Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 17:07, Abi Dalzim napisał:

> A można gdzieś sprawdzić umiejętności specjalne?
Jak to sprawdzić? I czyje umiejętności specjalne?


no na przykład "wskrzeszenie" Bezimiennego, albo "litania przekleństw" Mortego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:11, zbysheck napisał:

no na przykład "wskrzeszenie" Bezimiennego, albo "litania przekleństw" Mortego

Klikasz prawym przyciskiem myszy, otwiera Ci się okrągłe menu i tam wybierasz "Umiejętności specjalne" i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:53, zbysheck napisał:

Chociaż mimo to przez pierwszą godzinę grania nie mogłem się "wczuć", ale teraz jest super

i będzie jeszcze bardziej super:-) przynajmniej ja miałem takie wrażenia, ale też ta gra porusza wiele poważnych tematów.
życzę miłego grania. przybytek zaspokajania żądz intelektualnych zaprasza!

Dnia 28.10.2006 o 11:53, zbysheck napisał:

Teraz sobie myślę jak odinstalowałem, Fallouta(dobrze poznałem awatar?)

tak,to falloucik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:41, jaceloth napisał:

> Chociaż mimo to przez pierwszą godzinę grania nie mogłem się "wczuć", ale teraz jest super

i będzie jeszcze bardziej super:-) przynajmniej ja miałem takie wrażenia, ale też ta gra porusza
wiele poważnych tematów.


Jeżeli chodzi o najlepsze wrażenia to epizod niższej dzielnicy jest moim ulubionym :) (głównie z powodu pieścimetala i nie-sławy i jej przybytku. Morte i Kimxi Wężowy Język czy jakoś tak. Ahh ;) ) A wasze ulubione momenty ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:20, Abi Dalzim napisał:

> A wasze ulubione momenty ? :>
Zasłanie do Labiryntu przez Panią Bólu - miód! :D



miałem taki dziwny przypadek że na początku (no prawie :P ) zostałem zesłany... zabiłem wtedy chyba z 20 złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki mały problemik:
wielojedność zleciła mi zamach, czy cuś w tym stylu, na Milczącego Króla. Chciałbym to rozwiązać jakoś pokojowo, albo przynajmniej tak żeby zrobić szczurom na złość, ale nie prostą młócką,tylko kombinując. Ma ktoś pomysł jakiś ciekawy co zrobić?

i jeszcze jedno pytanko:
ile czasu zajęło wam przejście Tormenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:47, Arlik napisał:

Uwaga ! spojler....

tego milczącego króla nie ma..... ten ich kapłan to chyba wymyślił (ale nie jestem pewien )

2 miechy


ale dalej nie wiem jak to rozwiązać :/
bo raz wymłóciłem wszystkie zombie i znalazłem czaszkę jakąś, ale jakoś mi tych trupków żal :), chciałbym to jakoś inaczej rozwiązać (można np. wykraść temu ważniakowi szkieletów klucz jakoś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj.... umiesz już mowę zombie ? tak wstyd się przyznać ale nie pamiętam tego questa.... ale na 99% można go wykonać pokojowo (magiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:56, Arlik napisał:

czekaj czekaj.... umiesz już mowę zombie ? tak wstyd się przyznać ale nie pamiętam tego questa....
ale na 99% można go wykonać pokojowo (magiem)

jestem magiem i mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiązać tego questa pokojowo, musisz zagadać z Czerstwą Mary i poprosić ją o otworzenie portalu do sali tronowej. Należy mieć dużą charyzmę. Uwaga: musisz to zrobić będąc więźniem umarlaków. Gdy wynegocjujesz uwolnienie (przez pomoc Hargrimowi), Mary nie będzie już miała tej linii dialogowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:02, VBone napisał:

Żeby rozwiązać tego questa pokojowo, musisz zagadać z Czerstwą Mary i poprosić ją o otworzenie
portalu do sali tronowej. Należy mieć dużą charyzmę. Uwaga: musisz to zrobić będąc więźniem
umarlaków. Gdy wynegocjujesz uwolnienie (przez pomoc Hargrimowi), Mary nie będzie już miała
tej linii dialogowej.


a ja już nie jestem więżniem :/
ale spróbuję

PS: o ile pamiętam Mary nie miała niczego takiego jak z nią nawet więżniem gadałem (może charyzma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:54, Arlik napisał:

miałem taki dziwny przypadek że na początku (no prawie :P ) zostałem zesłany... zabiłem wtedy chyba z 20
złodziei

Ale musiałeś też pewnie zabijać Dabusy, bo za samych złodziei na pewno by Cię nie zesłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:28, Abi Dalzim napisał:

> miałem taki dziwny przypadek że na początku (no prawie :P ) zostałem zesłany... zabiłem
wtedy chyba z 20
> złodziei
Ale musiałeś też pewnie zabijać Dabusy, bo za samych złodziei na pewno by Cię nie zesłała :)


a może ty wiesz (bo widzę żeś aktywny :D) jak przejść pokojowo tego questa co pisałem? pliiiiiiiiiiiiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:28, Abi Dalzim napisał:

> miałem taki dziwny przypadek że na początku (no prawie :P ) zostałem zesłany... zabiłem
wtedy chyba z 20
> złodziei
Ale musiałeś też pewnie zabijać Dabusy, bo za samych złodziei na pewno by Cię nie zesłała :)

Za złodziei zesłania nie ma ale jakby wykosił 20 cywili to co innego ( wiem bo raz sprubwałem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować