Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

14 świetnych gier za małą kasę - ujawniamy kolejne tytuły!

93 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 18:46, Fagno napisał:

zamiast dawać jakieś średniej jakości tytuły po mniejszej cenie moglibyście w końcu wydać NWN
diamentową edycję ^^

Ano mogliby, ale to nie ich wina. O ile wiem to poprostu prace nad tłumaczeniem modów sie przedłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Winter Assulta a nie jakieś badziewia!!!! :D Nie no żartuje większość gierek jest fajna ale niestety bez rewelacji ( czytaj super ekstra wypasiony Winter Assult :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2006 o 18:51, Vasilli napisał:

Ano mogliby, ale to nie ich wina. O ile wiem to poprostu prace nad tłumaczeniem modów sie przedłużyły.


jestem w stanie wybaczyć, ale to ma wyjść w październiku tego roku, słyszeli Panowie i Panie z ekipy CDP ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:10, Mario / CDP napisał:

to wersja o składzie jak w Black Edition, ale bez przezroczystego, plastikowego etui z Czarnej
Edycji


tak żeby nie było niedomówień - czyli gra (w wersji black) juz nie spowalnia przez to że jest PL i filmiki wyświetlają się prawidłowo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Gierki nie za fajne, oprócz Tonego Hawka, który nie długo będzie stał na półce :D. Reszta gier typu. DS 2 czy Settlers V mnie nie ciągnie. I tak hitem roku będzie Gothic 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubogo coś ze strategiami. Już od dłuższego czasu nie widać w ofercie CDProjektu strategii na którą można sobie ostrzyć zęby. Jedni Osadnicy, to mało, zwłaszcza, że temat już oklepany.
BTW. RTS-ów nie uważam za strategie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege 2 wygląda najciekawiej z tego wszystkiego. Szkoda że nie ma np. Fables.
Chociaż i tak w pierwszej kolejności mam upatrzoną Diamentową Edycję Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się skuszę na THPS, jestem fanem serii, a kupić nowączęść za tak niską cenę to naprawdę fajnie jak dla gimnazjalisty (tyle kasy wydaje że nie mam na gry zwykle), ale niedawno były urodziny to już część pieniędzy zmaterializowałem a część zostawiłem sobie na gry. No może jeszcze swat bo podobno fajna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS 2? mniammniammniammniam..... muszę uskładać trochę kasy... bo gierka, jak na taką cenę, to perwersyjnie Zakup Obowiązkowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować