Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Te przedmioty powinny były trafić automatycznie do Twojego ekwipunku, a reszta wylądować na ziemi, jeśli nie mieściła się u Ciebie.

Rozwiązanie??? Edytor Save'ów Planescape => sam sobie dołożysz utracone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:41, Patryk R napisał:

Co są mody do Tormenta? muszę zacząć ich szukać


Modyfikacje np. Postaci => czaszka może wyglądać inaczej i Dziwczyna-Szczurek też.
Ogólnie niby toczą się prace nad większym modem (nowe questy, przedmioty???) ale robią to sami gracze.
Właśnie sam się zastanawiam, czy to w ogóle kiedyś zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...Nie wiem dlaczego, ale po zainstalowaniu PT, gdy już jestem na ekranie samej gry, to sprawia on wrażenie jakbym ciągle przesuwał kursor do brzegu ekranu (konkretnie to prawego). Próbowałem coś zrobić...ale nic nie dało. "Troszkę" to utrudnia granie. ;) Dodam, że mam WinXP i już kiedyś grywałem w PT. Choć nie pamiętam czy było to za czasów XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 00:34, Draghmar napisał:

Ech...Nie wiem dlaczego, ale po zainstalowaniu PT, gdy już jestem na ekranie samej gry, to sprawia on wrażenie jakbym ciągle
przesuwał kursor do brzegu ekranu (konkretnie to prawego). Próbowałem coś zrobić...ale nic nie dało. "Troszkę" to utrudnia
granie. ;) Dodam, że mam WinXP i już kiedyś grywałem w PT. Choć nie pamiętam czy było to za czasów XP...

ja grałem na xp problemów jakichkolwiek brak (nawet bez trybu zgodnosci grałem). musiałem jedynie dopisać /cd3 do pliku planescape.ini, ale to już nie wina systemu operacyjnego tylko pomyłka w tłoczni (zrobili katalog cd3, i w nim jest to co miało być w głównym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:43, RobeN napisał:

> Co są mody do Tormenta? muszę zacząć ich szukać

Modyfikacje np. Postaci => czaszka może wyglądać inaczej i Dziwczyna-Szczurek
też.
Ogólnie niby toczą się prace nad większym modem (nowe questy, przedmioty???) ale robią to sami gracze.
Właśnie sam
się zastanawiam, czy to w ogóle kiedyś zrobią.


a gdzie można znaleźć jakieś informacjie odnośnie tego dużego moda ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:09, Lumbago napisał:

a gdzie można znaleźć
jakieś informacjie odnośnie tego dużego moda ??????



Poszukam to napiszę.
Na starym Forum był link dany przez Forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy korzystaliscie tej sztuczki umozliwiajacej podbicie sobie poziomow doswiadczenia? Ja raz kiedys poswiecilem wieksza czesc dnia i podbilem sobie Bezimiennego do 120 poziomu, to bylo cos chyba 25 mln doswiadczenia. Jak sa wszystkie cechy na 25 i ponad 1000 zycia mozna wybrac z istota bez uzywania zadnej apteczki, nawet odchodzac sobie od kompa :) A regeneracja swietnie dziala wtedy. Probowal ktos ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:50, zeco napisał:

A czy korzystaliscie tej sztuczki umozliwiajacej podbicie sobie poziomow doswiadczenia? Ja raz kiedys poswiecilem wieksza
czesc dnia i podbilem sobie Bezimiennego do 120 poziomu, to bylo cos chyba 25 mln doswiadczenia. Jak sa wszystkie cechy
na 25 i ponad 1000 zycia mozna wybrac z istota bez uzywania zadnej apteczki, nawet odchodzac sobie od kompa :) A regeneracja
swietnie dziala wtedy. Probowal ktos ? ;)


a jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:53, Patryk R napisał:

a jak to zrobić ?


jest taka cziterska księga co dodaje ci sporo expa po kliknięciu na odpowiednią kwestię w dialogu jaki prowadzisz z tą księgą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:56, KHRoN napisał:

> a jak to zrobić ?

jest taka cziterska księga co dodaje ci sporo expa po kliknięciu na odpowiednią kwestię w dialogu
jaki prowadzisz z tą księgą ;]


jescze się spytam co to za księga i gdzie można ją znaleść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:58, Patryk R napisał:

jescze się spytam co to za księga i gdzie można ją znaleść ?


jakiś mod ją dodaje...

więc:
www.google.pl
szukaj "planescape torment mod"
odpal pierwszą z brzegu stronkę
wybierz "Editors, Hacks & Custom Characters"
wybieraj co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, nie zadem mod:) Taki trik da sie zastosowac w "czystej" grze. Da sie to zrobic gdy idziemy ubic (badz nie ubic) triasa w zniszczonej klatwie. Trzeba wejsc do budynku na wschodzie mapki tam gdzie jest ebb skrzypiacy (byl on wczesniej w karczmie pod gorejacym czlowiekiem), i go namowic do obrony miasta. Dostajemy wtedy bodajze 350 tys exp. Wtedy wychodzimy z budynku na zewnatrz, wchodzimy ponownie i w trakcie gdy sie nam laduje lokacja klikamy pauze. Wtedy po zaladowaniu lokacji ebb ciagle tam jest i klikamy na niego i idziemy rozmawiac i po raz kolejny namawiamy do obrony i znowu 350 tys exp :) Konieczna jest pauza bo inaczej ebba juz nie bedzie w tym magazynie. Ja tam zrobilem bardzo duzo razy ale efekt jest wart czasu poswieconego :) I ma sie satysfakcje ze to nie cheat, tylko lekki blad w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić, żeby podczas gry nie trzeba było żonglować płytkami? Wiem, że jakoś się dało (czytałem w Tipsomaniaku, ale teraz nie pamiętam, a Tipsomaniak przepadł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:40, Abi Dalzim napisał:

Jak zrobić, żeby podczas gry nie trzeba było żonglować płytkami? Wiem, że jakoś się dało (czytałem w Tipsomaniaku, ale
teraz nie pamiętam, a Tipsomaniak przepadł).


W folderze gry masz plik torment.ini
Tam na końcu masz ścieżki do folderów z danymi (domyślnie jest do płyt). Kopiujesz wszystko na dysk i zmieniasz ścieżki tak żeby było to dych danych na dysku. Tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 13:27, Latniak napisał:

Kopiujesz wszystko na dysk i zmieniasz ścieżki tak żeby było to dych danych
na dysku. Tyle :D


No ładnie, ładnie. Ale ja nie jestem taki obcykany w kompie, więc gdybyś mógł jaśniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować