Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

problem w tym że na podstawie gier o ciekawym sceniariusze filmów sie nie robi. Jak już powstał final fantasy to wymyslili własny mając do wyboru częsci bodajrze 8 (czyżby współczesni filmowcy nie byli w stanie bardziej skomplikowanej fabuły przenieść na ekran?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że wygląda na to iż współczesni filmowcy nie są w stanie przenieść bardziej skomplikowanej fabuły na ekran. cóż mamy za ekranizacje? mortal kombat (nawalakna) aktualnie robi sie doom i halo (fpsy) jak już sie wzieli za final fantazy to własną fabułe wymyslili zamiast z tych co w grach skorzystać (a było już wtedy z 8 częsci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden projekt, a może był, któż to teraz wie. Strona nadal istnieje. Projekt nazywa się City of Doors Initiative i miał ambicję stworzyć kompletny hakpack do NwN - architektura, rasy, cuda wianki, mieli kiedyś naprawdę niezwykłe screeny na stronie, ale potem, nie wiem czemu wszystko schowali. Wg informacji z ich forum na BioWare działają nadal, choć prace posuwają się wolno. Lata lecą, NwN się starzeje, ustępując powoli miejsca MMORPG-om, a ja wciąż mam nadzieję, że projekt ten kiedyś zostanie ukończony, bo pozwalałby innym tworzyć przygody w Sigil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 09:20, Lumbago napisał:

Mogę dodać tyle Interplay podupada, więc z miłą chęcią odsprzeda prawa do nakrecenia filmu,
co pomoże w pewnym stopniu wygrzebać im sie z długów.


Oj nie wiem czy czasami licencji na wszystkie gry D&D nie posiada BioWare (licencję na Baldura na pewno). A oni raczej tak chętnie nie udzielą jej producentom filmowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:36, Sarafan_Knight napisał:

> Mogę dodać tyle Interplay podupada, więc z miłą chęcią odsprzeda prawa do nakrecenia filmu,

> co pomoże w pewnym stopniu wygrzebać im sie z długów.

Oj nie wiem czy czasami licencji na wszystkie gry D&D nie posiada BioWare (licencję na Baldura
na pewno). A oni raczej tak chętnie nie udzielą jej producentom filmowym...


Nie BioWare dał im tylko engine a prawa ma Interplay, nawet w książce na podstawie gry jest napisane " NA podstawie bestsellerowej gry Interplay" -to jest napisane na okładce książki


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:33, Lumbago napisał:

Nie BioWare dał im tylko engine a prawa ma Interplay, nawet w książce na podstawie gry jest
napisane " NA podstawie bestsellerowej gry Interplay" -to jest napisane na okładce książki


Tak, ale tak stan rzeczy utrzymywał się kiedyś. Kiedy w Interplay''u zaczęły się kłopoty finansowe, rozpoczął on masowe wyprzedaże licencji i poleciał między innymi Fallout oraz Baldur''s Gate. Co do reszty gier na D&D nie jestem pewny, ale podejrzewam, że również je posiada BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:43, Sarafan_Knight napisał:

> Nie BioWare dał im tylko engine a prawa ma Interplay, nawet w książce na podstawie gry
jest
> napisane " NA podstawie bestsellerowej gry Interplay" -to jest napisane na okładce książki


Tak, ale tak stan rzeczy utrzymywał się kiedyś. Kiedy w Interplay''u zaczęły się kłopoty finansowe,
rozpoczął on masowe wyprzedaże licencji i poleciał między innymi Fallout oraz Baldur''s Gate.
Co do reszty gier na D&D nie jestem pewny, ale podejrzewam, że również je posiada BioWare...


Spoko, ale wazne jest żeby wogule coś się ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W mojej drużynie mam Annę i Nie-Sławę. Jak mam z nimi rozmawiać aby nawiązać romans. Jest to w ogóle możliwe. Porozmowie z Ravelą mogę powiedziec Nie-Sławie,że to ją chciałem pocałować, ale nie wiem czy tak powinienem powiedzieć. Co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 00:06, Pharaun Mizzrym napisał:

Jak mam z nimi rozmawiać aby nawiązać romans.


Chyba sie w ogóle nieda. Albo ja nic o tym nie słyszałem...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz całować Annę, ale dopiero po pewnych wydarzeniach, oczywiście nie pamiętam jakich ^^. Zasada jest taka - nie omieszkaj rozmawiać ze wszystkimi przynajmniej raz na każdym planie. Czekają na ciebie romanse, nowe czary, doświadczenie i informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po incydencie z Ravelą (nie całuj jej pod żadnym pozorem!) Anna zyska nową ścieżkę dialogową. Pogadaj z nią, pocałuj (ale po chwili trzeba przestać). A z Nie-Sławą - ona bardziej lubi Nordoma:) Serio! Na szczęście można z nią pogadać i uzyskać zdradzenie paru tajemnic. (zwróć uwagę na pamiętnik i biały Kamień Doznań pod Przybytkiem- są jakoś powiązane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:56, Łowca Gier napisał:

Po incydencie z Ravelą (nie całuj jej pod żadnym pozorem!) Anna zyska nową ścieżkę dialogową.
Pogadaj z nią, pocałuj (ale po chwili trzeba przestać).


I tu się z tobą nie zgodzę, ja gdy pocałowałem Ravelę to w Klątwie udało mi się tą sytuację z Anną wyjaśnić i romans między nią a Bezimiennym rozkwitł na nowo ( oczywiście do pocałunku także doszło ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:56, Sarafan_Knight napisał:

A tak w ogóle to ja jestem ciekaw, czy komuś udało się otworzyć pamiętnik Nie-Sławy? :)

Podobno w plikach gry nie ma jego zawartości - a więc takiej możliwości nie ma. Często poruszany temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:59, Vel Grozny napisał:

Podobno w plikach gry nie ma jego zawartości - a więc takiej możliwości nie ma.


Tak, też o tym słyszałem, ale wszędzie trzeba próbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować