Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 18:06, Misio Rysio napisał:

Ten temat jest bezsensu skoro ci co tworzą gram.pl sie tym nie interesuja


Zdziwiłbyś się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. Mnie przydałaby się możliwość szukania postów danej osoby w danym temacie. Często muszę przekopać cały temat żeby znaleźć starszego posta w którym było coś co mnie interesuje a zapomniałem gdzie on był...
Tak, wiem. Jest już jedna szukajka, ale słaba. Nawet jak coś się zapamięta z jakiegoś archiwalnego posta to to słowo może się powtarzać przez wiele postów. Wtedy znowu trzeba szukać wśród tych stron które wyświetliła szukajka... a można to ułatwić...

Podobają mi się też pomysły klanów, tagowania tematów i prywatnych wiadomości. Nieraz chciałem się z kimś skontaktować lecz on nie miał żadnych komunikatorów ani wpisów do skomentowania...

Mogłaby też powstać u was taka stronka coby na niej gracze mogliby organizować gry przez internet w różne gry, albo gramowe turnieje w jakąś grę. Z nagrodami albo bez. Wiem że są gramsajty, forum i IRC żeby można było się zorganizować. Ale na oddzielnej(***.gram.pl) stronce byłoby to wygodniejsze. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:47, Vojtas napisał:

Więc co z rozszerzeniem opcji gramsajtów?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13253&pid=113


Powiem tak - mogę zapewnić, że - mimo wysokiej temperatury za oknem - nie obijamy się. Wszystko jednak w swoim czasie.

A Wasze propozycje sumiennie czytamy, notujemy i dyskutujemy nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:05, Spaykus napisał:

Powiem tak - mogę zapewnić, że - mimo wysokiej temperatury za oknem - nie obijamy się.
Wszystko jednak w swoim czasie.

A Wasze propozycje sumiennie czytamy, notujemy i dyskutujemy nad nimi.

A jak odniesliscie sie do propozycji Kriska? Bo post Soleili jak zwykle byl przesycony bajaniem, ale konkretow zero. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:05, Soleila napisał:

Jeszcze jedno Kochani - Wasze pomysły są bezcenne, śledzimy je nawet (oho! niespodzianka)
i serdeczne dzięki Wam za nie, bo na pewno pomogą nam wybrać drogę rozwoju (ew. potwierdzą :>)


Zabawne, ja odnoszę wrażenie jakbyście na pomysły użytkowników nie zwracali uwagi. Ile trwało wprowadzenia znaczników płci? Ile to już LAT gramowicze proszą o nowe skórki? A co dostajemy? Numery posta w prawym dolnym rogu, powiadomienie na email o odpowiedzi na forum, flaszki, "wspaniałe" podfora typu to dla rodziców i dzieci (choć w sumie powinno się nazywać "dzieci o rodzicach")... Mam nieodparte wrażenie, że serwis robicie raczej dla siebie, realizujecie pomysły, które wam się podobają, nie te które podobają się gramowiczom, a jeśli już, to trwa to nieludzko długo. Większość propozycji jest kompletnie ignorowana, zero reakcji, nawet pół posta z informacją czy będzie, czy nie, i dlaczego. Jak tu nie odnieść wrażenia, że macie to głęboko w czterech literach, skoro 99% propozycji trafia w pustkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chciałbym napisać na początek?
Forum gram.pl różni się ZNACZNIE od 95 % innych forów internetowych (polskich). Czym? Przede wszystkim formą?
Na innych podstawową sprawą jest wejście w swój profil, wysłanie PW, itp. zresztą sami dobrze wiecie...czemu gram.pl tego nie ma tych ''''podstawowych opcji''''? Argh...

Forum powinno mieć dodane dużo dużo więcej opcji aniżeli ma teraz. Oprócz tego co napisałem to polepszona wyszukiwarka bo ta jest do kitu (bez kitu). Statystyki mogą być ulepszone, jak i odpowiadanie na posty czy nawet samo pisanie..za mało opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Tak jak mówiłem - wszystkie uwagi i propozycje, niezależnie czego by one nie dotyczyły (forum, gramsajtów, flaszek...), skrupulatnie analizujemy.
Systematycznie staramy się wprowadzać kolejne rozwiązania, owszem - również te podstawowe, których na naszym forum aktualnie nie ma, aczkolwiek nie w każdym przypadku jest to możliwe. Nie w pięć minut, w każdym razie. Wiąże się to z wymogiem wprowadzenia szerszych zmian o podłoży technologicznym.

Mogę zapewnić, że nic co jest przez Was pisane w tym oraz innych wątkach nie trafia w ścianę.

Prosimy o cierpliwość, będzie dobrze - zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby na gramsajtach była wyszukiwarka gdzie Gramowicze wyszukiwaliby się po miastach. A tak żeby móc się integrować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 10:42, adi54 napisał:

Ja chciałbym żeby na gramsajtach była wyszukiwarka gdzie Gramowicze wyszukiwaliby się
po miastach. A tak żeby móc się integrować ;P


W ogóle brakuje wyszukiwarki :D , niektórzy userzy maja po 300 wpisów i jak chce znaleźć ten konkretny to trzeba sie przedzierać przez wszystkie.
No i jeszcze poprawić wyszukiwarkę na forum . Zawsze jak czegoś szukam to za pierwszym razem wyskakuje mi błąd , a jak wpisze drugi raz to znajduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 10:51, olki77 napisał:

W ogóle brakuje wyszukiwarki :D , niektórzy userzy maja po 300 wpisów i jak chce znaleźć
ten konkretny to trzeba sie przedzierać przez wszystkie.

Fakt. I pasowałoby aby można było zobaczyć spis wpisów z danych miesięcy, czyli np. Lipiec i pod nim tytuły wszystkich wpisów. :)

Dnia 28.07.2008 o 10:51, olki77 napisał:

No i jeszcze poprawić wyszukiwarkę na forum . Zawsze jak czegoś szukam to za pierwszym
razem wyskakuje mi błąd , a jak wpisze drugi raz to znajduje .

Eh, chyba wszyscy się już do niej przyzwyczaili, aż szkoda poprawiać... :-)

A tak poza tym to może miejsce na GS gdzie można było by wrzucać wszystkie swoje zdjęcia, prace czy filmy? Jak na chociażby DeviantArt. Można by było ew. jeszcze wrzucać swoje teksty, potem wszystko można oceniać, komentować, bla bla bla... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:26, Sarturias napisał:

Co chciałbym napisać na początek?
Forum gram.pl różni się ZNACZNIE od 95 % innych forów internetowych (polskich). Czym?
Przede wszystkim formą?
Na innych podstawową sprawą jest wejście w swój profil, wysłanie PW, itp. zresztą sami
dobrze wiecie...czemu gram.pl tego nie ma tych ''''podstawowych opcji''''? Argh...


Bo wiele forów internetowych opartych jest na phpBB - można powiedzieć, że to jest właśnie standard. Profil, awatar, PM, sygnaturka, zaimplementowany kod BB, rozbudowana wyszukiwarka, struktura drzewkowa wg uznania, panel pokazujący aktualnie zalogowanych userów, hierarchiczny podział na fora ogólne i podfora tematyczne itd. A na gram.pl forum jest dedykowane najwyraźniej. Niepojęte jest dla mnie, że moderatorzy nie mają opcji (tudzież możliwości) usuwania postów lubb całych tematów - wtedy zamykanie byłoby zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:23, Vojtas napisał:

Niepojęte jest dla mnie, że moderatorzy nie mają opcji (tudzież możliwości) usuwania
postów lubb całych tematów - wtedy zamykanie byłoby zbędne.

Ależ modzi, jak i admini mają taką opcję. Tyle, że rzadko z niej korzystają. Mój post kiedyś usunęli, na moje własne życzenie. ;) Tematy też usuwają, już Ty się o to nie bój... Ale robią to rzadko, bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:23, Vojtas napisał:

Niepojęte jest dla mnie, że moderatorzy nie mają opcji (tudzież możliwości) usuwania
postów lubb całych tematów - wtedy zamykanie byłoby zbędne.


Mają, tylko zazwyczaj nie ma potrzeby aby z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy gram.pl mogli by robić własne flaszki związana z waszą pracą i serwisem gram.pl. Np: kto się będzie dłużej obijał w pracy tak aby go przechodzący szef nie widział. Albo kto szybciej dowiedzie insidery do CDA przez drogę pełną przeszkód. Za wjechanie w przeszkodę 1 insider by wypadał i by się traciło punkty. Krótszy czas= więcej punktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:34, cinus` napisał:

> Niepojęte jest dla mnie, że moderatorzy nie mają opcji (tudzież możliwości) usuwania

> postów lubb całych tematów - wtedy zamykanie byłoby zbędne.

Mają, tylko zazwyczaj nie ma potrzeby aby z tego korzystać.


Uff. :) W sumie jeśli mógłbym coś zasugerować, to na miejscu moderatorów pokasowałbym ledwo zaczęte tematy dublujące inne wątki - mnóstwo tego śmiecia jest i z czasem będzie to coraz bardziej dokuczliwe - dłuższe wyszukiwanie i po prostu bezwartościowość dla przyszłych pokoleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba o brak dyskryminacji!
Tak na serio to chodzi mi o coś co nie powinno sprawić wielkiego problemu, a mianowicie o szary znaczek PSX na GS''ach.
Bo są osoby które sentymentalnie wciąż grają na szaraczku w hity.

20080728154910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:49, ostry3000 napisał:

Wielka prośba o brak dyskryminacji!
Tak na serio to chodzi mi o coś co nie powinno sprawić wielkiego problemu, a mianowicie
o szary znaczek PSX na GS''ach.
Bo są osoby które sentymentalnie wciąż grają na szaraczku w hity.

O. Ja dorzucilbym jeszcze kategorie "Mobile" z podobnych wzgledow. Moze nie tyle, co sentymentalnie, ale komorkowych graczy przybywa, sam pykam nader czesto w dosyc fajne gierki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować