Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 22:00, Mordrag napisał:

Dobra nie chce się tu dalej z Tobą sprzeczać

Sprzeczani to jest chyba wtedy jak powstają konflikty z powodu innych poglądów.

Dnia 26.04.2009 o 22:00, Mordrag napisał:

i niepotrzebnie spamować,

My piszemy na temat i zachowując wszystkie normy społeczne, więc nie ma się czego czepiać. ; )
ale i tak uważam,

Dnia 26.04.2009 o 22:00, Mordrag napisał:

że coś w tym kierunku należałoby zrobić bo jest to trochę nie tak...

No mówię ,że najlepiej by było zrobić oddzielną grupę tematową dla tematów które służą do nabijania postów która by się nie liczyła do statusu. Ci którzy dpamują dla przyjemności mogli by nadal to robić, a ci którzy pracują na status uczciwie byli by zadowoleni. :)

Dnia 26.04.2009 o 22:00, Mordrag napisał:

Również pozdrawiam

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił tak:

Wszystkie tematy typu lubisz czy nie lubisz, wiesz czy nie wiesz itp usunąć i pozostawić tylko temat "tak czy nie" bo wszystkie te tematy prowadzą właśnie do tematu tak czy nie. Wiesz...?: tak. Lubisz...?: nie. Umiesz...?: tak itd

Kolejną zmianę jaką bym wprowadził to to aby moderatorzy mieli nie tyle możliwość blokowania tematów ale ich całkowitego usuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 20:10, crash807 napisał:

Kolejną zmianę jaką bym wprowadził to to aby moderatorzy mieli nie tyle możliwość blokowania
tematów ale ich całkowitego usuwania.

Ależ oni maja taka możliwość. Nie robią tego "ku przestrodze". Jeśli ktoś znajdzie temat o podobnym tytule jak ten, który chciał założyć i będzie on zamknięty, od razu można wyciągnąć wniosek, że temat nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, quizy ze zgadywaniem aktora, samochodu etc. Można zostawić a w sumie nie widzę powodu dla którego w ogóle jakiś usuwać. Ktoś nie chce to tam nie pisze a jak ktoś pisze to jego strata bo w quizach się awansuje zdaje się wolniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:10, crash807 napisał:

Ja bym zmienił tak:

Wszystkie tematy typu lubisz czy nie lubisz, wiesz czy nie wiesz itp usunąć i pozostawić
tylko temat "tak czy nie" bo wszystkie te tematy prowadzą właśnie do tematu tak czy nie.
Wiesz...?: tak. Lubisz...?: nie. Umiesz...?: tak itd

Nie zgadzam się. Ja chce spamić co godzine, a jakby był tylko jeden temat to jakby ktoś przez tą godzinę nie napisał nic to co, miałbym spamić w poważnych tematach? Więcej tematów, większa szansa że napiszę coś co godzinę, a przy okazji wentyl bezpieczeństwa.

Dnia 24.08.2009 o 20:10, crash807 napisał:

Kolejną zmianę jaką bym wprowadził to to aby moderatorzy mieli nie tyle możliwość blokowania
tematów ale ich całkowitego usuwania.

Mają już taką możliwość. Wpisz za jakiś czas nazwe tematów metallici a na pewno ich nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:15, igor8472 napisał:

Nie wszystkie, quizy ze zgadywaniem aktora, samochodu etc. Można zostawić a w sumie nie
widzę powodu dla którego w ogóle jakiś usuwać. Ktoś nie chce to tam nie pisze a jak ktoś
pisze to jego strata bo w quizach się awansuje zdaje się wolniej...


Ale mi nie chodzi o wszystkie tematy z zabaw tylko te typu masz czy nie masz, byłeś czy nie byłeś itp bo wszystkie pytania jakie można w nich zadać można tak samo zadać w temacie tak czy nie więc po co mają one być i zaśmiecać forum skoro może zostać jeden a ogólny bo w temacie "tak czy nie" też można zadać pytanie: byłeś na giermaszu, umiesz chodzić na rzęsach itd...

Rick no tak, ale zobacz ile ci wyskoczy tematów jak wpiszesz GTA... było o wiele ładniej, schludniej i czytelniej jak by wyskoczyły tylko tematy GTA IV - Temat ogólny, gta san andreas - temat ogólny itd, a nie 20 tematów o tym samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:14, Rick napisał:

Ależ oni maja taka możliwość. Nie robią tego "ku przestrodze". Jeśli ktoś znajdzie temat
o podobnym tytule jak ten, który chciał założyć i będzie on zamknięty, od razu można
wyciągnąć wniosek, że temat nie przejdzie.

To można zostawić jeden temat dla przykładu , a nie przewijać same tematy z kłódeczką ( ale komuś nie zależy , bo najpierw ktoś z ledwością musi się wywiązywać ze swych podstawowych obowiązków )

Mam takie pytanie ( chyba to nie odpowiedni temat ) dlaczego moderatorzy którzy pojawiają się okazyjnie raz na rok , po prostu nie zrezygnują (albo zostaną "zdegradowani" , zostałby jeden moderator ( czyt. Wojman ). I chyba to by dało do myślenie zielonym że coś tu raczej nie gra ( cza ich uświadomić jak 5 latki :P,że tu nie ma nikogo do pilnowania) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 20:28, HeyBabyGirl napisał:

To można zostawić jeden temat dla przykładu , a nie przewijać same tematy z kłódeczką


zgadzam się :-)

Dnia 24.08.2009 o 20:28, HeyBabyGirl napisał:

Mam takie pytanie ( chyba to nie odpowiedni temat ) dlaczego moderatorzy którzy pojawiają
się okazyjnie raz na rok , po prostu nie zrezygnują (albo zostaną "zdegradowani" , zostałby
jeden moderator ( czyt. Wojman ).


Ja tam widuję moderatorów ^^ a temat odpowiedni jest tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&u=18812

Dnia 24.08.2009 o 20:28, HeyBabyGirl napisał:

nie gra ( cza ich uświadomić jak 5 latki :P,że tu nie ma nikogo do pilnowania) ?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50978&u=22 ----------> wystarczy? :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:10, crash807 napisał:

Ja bym zmienił tak:

Wszystkie tematy typu lubisz czy nie lubisz, wiesz czy nie wiesz itp usunąć i pozostawić
tylko temat "tak czy nie" bo wszystkie te tematy prowadzą właśnie do tematu tak czy nie.
Wiesz...?: tak. Lubisz...?: nie. Umiesz...?: tak itd


Pomyśl że komuś takie debilne pisanie"Tak umiem", "Nie, nie wiem" sprawia przyjemność ( ja do tego grona się nie zaliczam) 0.o .
Forum jest dla wszystkich a nie tylko dla "elyty" którzy gardzą owymi tematami , to tak jak byś zakazał oglądania np. milionerów .
Bo cie ten program nie interesuję , a cała monotonia oklepanego scenariusza, jak i textów typu "definitywnie?" zmusza Twój umysł do zapadnięcia w stan zdeprymowania , a oglądalność liczy około 0.5 mln ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:40, HeyBabyGirl napisał:

/.../


Ale powodem aby wg mnie zamknąć te tematy nie jest to, że one mi się podobają itp tylko to, że jest tematy "Tak czy nie" !!! A tematy typu lubisz czy nie lubisz, wiesz czy nie wiem są jego kopiami !!! To jest wydaje mi się dobrym przykładem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15209&u=13 Jest temat o dodatkach do simsach więc po co miały by być oddzielne tematy o dodatkach do simsów ?! Nie wiem ile razy będą to jeszcze musiał pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:10, crash807 napisał:

Ja bym zmienił tak:

Wszystkie tematy typu lubisz czy nie lubisz, wiesz czy nie wiesz itp usunąć i pozostawić
tylko temat "tak czy nie" bo wszystkie te tematy prowadzą właśnie do tematu tak czy nie.
Wiesz...?: tak. Lubisz...?: nie. Umiesz...?: tak itd


Gościu jeśli chcesz, żeby te tematy usunąć to po co się w nich wypowiadasz. Co drugi post jest twój. WTF?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44502&pid=1069
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43227&u=2280
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44308&u=1754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:56, SongoX napisał:

Gościu


Spokojnie, nie paśliśmy razem krów, więc spasuj trochę...

>jeśli chcesz, żeby te tematy usunąć to po co się w nich wypowiadasz.

Wypowiadam się w nich, żeby sobie nabić status a, że dodatkowo od rana siedzę na forum no to wypowiadam się tam z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:47, Albii napisał:

Ja tam pisałem do Laida, z prośbą o Hyde Park. Ciekawe, czy dotarło i ktoś to przeczytał...

Jeśli już to "Hydepark", bo "Hyde Park" to królewski park w centrum Londynu.
Nie widzę sensu w powstaniu czegoś takiego, skoro na forum istnieje kategoria "Na Każdy Temat". A poza tym, już i tak jest wielki syf na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:22, Tyler_D napisał:

A na jakiej zasadzie to niby miałoby działać?

Znaczy taki dział, lub temat o pogaduchach. Wtedy oczywiście trzeba by było utworzyć odpowiedni regulamin i pilnować jego przestrzegania, choć podejrzewam, że to by nie było łatwe. Gdyby to był taki temat to by było cośtakiego jak nocne marki + regulamin, bo tak pewnie w pierwszy dzien wysypały by się dziesątki, setki(?) spamerskich postów, a co do podforum, to szczerze jeszcze nie wiem. Jak na razie to taki pomysł, jakby było zainteresowanie można by było pomyśleć nad tym i dać większą ilość konkretów. ;)

Baldur@ Ta, oczywiście masz rację, choć na niektórych forach widziałem ''hyde park"i ;) Co do "na każdy temat" to jakby się założyło temat o pogaduchach to pewnie by został od razu zamkniety. ;p No ale jakby upchnęło się to pod nazwą "dzienne marki- temat dla osób które nie mogą spać w dzień" Tylko mi tutaj pomysłu nie podkradać, bo powiem pani. ^^ No i jeszcze co do tej kategorii "Na każdy Temat" To jakby było takie podforum, to można by było wrzucić wszystkie tematy na każde tematy do niego i nie walały by się na głównym forum.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka opcja na odblokowanie znajomego w pisaniu. Chcę niekiedy coś napisać, skomentować koledze na gs-e, a nie da się, bo zablokował mi dodawanie komentarzy ( Stara historia) ;D
Też go zablokowałem, więc chcę wiedzieć czy da się odblokować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:45, Arcizo_7 napisał:

Nie wiem czy jest taka opcja na odblokowanie znajomego w pisaniu. Chcę niekiedy coś napisać,
skomentować koledze na gs-e, a nie da się, bo zablokował mi dodawanie komentarzy ( Stara
historia) ;D
Też go zablokowałem, więc chcę wiedzieć czy da się odblokować ?

No jeśli on Cie zablokował to nie skomentujesz u niego dopóki on Cie nie odblokuje.
A co do możliwości odblokowania to wchodzisz na swojego gsa, wchodzisz w wygląd i układ, potem w ustawienia (kilka dodatkowych opcji) i na dole coś jest. Ja nie mam nikogo zablokowanego, więc nie wiem jak wygląda samo odblokowanie, ale myślę, że nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przy pierwszym włączeniu forum nowi użytkownicy zobaczą ogólny, skrótowy regulamin( np. o nie-dublowaniu tematów, liki do cdp itp.)? Zapobiegnie to niepotrzebnemu spamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować