Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 15:43, jaceloth napisał:

mi to się w głowie nie mieści.taki fascynujący,surrealistyczny, niesamowity świat,a oni go
nie chcą rozwijać...


Może nie chcą go po prostu zepsuć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 22:53, Sarafan_Knight napisał:

Może nie chcą go po prostu zepsuć... :)


Jakoś Baldur 2 nie zepsuł FR z 1, więc tu też pewnie nie byłoby źle... Ja też nie rozumiem, dlaczego nie ma kontynuacji tak fantastycznej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:03, Abi Dalzim napisał:

> Może nie chcą go po prostu zepsuć... :)

Jakoś Baldur 2 nie zepsuł FR z 1, więc tu też pewnie nie byłoby źle... Ja też nie rozumiem,
dlaczego nie ma kontynuacji tak fantastycznej gry.



hmm.. bo Chris Avellone ( twórca scenariusza ) powiedział, że P:T jest jedyny w swoim rodzaju ? I że niektóre gry nie powinny mieć sequeli ?

Nie mówiąc juz o tym, że P:T słabo się sprzedawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 17:34, Lone Wolf napisał:

Nie mówiąc juz o tym, że P:T słabo się sprzedawał :)


I to jest dla mnie największa zagadka... Chyba to jest za mądra gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 17:53, Abi Dalzim napisał:

I to jest dla mnie największa zagadka... Chyba to jest za mądra gra :D


Ta... Ponoć na zachodzie narzekali, że za dużo trzeba czytać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 17:53, Abi Dalzim napisał:

> Nie mówiąc juz o tym, że P:T słabo się sprzedawał :)

I to jest dla mnie największa zagadka... Chyba to jest za mądra gra :D

Ta gra jest zdecydowanie za mądra(niektórzy mówili że za dużo w niej czytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czytać nie umieją. Jak dla mnie dialogów jest tam w sam raz. Chyba, że ktoś nie lubi wysilac sie interpretując teksty dialogów i opisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:27, Patryk R napisał:

Mam pytanie do kNOTa czytałem że łowca gier chce zamknąć wątek cz to przynosi jakieś korzyści?
i czy zakładanie tematów wiąże się z jakimiś obowiązkami (domyślnie:płacenie za to?)



Wlasnie magiem mozna osiagnac najwiecej i najlatwiej pochlonac istote wiekuista poprzez wchloniecie jej. Wystarczy pod sam koniec gry zdobyc 2 miliony punktow doswiadczenia za rozwiazanie pewnej zagadki. Jakiej? Odkrycie wlasnego imienia, a w tym celu trzeba miec zolta kulke ktora szukalismy dla Faroda.... Jak cos bedziesz jeszcze potrzebowal to pisza na jefs@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:22, Patryk R napisał:

Planescape Torment to bardzo dobra gra ja przeszedłem ją dwa razy ale nigdy nie udało mi się
pokonać istoty wiekuistej (może dlatego że grałem magiem) ale zgzadzam się z wami że powinna
powstać kolejna część gry lub chociaż rozszeżenie


Wlasnie magiem mozna osiagnac najwiecej i najlatwiej pochlonac istote wiekuista poprzez wchloniecie jej. Wystarczy pod sam koniec gry zdobyc 2 miliony punktow doswiadczenia za rozwiazanie pewnej zagadki. Jakiej? Odkrycie wlasnego imienia, a w tym celu trzeba miec zolta kulke ktora szukalismy dla Faroda.... Jak cos bedziesz jeszcze potrzebowal to pisza na jefs@o2.pl

hehe to powinno byc tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyobrażacie sobie ewentualną kontynuację? Akcja na Wojnie Krwi? A może "jak to wszystko się zaczęło?" Jakby nie było trzeba by o wiele więcej pracy w to włożyć niż przy tworzeniu oryginału. Sądzę, iż to bardziej trafia do twórców. Za środki (od $ do godzin roboczych), których trzeba by użyć do tej jednej kontynuacji można by stworzyć kilka innych gierek mających większe szanse na zarobienie na siebie. Pesymista się ze mnie robi na starość;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 00:37, wincent87 napisał:

A jak wyobrażacie sobie ewentualną kontynuację? Akcja na Wojnie Krwi? A może "jak to wszystko
się zaczęło?"

Gra w tym samym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:02, AgayKhan napisał:

> A jak wyobrażacie sobie ewentualną kontynuację? Akcja na Wojnie Krwi? A może "jak to wszystko

> się zaczęło?"
Gra w tym samym świecie?


Wg mnie pomysł z Wojną Krwi byłby niezły :)
Mógłby być to rpg, albo nawet rts jakiś, gdzie dowodziłoby sie armiami demonów. Wplątało by sie jakąś trzecią rasę i rts-ik gotowy (np Straż Zagłady) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym optował raczej za P:T 1/2, czyli losy Bezimiennego, Deionary i innych przed akcją w P:T. Myślę, że dało by się z tego zrobić kawał dobrej gry... Pomysł z Wojną Krwi i RTS-em nie jest chyba dobry, bo to byłby już zupełnie inny gatunek - rzeźnia tysiąców biesów to chyba nie to, czego ludzie od Tormenta oczekują (no i gdzie tu czytanie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:23, Abi Dalzim napisał:

Ja bym optował raczej za P:T 1/2, czyli losy Bezimiennego, Deionary i innych przed akcją w
P:T. Myślę, że dało by się z tego zrobić kawał dobrej gry... Pomysł z Wojną Krwi i RTS-em
nie jest chyba dobry, bo to byłby już zupełnie inny gatunek - rzeźnia tysiąców biesów to chyba
nie to, czego ludzie od Tormenta oczekują (no i gdzie tu czytanie :)).



Ale Bezimienny był wtedy bardzo zły :) Gra byłaby nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:54, Lone Wolf napisał:

Ale Bezimienny był wtedy bardzo zły :) Gra byłaby nudna...


Na pewno nie byłaby nudna :) Niektórzy lubili grać złym Bezim. A poza tym Twoje zadanie polegałoby na tym, że masz mu ten zły charakter zmienić :D
A tak na poważnie, to pewnie scenarzyści mają kupę pomysłów na zrobienie drugiej części Tormenta, ale jak zwykle wszystko rozbija się o tą chrzanioną kasę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł z rts''em odpada sam przez się, a gdyby robić grę "jak to się zaczęło" to zajęła by ona ze hmm 10? 100? płytek? znowu trzeba by wybrać jakiś okres; ja bym wolał rozwinięcie wątku o jakiejś postaci - np Valhorze (przepraszam, za ew błąd w pisowni, dopiero com wstał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 11:18, Abi Dalzim napisał:

Na pewno nie byłaby nudna :) Niektórzy lubili grać złym Bezim. A poza tym Twoje zadanie polegałoby
na tym, że masz mu ten zły charakter zmienić :D


Ja nie lubiłem :) Raz zacząłem i stwierdziłem, ze kłoci się to z moim charakterem :)
Nie można zmienić natury człowieka :) przeprowadzając staruszkę przez ulicę :) Bezimienny był zły i popełnił straszne czyny- których potem ( Dobre wcielenie ) żałował, ale to nie wystarczyło.

Dnia 01.05.2006 o 11:18, Abi Dalzim napisał:

A tak na poważnie, to pewnie scenarzyści mają kupę pomysłów na zrobienie drugiej części Tormenta,
ale jak zwykle wszystko rozbija się o tą chrzanioną kasę... :(


Wątpię :) Scenariusz musiałby napisać Chris Avellone, a on ochoty na sequela ( i dobre zakończenie ) nigdy nie miał. Poza tym- jak w CDA pisało- świat Planescape jest martwy i nikt nie ma ochoty na wskrzeszenie go.
Pewnie dlatego, ze wybory moralne polegają na czymś inyym niż spal/ocal wioskę a wiara może zmieniac Sfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie sądzę inaczej nie powstała by taka strona ja Planewalker.com Pozatym w Polsce jest naprawdę dużo fanów tego świata i nie oganiczają/my się tylko do samego Tormenta. Wystarczy wejść na nasze forum( www.planescape.forum.4.pl ) i zobaczyć liste osób zarejetstrowanych potem wejść na forum DND i tam też zobaczyć listę postów. Za granicą istnieje multum stron o tym systemie, więc nie można mówić o małej popularności tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować