie chodzi. (oczywiście wszystko podlega regulaminowi forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:27, Patryk R napisał:

Mam pytanie do kNOTa czytałem że łowca gier chce zamknąć wątek cz to przynosi jakieś korzyści? i czy zakładanie tematów
wiąże się z jakimiś obowiązkami (domyślnie:płacenie za to?)


Nic nie płacę, po prosyu mało osób pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2005 o 13:56, Łowca Gier napisał:

Nic nie płacę, po prosyu mało osób pisało.

widocznie chwilowo nikt z grających nie ma z tą grą problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nikt nie ma problemów z grą wymieńmy się sekretami:
Czy wiecie, że w Tartarze w składzie (prawy górny róg, jest tam Ebb) jest zwój z czarem życzenie. Jeśli gracie inteligentnym, wysokopoziomowym magiem możecie go użyć. Da nam to możliwości; przywrócenia zdrowia, zdobycia pieniędzy, zwiększenia jakiejś cechy, zdobycia fajnego przedmiotu lub zaklęć. Niestety zwój znika po pierwszym życzeniu (użyciu).
Mam pytanie: Jak zmieniac klasy Nordomowi? Rozmawiałem z nim na wszystkie sposoby i nic. Może najpierw trzeba zdobyc jakis przedmiot lub z kimś pogadać? Mój Bezimienny ma dużą inteligencję i mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:33, Łowca Gier napisał:

Mam pytanie: Jak zmieniac klasy Nordomowi?

Klasy jako takiej Nordomowi nie można zmienić, możliwe za to jest przestawianie go na różne tryby, co zwiększa i zmniejsza mu charakterystyki. I tak, gdy jesteśmy magiem/złodziejem/wojownikiem na odpowiednim poziomie to możemy rozkazać robocikowi, by zmienił tryb. Istnieje też 4 tryb, który można wykorzystać gdy ma się sporą charyzmę. Daje on naprawdę mocnego kopa Nordomowi. By móc w ogóle wykonywać te operacje, należy najpierw porozmawiać z Nordomem o jego wcześniejszych perypetiach i Dyrektorze labiryntu...
Trochę zamotałem, ale już dosyć długo nie grałem... Trzeba to nadrobić i przejść P:T po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraziłem sobie film na podstawie PT - połączenie gatunków (akcja, romans, komedia, thriler, dramat...) i conajmniej 2 oscary (za muzykę i najlepszy film). Musiałoby być z 6 części. :) A tak serio- PT to gra wspaniała, wzruszająca, piękna i z głębszym przesłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to zdolny jesteś.

Tak czy siak podbijać temat będziesz???

Zostaw go - jak ktoś będzie chciał, to się dopisze, a jak nie (bo nie znajdzie, nie będzie chciał szukać) to założy nowy i wówczas też się dopiszesz.

P.S. Tak czy inaczej ten temat jest Twój (i liczy się jako Twój) więc nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Wam wiadomo, ale powstaje nieoficjalny dodatek do naszej kochanej gry (co prawda powstaje już baaaardzo długo i nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie :( ). Na razie można sobie ściągnąć parę niezłych (nie wszystkie) kawałków muzycznych, które ponoć mają byc wykorzystane w grze.

http://www.planescape-vengeance.net/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są programy do modowania tormenta???? Nie do przeglądania plików jak infinity exporer czy jak to się nazywa tylko taki gdzie bedzie można dodawać nowe misjie itd. Piszcie coś na temat Tormenta bo dawno nie widziałem nowych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są programy do modowania tormenta???? Nie do przeglądania plików jak infinity exporer czy jak to się nazywa tylko taki gdzie bedzie można dodawać nowe misjie itd. Piszcie coś na temat Tormenta bo dawno nie widziałem nowych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 11:02, Lumbago napisał:

Czy są programy do modowania tormenta???? Nie do przeglądania plików jak infinity exporer czy jak to się nazywa tylko taki
gdzie bedzie można dodawać nowe misjie itd. Piszcie coś na temat Tormenta bo dawno nie widziałem nowych postów


Wiem że są jakieś mody, np. dodające zbroje, ale nic dokładnego. Poszukaj w necie, albo poczekaj aż ktoś tu zajrzy i poda Ci adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnieproblem z Panem Latająca Czaszka:-) Po odzyskaniu go z rąk Lotara zauważyłem że Morte stracił cały swój ekwipunek (w tym kilka przedmotów które niezbędne były do ukończenia niektórych misji). Niestety nie mam stanów gry sprzed "kradzieży" Morte. Czy te przedmioty da się jakoś odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować