Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 15:06, rob006 napisał:

Akurat to można samemu zrobić w pasku adresu - w linku po "&tpage=" podajemy numer strony,
na którą chcemy się dostać.


No tak, ale jakoś "ładniej" i estetyczniej wyglądałoby to, gdyby można to zrobić normalnie, jak to jest na niektórych stronach :P
Azaliż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:10, kuba9876543210 napisał:

No tak, ale jakoś "ładniej" i estetyczniej wyglądałoby to, gdyby można to zrobić normalnie,
jak to jest na niektórych stronach :P
Azaliż nie? :)


Azaliż wolałbym aby zajęli się czymś ważniejszym, nie wspominając o tym, że ta zmiana mogłaby pociągnąć za sobą jakiegoś buga, którego naprawa zajęłaby rok, albo i dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:20, KŁEJK napisał:

- przydałoby się też dodać przyciski "następna" / "poprzednia" strona w miejscu gdzie jest "Przejdź do strony: 1 (najnowsza) ..."


Nie ma takiej potrzeby - byłaby to jedynie kosmetyczna poprawka (zamiast ''4'' byłaby ''poprzednia'', na miejscu ''6'' pojawiłoby się ''następna''). Strata miejsca. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 14:48, KŁEJK napisał:

Niby tak ale jak na razie jest to dość irytujące.

Za tydzień, dwa przyzwyczaisz się i w ogóle nie będziesz o tym pamiętał. Dla mnie teraz jest nawet lepiej, forum ważniejsze niż gramsajty, więc jest pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nową propozycję. Czy Gram.pl mogłoby utworzyć nową kategorię postów pt. "newsy sprzętowe"? Albo podforum na tego typu informacje? Nie interesują mnie najnowsze laptopy Toshiby albo nowa karta MSI - podobne info zagraca mi coraz więcej miejsca w spisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę odświeżę ten temat, tak ważny kawałek forum nie powinien leżeć i odpoczywać.

Nie śledzę forum na bieżąco, dlatego nie czytam wszystkich wypowiedzi ludzi odpowiedzialnych za działanie i rozwój strony. Naszło mnie jednak dzisiaj, że w lipcu zeszłego roku napisałem posta z propozycjami zmian. Parę głupot tam popisałem, wszystko jednak skupiało się na jednym - dodaniu grup. Coś na wzór tego: http://www.gamespot.com/pages/unions/browse_categories.php?tag=subnav;unions i tego: http://gamers.eurogamer.net/ . A tutaj link do mojego starego postu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13253&pid=106 .

Po prostu mnie skręca gdy chcę porozmawiać o danym anime w temacie "Anime & Manga", ale nie mogę tego zrobić. Dlaczego? Bo 20 innych osób chce rozmawiać o 20 innych tytułach. Robi się chaotyczny kocioł, którego nie mam zamiaru ogarniać. Gamespotowskie Unie mają własne fora.

Anyway - idą jakieś zmiany? :]

2. I jeszcze jedno, możliwe jest "złączenie" kont na poszczególnych stronach Kolektywu? Np. komentuje news na stronie www.guildwars.gram.pl, a na moim gramsajcie pojawia się info, że napisałem jednego posta więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy odpowiedni temat, ale...

czy można zrobić na gram.pl funkcję autologowania? Bo kiedykolwiek wejdę na gram.pl, zaloguję się, zamknę przeglądarkę i wejdę ponownie, muszę logować się ponownie (po jakimś czasie staje się to męczące). Na innych forach/stronach wszystko działa normalnie, przydałaby się funkcja "pamiętaj mnie". A może jest, tylko przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:36, BzyK napisał:

Witam, nie wiem czy odpowiedni temat, ale...

czy można zrobić na gram.pl funkcję autologowania? Bo kiedykolwiek wejdę na gram.pl,
zaloguję się, zamknę przeglądarkę i wejdę ponownie, muszę logować się ponownie (po jakimś
czasie staje się to męczące). Na innych forach/stronach wszystko działa normalnie, przydałaby
się funkcja "pamiętaj mnie". A może jest, tylko przegapiłem?

Ja mam takie coś. Wystarczy się nie wylogowywać i zaznaczyć opcję w przeglądarce internetowej "Pamiętaj hasło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to zbędne, chyba same obrazki wystarczą...Wyobrażasz sobie, jakby serwer zamulał, jakby tak ludzie po 1mb wrzucali w co trzecim poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś, że spora większość nowych userów, dodaje obrazki nie mającego nic wspólnego z treścią posta? Wyobrażasz sobie co by to było, jakby były pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to forum jest jak każde inne? :> Kiedyś było zupełnie inne, innowacyjność administratorów zaskakiwała, a teraz? Wiele pomysłów jest kopiowanych ;e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie by było gdyby w awansach również liczyły się ilości znaków napisanych w poście. Bo trochę się różni jak w jakiejś grze ktoś napisze dwa wyrazy, a jak ktoś pisze opowiadanie na jakieś 40 linijek. Też średnią ilość znaków na post można by brać pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:38, Mordrag napisał:

Nie głupie by było gdyby w awansach również liczyły się ilości znaków napisanych w poście.
Bo trochę się różni jak w jakiejś grze ktoś napisze dwa wyrazy, a jak ktoś pisze opowiadanie
na jakieś 40 linijek. Też średnią ilość znaków na post można by brać pod uwagę...

No to wtedy ludzie by starali się na siłę pisać jak najdłuższe posty i nie cieli by postów, tak ja jak teraz. ;) Takie emotki na końcu każdego postu też by były normą i wątpię by to na dobre wyszło. :P Najlepiej by było żeby posty z nabijarek postów do statusu się nie liczyły. ;)

Pozdrawiam bardzo serdzecznie wszysytkich(chcę sobie nabić znaki na post, by mieć wyższy status)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:43, Albii napisał:

Pozdrawiam bardzo serdzecznie wszysytkich(chcę sobie nabić znaki na post, by mieć wyższy
status)

Od tego są modkowie, że za to co napisałeś było by ostrzeżenie lub później ban. No bo zastanów się sam, że ktoś pisze w grach masz nie masz itp, a jak ktoś pisze w grach RPG typu Ogień Demonów, no to jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to można by było porboć dodatkowy podział gier forumowych. :P Po za tym moderator nie sprawdzi każdego postu. Pewnie jakby było ich wielu, wielu więcej i pracowali by na okrągło to i tak by nie sprawdzili wszystkiego. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:56, Albii napisał:

No to można by było porboć dodatkowy podział gier forumowych. :P Po za tym moderator
nie sprawdzi każdego postu. Pewnie jakby było ich wielu, wielu więcej i pracowali by
na okrągło to i tak by nie sprawdzili wszystkiego. :P

Pozdr.

Dobra nie chce się tu dalej z Tobą sprzeczać i niepotrzebnie spamować, ale i tak uważam, że coś w tym kierunku należałoby zrobić bo jest to trochę nie tak...

Również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować