Zaloguj się, aby obserwować  
karq9

Zadziwiające screeny - programy do ściągania plików = E mule

15 postów w tym temacie

Oto screen jaki udało mi sie uchwycic podczas pobieraniu jednego z teledyskow. Dzisaj okolo godz. 15 . 00 Ujrzałem rekordowy do tej pory transfer w e Mule , o dziwo ma neostradę 512 kb/s. Czy jest możliwa taka prędkość pobierania pliku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim łączu powinno to być około 60 kb/s, ale nie więcej jak 70. Mi też czasami przy rozpoczęciu ściągania z WWW przez FF pokzuje 2x większą prędkość niż mam, ale potem zwalnia i utrzymuje się na normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tępaki to jest teledysk czy wy nie umiecie czytać !!!! !! !! ! !
A tak w ogóle to w takim razie c dodam jakiś temat to jest nudny bądź debliny po co W#$^^& &^% te foorum istnieje !!!!!!!! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:00, karq9 napisał:

Oto screen jaki udało mi sie uchwycic podczas pobieraniu jednego z teledyskow. Dzisaj okolo
godz. 15 . 00 Ujrzałem rekordowy do tej pory transfer w e Mule ,
o dziwo ma neostradę 512 kb/s. Czy jest możliwa taka prędkość pobierania pliku ???

Primo: Zdarzają się pewnie takie odchyły że transfer wzlatuje w niebo a potem opada na ziemię.
Secundo: Sam kiedyś dla żartu wziąłem screena z widoku Flash Geta czy innego programu do ściągania i posłałem transfer w okolice 300 kb/s chociaż na moim łączy wyciąga góra 50 kb/s
Wcale nie twierdze że ty tak zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:21, karq9 napisał:

tępaki to jest teledysk czy wy nie umiecie czytać !!!! !! !! ! !
A tak w ogóle to w takim razie c dodam jakiś temat to jest nudny bądź debliny po co W#$^^&
&^% te foorum istnieje !!!!!!!! !!

YYYYYY, zastałem Jolkę? A tak w ogóle to o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakkolwiek nie wiem jaki jest status teledyskow (z postu Arclighta wynika, ze rowniez nie mozna ich sciagac z netu) to jednak na Twojej liscie znajduja sie tez dwie piosenki mp3 (sadzac po rozmiarze plikow, niestety nie widac calej nazwy). Dlatego tez czynie co nastepuje.

Temat, oczywiscie zostaje zamkniety.
Dwa, otrzymujesz degradacje -2

Z Regulaminu Forum
2.Co jest zabronione
* Piractwo...


Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować