Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 22:38, Powerslave napisał:

Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)

Niezłe czary :0
Przyznaję, że nie miałem chyba żadnego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:38, Powerslave napisał:

Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)

Mółbyś napisać coś więcej o tych czarach ?! Nie raz przeszedłem PT, a za każdym razem spotykało mnie coś nowego...piękne. I napisz jeszcze jak zdobyć te czary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:38, Powerslave napisał:

Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)


Może do nas trafiły jakieś zubozałe wersje:P nie spotkałem się z takimi czarami ani żaden z wrogów też ich nie stosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:38, Powerslave napisał:

Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)


obstawiałbym, że te czary są gdzieś w zniszczonej klątwie albo w tartarze, bo wcześniej to byłoby lekkie przegięcie nikt nie miałby szans z Bezimiennym. Ciekawe do którego poziomu trzeba rozwinąć Ignusa żeby nas nauczył Ignusfury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:26, sodolis napisał:

> Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)

obstawiałbym, że te czary są gdzieś w zniszczonej klątwie albo w tartarze, bo wcześniej to
byłoby lekkie przegięcie nikt nie miałby szans z Bezimiennym. Ciekawe do którego poziomu trzeba
rozwinąć Ignusa żeby nas nauczył Ignusfury;)


Czar conflargation Conflargation jak pisałem wczesniej to jest Pożoga i jej używa Istota Wiekuista, ale jak pokazuje ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=G_bgE5Rq8xo&mode=related&search= Bezimienny tez może się nauczyć tego czaru i to jeszcze przed walką z Triasem w zniszczonej Klątwie :) o tych czarach pisałem pare postów wcześniej,( podobno sięich nauczyc nie da) ale jak filmik pokazuje chyba jednak da i jak screeny pokazują są do nauczenia i zarazem widoczne w księdze czarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:47, Powerslave napisał:

> > Prosze bardzo zobaczcie co znalazłem :) oblukajcie fotki i co otym sądzicie :P:)

>
> obstawiałbym, że te czary są gdzieś w zniszczonej klątwie albo w tartarze, bo wcześniej
to
> byłoby lekkie przegięcie nikt nie miałby szans z Bezimiennym. Ciekawe do którego poziomu
trzeba
> rozwinąć Ignusa żeby nas nauczył Ignusfury;)

Czar conflargation Conflargation jak pisałem wczesniej to jest Pożoga i jej używa Istota Wiekuista,
ale jak pokazuje ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=G_bgE5Rq8xo&mode=related&search=
Bezimienny tez może się nauczyć tego czaru i to jeszcze przed walką z Triasem w zniszczonej
Klątwie :) o tych czarach pisałem pare postów wcześniej,( podobno sięich nauczyc nie da) ale
jak filmik pokazuje chyba jednak da i jak screeny pokazują są do nauczenia i zarazem widoczne
w księdze czarów :)


a wiesz może gdzie można znaleść hole of pandemonium? Conflargation faktycznie Istota używała-ciągle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:58, sodolis napisał:


a wiesz może gdzie można znaleść hole of pandemonium? Conflargation faktycznie Istota używała-ciągle;)


Nie wiem ale mam nadzieje ze sie dowiem, teraz gram od nowa i będe szukał tych czarów i innych nie zbadanych dlamnie wątków :) będe zamieszczał screeny z ciekawych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy elysium''s fires to przypadkiem nie "Łzy Elysium". Bo jak tak to kiedyś jak grałem udało mi się ten czar zdobyć pomagając gościowi opłkującemu to miasto. Tylko nie pamiętam gdzie ten czar znalazłem (coś mi się kojarzy z tatuażem od upadłego ale nie jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:29, Nufiko napisał:

A czy elysium''s fires to przypadkiem nie "Łzy Elysium". Bo jak tak to kiedyś jak grałem udało
mi się ten czar zdobyć pomagając gościowi opłkującemu to miasto. Tylko nie pamiętam gdzie ten
czar znalazłem (coś mi się kojarzy z tatuażem od upadłego ale nie jestem pewien)


Nie to są dwa różne czarny Elysium''s Tears ("Łzy Elysium") - 3 poziom a elysium''s fires ("Ognie Elysium") to czar 9 poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te czary są napewno gdzieś dostępne. Może da się znaleźć współrzędne? Ognie Elizjum chyba miałem... Może treba będzie przejść grę złodziejem i okradać każdego po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:15, Łowca Gier napisał:

Te czary są napewno gdzieś dostępne. Może da się znaleźć współrzędne? Ognie Elizjum chyba miałem...
Może treba będzie przejść grę złodziejem i okradać każdego po kolei?


Też tak pomyślałem i napewno tak zrobie :) chociaż nie wszystko da sie ukraść niekiedy trzeba coś odkryć:D

ps: w opcjach gry - skróty klawiszowe są w 3 zakładce wypisane wszystkie magie jak Pożoga i Ognie... i można im przypisać skrót klawiszowy to chyba świadczy że można ich używać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zrobili z PT sieciówki ;P żeby czarami trochę powymiatać :) bo tak to tylko w zrójnowanej Klątwie można się wyżyć;) albo zrobiliby dodatek w którym ekipa idzie do piekła po Bezimiennego to by dopiero było:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 21:58, sodolis napisał:

Szkoda że nie zrobili z PT sieciówki ;P

Wtedy to już by nie był ten klimat... Właśnie cały miód P:T polegał na singlu i fabule, a raczej FABULE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 22:27, Abi Dalzim napisał:

> Szkoda że nie zrobili z PT sieciówki ;P
Wtedy to już by nie był ten klimat... Właśnie cały miód P:T polegał na singlu i fabule, a raczej
FABULE :)

Mowa:) wiadomo że fabuła to esencja, ale ja chciałbym dalej grać i grać;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować