Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 22:47, sodolis napisał:

tylko podali lokalizacje jakimiś liczbowymi współrzędnymi i nie dałem rady tego rozgryść

Naciska się (bodajże, bo nie pamiętam, ale wiem, że się da - szukałem tak naszyjnika z zębów) klawisz L i jak jeździsz myszką po ekranie to się zmieniają współrzędne. Wystarczy tylko poprzesuwać trochę i trafisz (jak oczywiście znasz współrzędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:38, Abi Dalzim napisał:

> tylko podali lokalizacje jakimiś liczbowymi współrzędnymi i nie dałem rady tego rozgryść

Naciska się (bodajże, bo nie pamiętam, ale wiem, że się da - szukałem tak naszyjnika z zębów)
klawisz L i jak jeździsz myszką po ekranie to się zmieniają współrzędne. Wystarczy tylko
poprzesuwać trochę i trafisz (jak oczywiście znasz współrzędne :)

Widzę,że jednak wszystko można rozłożyć na liczby pierwsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:18, Abi Dalzim napisał:

> Widzę,że jednak wszystko można rozłożyć na liczby pierwsze;)

No i co spróbowałeś ten sposób?


Ja jeszcze tam nie doszedłem , dopiero bawie się w labiryncie Modronów :D bo jakoś sobie nie odpuszcze mieć działo Mechaniusa :D ale sprawdze to sprawdze .. bo sam jeseś ciekawe co to czar i czy wogóle istnieje :D

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:18, Abi Dalzim napisał:

> Widzę,że jednak wszystko można rozłożyć na liczby pierwsze;)

No i co spróbowałeś ten sposób?


Spróbowałbym, bo pewnie jakiegoś seva w tamtej okolicy mam, ale współrzędne były na stronie cdprojectu którą zamieniono na gram.pl i wszystkie solucje przepadły:( ale Powerslave przy okazji rozejrzy się po magazynie Ebba, ale bez danych będzie szedł na czuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:40, sodolis napisał:

> > Widzę,że jednak wszystko można rozłożyć na liczby pierwsze;)
>
> No i co spróbowałeś ten sposób?

Spróbowałbym, bo pewnie jakiegoś seva w tamtej okolicy mam, ale współrzędne były na stronie
cdprojectu którą zamieniono na gram.pl i wszystkie solucje przepadły:( ale Powerslave przy
okazji rozejrzy się po magazynie Ebba, ale bez danych będzie szedł na czuja;)


własnie zastanawiam się czy to bedzie ukryte w jakiejś beczce czy moze kufrze.., czy mozę w jakiś innym sposób, albo jak wejde na te współrzędzne cś się otworzy :) .. będe szperał i szukał a z ciekawości poszukam na rożnych forach i i solucjach jak jakieś znajde jeszcze oczywiście ;/
trzymajcie kciuki jak zjande to zrobie screeny nawet pare i je tu umieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, kilka dni mnie nie ma, a temat odżył! Wspaniale!

Co do zmiany natury człowieka:

Spoiler:

W rozmowie z Wiekuistym można zadać mu to pytanie, a on odpowiada, że nic i Bezimienny jest tego przykładem. Wtedy bohater mówi, że Istota się myli i wiele rzeczy może zmienić naturę człowieka: miłóść, żal, Sfery...


A czego szukacie ze współrzędnymi? Mam starą solucję pod ręką i mogę podać współrzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 20:26, Łowca Gier napisał:

Ach, kilka dni mnie nie ma, a temat odżył! Wspaniale!

Co do zmiany natury człowieka:

Spoiler:

W rozmowie z Wiekuistym można zadać mu to pytanie, a on odpowiada, że nic i Bezimienny jest
tego przykładem. Wtedy bohater mówi, że Istota się myli i wiele rzeczy może zmienić naturę
człowieka: miłóść, żal, Sfery...


A czego szukacie ze współrzędnymi? Mam starą solucję pod ręką i mogę podać współrzędne.


Podobno czaru wysanie życia czy jakoś tak, mam proźbe wślij tą solucje będe bardzo wdzięczny Strike_man@op.pl

Dzięki zgóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chyba nie ma takiego czaru. W solucji nie było o tym ani słowa. Może chodzi o historię z Życzeniem? Jak znajdziesz zwój i jesteś magiem to możesz wypowiedzieć życzenie. Jak poprosisz o potężne zaklęcia to dotaniesz Słowo Mocy: Giń!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 20:34, Abi Dalzim napisał:

Działo Mechanusa ma boską animację i nawet tylko po to trzeba zdobyć ten czar :)


Osobiście bardziej podoba mi się czar Furi Otchłani :D a działo też jest eleganckie :) nie ma co wszytkie animacje są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:28, Abi Dalzim napisał:

> Osobiście bardziej podoba mi się czar Furi Otchłani :D
To jest ten z tą wciągającą łapką? Bo dawno grałem...


Tak, pod stopami ofiary otwiera się Otchłań, a "łapka" wciąga tam delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:57, sodolis napisał:

Współrzędne x-395 y-285, Łowca Gier jesteś wielki;)


Dla pewności zapisze sobie na kartce te współżedne i odpowiednio sprawdze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 00:57, BlackSephir napisał:

To wiara- wiara w Sferach ma moc oddzialywania na caly swiat.

Tak naprawdę każda odpowiedź udzielona Raveli jest dobra, bo to nasza odpowiedź. A wiadomo, że każdy człowiek jest inny, więc co innego może zmienic jego naturę. Choć jeżeli chodzi o Bezimiennego, to był to Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować