Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>OGŁOSZENIE<<<< ;<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< ;<<

POSZUKUJE OSOBY(JEDNEJ LUB KILKA), KTÓRA POMOŻE MI PRZENIEŚĆ TREŚĆ STAREJ STRONY NA NOWĄ. NIE WYMAGANA JEST ZNAJOMOŚĆ HTMLA PONIEWAŻ JEST PANEL ADMINISTRACYJNY. OSOBY, KTÓRE CHCĄ POMÓC PROSZĘ O KONTAKT. GG 7496950 SWORD1[AT]POCZTA.FM

Mam nadzieje, że moderatorzy wybaczą mi to ogłoszenie z racji tego, że strona należy do kolektywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak grafika typu 7900 nie renderuje wszystkich czarów w grze ;p;p czasem połownicznie czasem w całości, czasem skacze czar hehe to wina różnicy technologicznej, tera żeby pograć w PT będe musiał odkurzyc swojego starego poczciwego GF 3 Ti200 :) i zainstaowac stwry tak z 43.xx albo i starsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na karcie ekwipunku Bezimiennego są trzy miejsca na strzały, z tego co wiem Zachariasz z którym podróżował Bezimienny za czasów Raweli był jedynym łucznikiem o którym wspomina gra. Nie spotkałem u żadnego kupca łuków ani strzał a tymbardziej ducha Zachariasza który nauczyłby mnie strzelać. Może ktoś mniał więcej szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachariasza można spotkać. Treba tylko znać Kości-Opowieści i wedzieć, gdzie szukać. Gadałem z nim i nic to nie dało (chodzi o łucznictwo), ale fabularnie było fajne. Kołczan jest standardowo dany na karcie ekwipunku, bo Nordom może strzelać z kuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:10, Łowca Gier napisał:

Zachariasza można spotkać. Treba tylko znać Kości-Opowieści i wedzieć, gdzie szukać.

Bez zdolności "gadaj kości opowieści" go nie znajdziemy, a raczej nie rozpoznamy :) Bo samo odnalezienie jego lokacji nie jest żadnym problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:10, Łowca Gier napisał:

Zachariasza można spotkać. Treba tylko znać Kości-Opowieści i wedzieć, gdzie szukać. Gadałem
z nim i nic to nie dało (chodzi o łucznictwo), ale fabularnie było fajne. Kołczan jest standardowo
dany na karcie ekwipunku, bo Nordom może strzelać z kuszy.


A pamiętasz gdzie szukać ułatwi mi to sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parter kostnicy, tam gdzie jest wyjście do miasta, północno-wschodni róg mapy. Niepamiętam, ale warto mieć chyba skalpel bo weźmiemy jego wątrobę i jelita (serio!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 19:31, Abi Dalzim napisał:

No proszę... Cały czas się dowiaduję o czymś nowym w Tormencie :) Nie wiedziałem o tym Zachariaszu.


Dowiesz się też o nim od Dak''kona tylko musisz mieć na tyle dobrze rozwiniętą mądrość żeby zrozumieć Upadłego, wejdz z Dak''konem do salonu i porozmawiaj z Upadłym jak skończysz zacznij od nowa i poproś Dak''kona o tłumaczenie-będzie trochę inne;) jak mu zwrócisz uwagę to się "zmiesza" a jak wyjdziecie z salonu odkryje trochę historii (z tego co pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebuje porady. Wstyd sie przyznać, bo PT już raz przeszedłem, ale wojownikiem to tak fajnie nie było. Otóż gdzie znajduje się portal prowadzący do Raveli ? Klucz mam tylko potrzebuje znaleźć portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:02, thegunfire napisał:

jak najlepiej rozlozyc punkty na sile inteligecje etc. dla maga?

Przede wszystkim na samym początku daj max w inteligencję i mądrość. To są główne cech maga i je należy rozwijać zawsze. Siłę można odpuścić, zręczność też. Możesz troszkę podpakować charyzmę i kondycję, ale głównie trzymaj się mądr. i int.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupuję sobie Tormenta, słyszałem że można tu dołaczyć do 15 frakcji i mam kilka pytań:
-czy między tymi frakcjami panują jakieś godne uwagi stosunki(ci sie lubią, ci nie)?
-czy można dołaczyć do wszystkich frakcji?
-czy wybiera się charakter?
-czy są atuty(i jeśli tak to czy wszystkie z ad&d)?
czy za gry z tej strej "nowej extra klasyki" (czy jakoś tak) też dostaje się wPLN?

z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:35, zbysheck napisał:

Właśnie kupuję sobie Tormenta, słyszałem że można tu dołaczyć do 15 frakcji i mam kilka pytań:
-czy między tymi frakcjami panują jakieś godne uwagi stosunki(ci sie lubią, ci nie)?
-czy można dołaczyć do wszystkich frakcji?

można dołączyć do każdej frakcji, ale możesz należeć tylko do jednej, gdy zapisujesz się do drugiej tracisz członkostwo w pierwszej ( warto prubować z każdą, dużo qestów wzbogacających fabułę)

Dnia 21.10.2006 o 12:35, zbysheck napisał:

-czy wybiera się charakter?

na charakter pracujesz podczas gry;)

Dnia 21.10.2006 o 12:35, zbysheck napisał:

-czy są atuty(i jeśli tak to czy wszystkie z ad&d)?

nie ma atutów

Dnia 21.10.2006 o 12:35, zbysheck napisał:

czy za gry z tej strej "nowej extra klasyki" (czy jakoś tak) też dostaje się wPLN?
tak ja dostełem nawet za te co rejestrowałem ponad rok temu;)
z góry dziękuję za odpowiedź :)


W najnowszej educji CDP nie wydali Tormenta ale poszukaj w sieci, może na allegro, bo naprawę warto, gra poprostu jest wybitna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

szkoda że nie ma atutów :(, to już nie wiem o co chodzi, bo słyszałem że w Tormencie są jeszcze większe możliwości rozwoju niż w innych grach d&d

a z kupnem to chodziło mi o to, że po prostu mieszkam w takim malutkim miasteczku że są tylko starsze gierki do kupienia i akurat jest Torment :) i nie wiem czy jak kupię to czy dostanę za to wPLN (bo to z tej starszej serii, nie?)

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować