Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Żeby się dostać do sali tronowej to trzeba mieć dużą inteligencje aby mieć opcje dialogową w rozmowie z Czerstwą Mary. Albo na drugi sposób ukraść klucz temu jednemu magowi (sorry nie pamiętam jak się nazywa) i poprostu tam wejść. W środku rzucą się na ciebie strażnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 19:50, Grizzly. napisał:

Żeby się dostać do sali tronowej to trzeba mieć dużą inteligencje /.../

Raczej dużą charyzmę (pomocny jest tu czar Przyjaciele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ten szkielet z kluczem to Hargrimm- kapłan szkielet, z którym paktujesz o uwolnienie z Ziem Umarłych.
Nie wiem jakie trzeba mieć statsy, żeby pomogła Czerstwa Mary. Ławo można ukraść klucz Hargrimmmowi jak masz w drużynie Annę.
Ta lokacja nie musi być odwiedzona. Przechodziłem Tormenta pięć razy, ale u Milczącego Króla byłem tylko raz. Niewiele zmienia w gameplayu:

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
1. Pomaga jak jest się agentem wielojedności- więcej opcji dialogowych.
2. Czaszkę Milczącego Króla możesz oddać Lothar''owi za Morte''ego.
KONIEC SPOILER''A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 19:59, Abi Dalzim napisał:

> Żeby się dostać do sali tronowej to trzeba mieć dużą inteligencje /.../
Raczej dużą charyzmę (pomocny jest tu czar Przyjaciele).



nie charyzme tylko madrosc i inteligencje zeby sie pojaiwla taka opcja rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:44, winthrop napisał:

nie charyzme tylko madrosc i inteligencje zeby sie pojaiwla taka opcja rozmowy

Ale żeby Ci Czerstwa Mary powiedziała o portalu i zdradziła jak go użyć to musisz mieć wysoką charyzmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram za zwyczaj magiem i praktycznie ładuję punkty w 3 cechy: charyzmę, inteligencję imądrość (trochę do kondycji). Dlatego przekonywanie, nastraszanie, duży wybór opcji dialogowych ma zapewniony. Dlatego podałem najłatwiejszy sposób (oczywiście jak się ma wsyoki parametry omawianych cech) - czyli rozmowa z Czerstwą Mary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:04, paweusz napisał:

Znalazłem jakiś screen z Planescape Torment, ale nie znam tej lokacji. Powie mi ktoś gdzie
to jest i jak tam trafić ?


Są to piwnice pod budynkiem, w którym spotykasz Nie-sławę. Wejście jest bodajże w jednej ze ścian. Dokładnie nie pamiętam bo dawno grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 14:39, Abi Dalzim napisał:

Wejście jest gdzieś na północy w Przybytku. Takie deski w ścieanie, co po najechaniu na nie
kursorem zmieniają kolor.

Widzę, że tam jest jakas kobieta. Czy ona coś wnosi do gry ? Kim ona jest, czego się można od niej dowiedzieć ? Narazie nie zagram, ale następnym razem tam pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:07, paweusz napisał:

> Kurczęnie pamiętam, bo bardzo dawno grałem. A jak się nazywa?
No właśnie nie wiem, bo u niej nie byłem, zobaczyłem ją na screenie, który zamieściłem parę
postów wyżej.

Tam nie ma żadnej kobiety (oprócz posągu) jest opiekun piwnicy, bo w każdym z tych małych pokoi jest kamień kurtyzany z pokoju na "parterze". Odkrycie tego pomieszczenia może pomóc w przekonaniu Nie-Sławy by wstąpiła do twojej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu pojawią się (tak szumne zapowiadane) zmiany na stronie, nowy lay, nowe działy i materiały? Bo na razie strasznie na stronce cicho i to od wieeeelu dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:39, Abi Dalzim napisał:

Kiedy w końcu pojawią się (tak szumne zapowiadane) zmiany na stronie, nowy lay, nowe działy
i materiały? Bo na razie strasznie na stronce cicho i to od wieeeelu dni :(


Daj ludziom odpocząć w wakacje, redaktor tez człowiek ;]
U nas, na bp też sie niewiele dzieje, w takie upały nic sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja odejde tak bedzie najlepiej. Mam tyle spraw na głowie że nie mam za co się złapać. Wogóle nie mam wakcji po 12 H przed kompem i spać. :///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji lay pocięty i wstawiony do html teraz tylko przeróbka do DHTML i skrypty PHP. Oficjalnie do połowy sierpnia mam przerwę wakacyjną której nie mam. Jak ktoś chce może zgłosić chęć prowadzenia strony jeśli uważa, że będzie lepiej ją prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej zeby nie zmieniac ludzi to to potrwa znacznie dluzej. niech sobie teraz admini zrobia wolne albo co, przeciez nie ma pospiechu. a zmiana ludzi to najgorsze wyjscie.
gl i nie poddawac sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować