Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

wyglada bardzo dobrze, ale ( xD ) czciaka mogla by byc troche wieksza i grubsza, co wydaje mi sie sprawilo by ze jest bardziej czytelna. a poza tym bardzo ladnie i klimatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 20:00, Abi Dalzim napisał:

A czemu nie ma polskich liter?

podejrzewam że to literówki, np w dolnej jest podręczniki (ale na samej górze faktycznie po polskawemu jest. no chyba że są pl literki ale jeszcze nie wszystkie bo trzeba czcionkę przerobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nałówki niestety czcionka użyta do ich wykonania czyli oficjalna tormenta nie obsługuje polskich znaków
Literówki w działach i teści będą poparwione ponieważ będą one pisane w htmlu a nie jako jpegowe buttoniki. Tak samo treść wszystko się już dostasuje jak powstanie nowy silnik nad którym obecnie pracujemy. Będzie można dodawać komentarze, będzie karczma w postacji czato-shoutboxa, Ksiega gości, a meile z pytaniami bedzie można wysyłać bezpośrednio ze strony nie wchodząc na swoją pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW w trakcie spolszczania jest Restoration Pack bardzo duży path do Tormenta. Jesli uzykam zgodę autorów innych modów to stworzymy zestaw wszystkich modów do PT w formie normalnej instalaci, wszystkie oczywiście dostosowane do wersji polskiej plus mały modzik niespodzianka ;).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy by to było???
Dawno nie grałem bo ta instalka mnie denerwuje, bo długa... (4CD). Lenistwo......
A zdradzisz co jest w tym "Restoration Pack "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem dokładnie
2. Kup wersje 2 CD
3. Jak znasz anielski to git bo nie mogę znaleźć tłumaczenia tego:

his is a list of most of the restorations included in this release:

* A bestiary entry for the Alu-Fiend added, specifically for Vrischika
* Extra journal descriptions for all main characters, as well as the Dustmen, Dhall, Lothar, and Trias
* Many, MANY text typos fixed
* Fix for Death.2DA comments
* A lost salesman added to Curst
* Several item restorations, including Devil''s Due, Chaos Feather, and Lockpicks
* Asleep and Frozen anims now appear correctly
* Lost dialog blocks restored, mainly little things, but some major (such as one instance with Emoric)
* Justifier behaves correctly
* Mortuary now has an alarm system put in.;)
* A few character comments restored
* More correct bestiary picture for Deionarra
* Character name corrections
* Spell keys now available in game, save Baator''s
* Able PonderThought will now be able to do his research
* Githerzerai tattoo previously unavailable can be bought if you do things right
* Morte''s original intro added!
* Tome O'' Cheats and Sword of Whynn are purchasable
* Eye of Vecna can now be bought as well!
* Lothar will buy your skulls
* Spell casting time corrected
* Neck cracking sound restored
* Many bugfixes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 22:55, Lumbago napisał:

2. Kup wersje 2 CD

A czym się różni od tej na 4 CD? Chyba tylko mniejszą ilością wachlowania :)
- Lothar will buy your skulls
Ciekawe za ile? :)
-Morte''s original intro added!
To może być "grube".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 23:04, Vormulac napisał:

Ciekawe za ile? :)

nie wiem, ale akurat bezimienny mógłby na tym zbić fortunę ;). zaś co do wersji to główną różnicą jest to że wersja 4cd zajmuje 500 mb na twardzielu, a 2 cd ok 2 Gb (no i faktycznie mieszanie płytami mniej, chociaż nie wiem czy by sie nie dało całości na dvd zgrać (bg2 mi w ten sposób bez problemu sie zainstalował i chodzi))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobilem zapasową kopię wersji 4CD na DVD. Instaluje się bez krzyków, wszystko działa z jednej płyty. I dziwię sie, że w przypadku tej gry CDP jeszcze nie zrobiło wersji DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze zgrywam wsyzstko na dysk, ustawiam w torment.ini ścieżki do płyt jako do folderw z płytami (inna sprawa że trzeab tu zmienić jedną ściezkę, bo w wersji 4 płytowej jest bug) i wszystko śmiga bez żadnego wachlowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 09:05, hans olo napisał:

Ja sobie zrobilem zapasową kopię wersji 4CD na DVD. Instaluje się bez krzyków, wszystko działa
z jednej płyty. I dziwię sie, że w przypadku tej gry CDP jeszcze nie zrobiło wersji DVD.


Osobiście mam pewne wątpliwości czy jest sens zmieniać nośnik, gdy w tej chwili PT zajmuje 2 CD. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:50, Lumbago napisał:

Projekt layouta dostępny na stronie. Zapraszam do oglądania.


Kiedy stronka ruszy z nowym wyglądem (i, mam nadzieję, z nowymi informacjami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Comming soon - a dokładnie nie wiem. W tej chwili cięty jest layuot, jak tylko zostanie pociety weźmiemy się za PHP, a z tym ciut zejdzie + do tego przenoszenie starej treści. Aha starych newsów nie uświadczycie, newsy będą archiwizowane od momentu ruszenia nowej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. na swojej nagrywarce mam czasami problem z odczytem niektórych plyta CD i nawet jesli mam oryginalne CD to staram sie je zkopiować na DVD, co w moim przypadku jest gwarancją, że płytka będzie bezwarunkowo chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro pokaże wam jakie materiały mamy do moda do NWN w świecie Planescape nie obiecujemy że o skończymy bo to ciężka praca ale niedługo, jak zbierzemy odpowiednie materiały zaczniemy go robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować