Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

/signed

Podpisuję się pod tym. Więcej pisać w tej kwestii nie muszę bo i po co.

BTW: powoli zaczyna mnie irytować pewna rzecz. Zapytałem o coś w konsulacie w tym

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=979

temacie i jakoś nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi. A pytanie zadałem już kilka dni temu. Mimo że inni na swoje zapytania otrzymali odpowiedź moje pytanie wciąż pozostało bez odpowiedzi. Pytanie tylko czemu ? Hm ... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dlatego, że jest jasno sprecyzowanie kiedy Konsul ma dyżury i odpowiada na pytania. Jeśli dyżury są w piątki, a zadałeś pytanie w sobotę - to możesz, ale nie musisz otrzymać wcześniej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:29, Vojtas napisał:

Zarzuć mi jeszcze czepialstwo.


Eee..Nie, nie czepiasz się.
po prostu TEN dzień jest juz bliżej, niż dalej. I tak trzeba myśleć ^^

Dnia 01.10.2008 o 14:29, Vojtas napisał:

Ładniejsze ikonki oznaczające, czy dany user jest online? No, thank you.


E, wiesz, po coś było to ,,Trójstronne spotkanie na szczycie".

Dnia 01.10.2008 o 14:29, Vojtas napisał:

Logiki? A nie optymizmu? Nie ma optymizmu, bo irytuje mnie tutejsza polityka komunikacyjna.


A kogo nie?
Ogólnie tutejsza polityka denerwuje... No, ale trzeba sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem ale chwila, moment. Pytanie zadałem 27 września a dziś mamy 1 października. Inni którzy zapytali o coś innego po moim poście jakoś otrzymali odpowiedź a ja nie ... hm ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:43, Laid back napisał:

Prawdopodobnie dlatego, że jest jasno sprecyzowanie kiedy Konsul ma dyżury i odpowiada
na pytania. Jeśli dyżury są w piątki, a zadałeś pytanie w sobotę - to możesz, ale nie
musisz otrzymać wcześniej odpowiedzi.


Powtarzam: czy ktoś się ustosunkuje do pytania, czy i kiedy nastąpią jakiekolwiek zmiany funkcjonalności Gram.pl? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:26, Vojtas napisał:

Powtarzam: czy ktoś się ustosunkuje do pytania, czy i kiedy nastąpią jakiekolwiek zmiany
funkcjonalności Gram.pl? Z góry dziękuję.


Następują cały czas, bo ciągle się rozwijamy :) Rozumiem jednak, że masz na myśli takie duże i widoczne - również nastąpią, ale nie mogę niestety powiedzieć co i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:50, Laid back napisał:

Następują cały czas, bo ciągle się rozwijamy :) Rozumiem jednak, że masz na myśli takie
duże i widoczne - również nastąpią, ale nie mogę niestety powiedzieć co i kiedy...


Oj, ale przecież to jest oczywiste, że dacie coś na trzecie urodziny ^^
No, chyba, że się mylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:50, Laid back napisał:

Następują cały czas, bo ciągle się rozwijamy :)

Tak? A poprawa samej funkcjonalności? Bo nie rozumiem po co nowe opcje wprowadzać, skoro wielu userów ciągle męczą logouty (mnie potrafi wylogować 6 razy na godzinę czynnego użytkowania - tj. pisania, przeglądania itd), "błędy 404" i innego typu błędy czy "przerwy", które po odświeżeniu strony nie zawsze znikają, ale po ponownym uruchomieniu przeglądarki już tak. I dzieje się to w sytuacji, gdy inne strony nie są w jakiś sposób spowolnione czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:50, Laid back napisał:

Następują cały czas, bo ciągle się rozwijamy :) Rozumiem jednak, że masz na myśli takie
duże i widoczne


Mam na myśli zmiany funkcjonalności w GS-ach. Obecnie nie ma tam żadnych zmian, chyba że doświadczam nieustającej fatamorgany.

Dnia 01.10.2008 o 15:50, Laid back napisał:

- również nastąpią, ale nie mogę niestety powiedzieć co i kiedy...


Ale w tym, czy przyszłym roku? Albo inaczej: za mojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety tak mam. :/ Ale nie aż tak często, jak ty. 4 na godzinę to max. Czasami jednego dnia nie ma w ogóle wylogowań, a następnego jest ich kilka.
A co do "ciągle się rozwijamy, ciągle pracujemy"- mam swoje źródła i wiem, że raczej tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:18, Vojtas napisał:

Ale w tym, czy przyszłym roku? Albo inaczej: za mojego życia?


Tak. (Wiem, że bardzo to bardzo precyzyjna odpowiedź, ale prawdziwa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje szansa, że cały serwis przyspieszy? Bo jak na razie jest to najwolniej otwierajaca się strona. Nawet euroepjska strona WAR się szybciej otwiera, albo taki GW Guru. Na forum to ja wchodze z poziomu GS-a, bo szybciej. Przez to mi umykają niekiedy ciekawsze newsy. :/
A zeby nie było offtopu to.. proponuję przyspieszyc serwis. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:34, Laid back napisał:

> Ale w tym, czy przyszłym roku? Albo inaczej: za mojego życia?

Tak. (Wiem, że bardzo to bardzo precyzyjna odpowiedź, ale prawdziwa :D)


OK, to ja się jeszcze przypomnę w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale uważam że w sklepie powinna być możliwość wykorzystania większej ilość WP. Kupowanie pojedynczych gier się po prostu nie opłaca :\ To że wyjdzie mi złotówka mniej (patrząc przy transporcie kurierowym) to jest troszkę za mało jednak. Już bardziej opłaca się pójść do sklepu i zakupić wybraną giercę. Coprawda są osoby które nie mają sklepu z grami. Niemniej jednak uważam że WP powinny skracać większą sumę. Sorki za błędy stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne.|
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

- zamienić miejscami buttony "forum" i gramsajty" tak by leżały tam gdzie przed zmianami

- zmiana koloru na bardziej ... przyjazny, chodzi oczywiście o ten niebieski pasek na którym są buttony "wideo, pliki" etc etc

- inny kolor ( jw. ) dla nowych kategorii - "rozrywka" oraz "wideo"

- nowe skiny na forum - bo te dwa to już niektórym bokiem wychodzą ... a zapowiadane były już daaawno temu i jakoś ich nie widać

- przydałoby się też dodać przyciski "następna" / "poprzednia" strona w miejscu gdzie jest "Przejdź do strony: 1 (najnowsza) ..."

- i na koniec najważniejsze - rozwinięcie formuły gramsajtów - nowe funkcje, ulepszenia, więcej dostępnych modułów i wiele innych. Lub też wprowadzenie kiedyś tego co postulowało wielu forumowiczów - klany, unie, grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 14:20, KŁEJK napisał:

- zamienić miejscami buttony "forum" i gramsajty" tak by leżały tam gdzie przed zmianami

Przed wprowadzeniem gramsajtów pierwsze było "forum". Jak się pojawiły gramsajty to na pierwszym miejscu znalazł się link do GSów, a dopiero potem do forum i niektórzy narzekali, że poprzednio było lepiej. Teraz zrobili tak, jak było kiedyś - pierwszy jest link do forum. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam pare propozycji... gram.pl trzeba troche posegregowac... zoptymalizowac kod, bo czesto jest sie wylogowywanym, linki nie sa poprawnie parsowane, moderatorzy czasem za bardzo czepialscy :P, itp., itd....

Dobrze by bylo, gdyby na gramsajtach, mozna by miec dostep do kodu zrodlowego wlasnego gs`a :DD Ile by wtedy gs`y zyskaly na atrakcyjnosci ;)) ...

Fajnie jak bylyby nowe skiny na forum (przynajmniej dziesiec na poczatek, nowe dodawane raz na miesiac :)).

No i fajnie by bylo, gdyby nas gram.pl czyms nowym zaskoczylo =).

EDIT: W miejscu gdzie wybiera sie numer strony, mozna by dodac mozliwosc wpisania numeru strony, do ktorej chcemy sie dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:

No, mam pare propozycji... gram.pl trzeba troche posegregowac... zoptymalizowac kod,
bo czesto jest sie wylogowywanym,

BARDZO często i wolno nieraz jest...
>linki nie sa poprawnie parsowane,
Specjalnie muszę dawać h**p zamiast http...
>moderatorzy czasem

Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:

za bardzo czepialscy :P, itp., itd....

Raczej za mało, inna sprawa że baty możesz dostać jak się nie spodobasz za dosłownie wszystko nawet zgodne z regulaminem

Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:


Dobrze by bylo, gdyby na gramsajtach, mozna by miec dostep do kodu zrodlowego wlasnego
gs`a :DD Ile by wtedy gs`y zyskaly na atrakcyjnosci ;)) ...

Fajnie jak bylyby nowe skiny na forum (przynajmniej dziesiec na poczatek, nowe dodawane
raz na miesiac :)).

trzy wystarczą, znaczy się powinien być jakiś przyjazny a nie czarny albo biały

Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:


No i fajnie by bylo, gdyby nas gram.pl czyms nowym zaskoczylo =).

Nowy komputer dla wszystkich

Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:


EDIT: W miejscu gdzie wybiera sie numer strony, mozna by dodac mozliwosc wpisania numeru
strony, do ktorej chcemy sie dostac.

dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:25, Radykał napisał:

Przed wprowadzeniem gramsajtów pierwsze było "forum". Jak się pojawiły gramsajty to na
pierwszym miejscu znalazł się link do GSów, a dopiero potem do forum i niektórzy narzekali,
że poprzednio było lepiej. Teraz zrobili tak, jak było kiedyś - pierwszy jest link do
forum.

A o tym to nie wiedziałem bo aż tak stary stażem na forum nie jestem. :)
>Kwestia przyzwyczajenia.
Niby tak ale jak na razie jest to dość irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:32, kuba9876543210 napisał:

EDIT: W miejscu gdzie wybiera sie numer strony, mozna by dodac mozliwosc wpisania numeru
strony, do ktorej chcemy sie dostac.


Akurat to można samemu zrobić w pasku adresu - w linku po "&tpage=" podajemy numer strony, na którą chcemy się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować