Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2013 o 14:16, Rusty-Luke napisał:

> Ja mam tylko jedną propozycję, która pewnie padała niejeden raz. Otóż można by zrobić
> PM. Każde, nawet liche forum ma coś takiego.
Jest coś takiego na gramsajtach.

A co z tymi, którzy GS''a nie mają? Umożliwienie wysyłania PW na forum nie jest złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro można sobie podpiąć jakiś ciekawy wątek, to przydałaby się też opcja zignorowania nielubianego, aby nie wyświetlał się na pierwszej stronie i nie przeszkadzał w przeglądaniu forum (no chyba że już się tak da, a ja tego nie znalazłem). ;p

No i dodajcie w końcu ikony 3DSa i PSV, by "ostatnio grane" na gramsajtach jakoś wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2013 o 14:55, Traitor napisał:

A co z tymi, którzy GS''a nie mają?

Jeśli im zależy na takiej funkcji - niech założą. :)

Dnia 23.06.2013 o 14:55, Traitor napisał:

Umożliwienie wysyłania PW na forum nie jest złym
pomysłem.

Może i nie, ale na dobrą sprawę jest to dublowanie już działającej funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak ktoś wysyła Ci PW na GSie, a sam GSa nie ma to jest dopiero ciekawostka dropsa. A są tacy... ;)

Ja jestem za tym, aby było na forum coś takiego jak PW ewentualnie, aby PW pojawiające sie na GSach były też wysyłane na maila jako powiadomienie, że coś w ogóle przyszło. Są takie sytuacje, że tego po prostu możesz nie zauważyć, a na mailu będzie chociaż notka o tym, iż coś dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpotrzebniejsze zmiany moim skromnym zdaniem:

- powrót do starego systemu wrzucania obrazków do posta [ bo jak rozumiem zwiększenie ilości takowych tudzież limitu mb tychże na jeden post nie wchodzi w grę ] - ten nowy jest naprawdę tragicznych, dobrze przegląda się tylko małe obrazki oraz takie, które są krótkie na szerokości i dłuuugie

- ruszenie pozostałego community [?!] w jakikolwiek sposób

- uruchomienie jakiegoś ficzera - kiedyś był irc, grasz - ten ostatni co prawda wrócił ale przydałoby się coś nowego

- fajnie by było też zobaczyć powrót oficjalnych statystyk - te autorstwa roba nie są złe ale zawsze lepiej by to wyglądało niż amatorska [ mimo, że dobrze wykonana ] robota szarego usera

- zdecydowanie nie warto ruszać takich rzeczy jak wygląd forum, dodatkowe podfora, rozszerzanie miejsca na sygnatury, dodatkowe skiny na forum czy inne duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować