Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2006 o 14:39, Sarafan_Knight napisał:

Dlatego w takich sytuacjach przydaje się bardzo Kondycja na poziomie 25. :) Regeneracja Bezimiennego
około 4HP na sekundę i nic nam nie stanie na drodze, nawet w pojedynkę. :)

U mnie 3 najważniejsze cechy, to Charyzma, Inteligencja i Mądrość ( w tej grze), więc z czegoś trzeba zrezygnować, ale nigdy nie miłaem większych problemów z pokonaniem jakiegoś wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:55, hans olo napisał:

A ja nigdy nie mialem problemow z ustaleniem wszystkich cech na 25 :)

No tak, ale ja dawałem o wiele więcej punktów w inteligencję, charyzmę i mądrość, bo po co mi wysoka siła będąc magiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:57, paweusz napisał:

> A ja nigdy nie mialem problemow z ustaleniem wszystkich cech na 25 :)
No tak, ale ja dawałem o wiele więcej punktów w inteligencję, charyzmę i mądrość, bo po co
mi wysoka siła będąc magiem...



Hm... ja w charyzme nie dałem nigdy ani jednego punktu sam, miałem tylko tyle ile bazowo + nagrody za questy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:57, paweusz napisał:

> A ja nigdy nie mialem problemow z ustaleniem wszystkich cech na 25 :)
No tak, ale ja dawałem o wiele więcej punktów w inteligencję, charyzmę i mądrość, bo po co
mi wysoka siła będąc magiem...

Nie miałem też wiekszego problemu w osiąganiu max poziomów w każdej dostępnej klasie dla Twojej wiadomości. Ale to są tajemne sztuki grania w cRPG na infinity engine, które nie każdemu jest dane odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:49, paweusz napisał:

U mnie 3 najważniejsze cechy, to Charyzma, Inteligencja i Mądrość ( w tej grze), więc z czegoś
trzeba zrezygnować, ale nigdy nie miłaem większych problemów z pokonaniem jakiegoś wroga.


W wypadku maga bez wątpienia najważniejsza jest Inteligencja, a Mądrość przydaje się każdej klasie. Ja też inwestowałem w te cechy, ale w grze znajdują się dwa albo trzy przedmioty podwyższające Kondycję na stałe o jeden, a jak się doda do tego parę punktów z awansu na następny poziom i pierścień Aegis Udręki, to stosunkowo łatwo można dobić do 25. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to ustawić na samym początku mądrość na max jesli chodzi grę o magiem zdobywa się przez to więcej doświadczenia bo np charyzme można sobie podnieść czarem przyjaciele :). Wtedy sybciej zdobywa się lev i tym samym szybciej rosną punkty postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 15:28, hans olo napisał:

Najważniejsze to znaleźć plany grobowca i zanieść je trumniarzowi.


A u mnie to właśnie nie działa. :) To znaczy nie mogę w ogóle dostać questa z przyniesieniem tych planów...

Zresztą jest lepszy sposób w zrujnowanej Klątwie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to właśnie sęk polega na tym, ze trzeba mieć chyba wysoką mądrość w tym momencie i odpowiednio zagadać. Wtedy dosteje się questa. O drugim sposobie też słyszałem, ale ja już dawno nie gralem w PT i nigdy nie mialem mozliwości sprawdzenia. W te wakacje planuję nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 15:47, hans olo napisał:

Z tego co pamietam to właśnie sęk polega na tym, ze trzeba mieć chyba wysoką mądrość w tym
momencie i odpowiednio zagadać. Wtedy dosteje się questa.


Mam wtedy mądrość około 19.

Dnia 24.06.2006 o 15:47, hans olo napisał:

O drugim sposobie też słyszałem,
ale ja już dawno nie gralem w PT i nigdy nie mialem mozliwości sprawdzenia. W te wakacje planuję
nadrobić zaległości.


Drugi jest w magazynie Klątwy. :) Można zarabiać coś koło 100 000 za każdym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie PT odświerzę to Ci powiem jak to sie robiło. Choć w sumie 100K to jest 50 razy wiecej, ale quest z grobowcem jest ważny dla wątku głównego, więc wypada go wypelnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 18:38, Lumbago napisał:

Nie mogłeś się doczekać co ^^

Nie Sparaszam tylko Zapraszam.

Ale ta solucja nie jest niedawno napisana, prawda? Bo mam identyczną już przynajmniej od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować