Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Seria Red Alert

38 postów w tym temacie

Witam!
Jestem wielkim fanem całej tej seri. Red Alert 1 to była pierwsza strategia a właściwie gra w którą grałem a krążą plotki że ma powstać 3 część jeżeli jesteś fanem tych jakże świetnych gier to pisz!! a wracając do części 3 to czy ktoś wie coś na jej temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coś o tym słyszałem. Na razie ostatnia wiadomość jaką czytałem to było aż w marcu 2005, jednak EA zapewniało że prace wciąż trwają.

Na pocieszenie trochę świeższy news: Command & Conquer: The First Decade - pakiet wszystkich gier C&C jakie wyszły. Cena: 40 $. Na razie nie wiadomo nic o polskiej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Red Alert 3 praktycznie nic nie wiadomo, a screeny jakie ukazały się na sieci to były podróbki zrobione przez fanów. Według mnie marny to pomysł, aby kontynuować tak niedopracowaną fabułę. Mi się osobiście bardziej podobała seria Tiberian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam fabuła w tej grze nie robi różnicy oby walka była dobrze zrealizowana i to mi wystarczy właściwie to kampanii w jedynce to nie przeszedłem ale skirmish to coś dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest moim zdaniem Red Alert jedynka. Nic jej nie przebije, Tiberian moim zdaniem stracił trochę na klimacie. Jakoś tytany i rosomaki nie przypadły mi do gustu, zawsze byłem przyzwyczajony do czołgów. Ale ghost i mammoth mk II były naprawdę zarąbiste. A pamiętacie żołmnierzy z jedynki C&C i RA: pompki, czyszczenie broni...tego nigdy się nie zapomni. RA będzie zawsze rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemana. Witam koledzy. Zauważyłem, że rozmowa toczy się na temat serii Red Alert. Jeste jednym z fanów w/w serii. Jednak od bardzo dawna męcze się z połączeniem sieciowym w Red Alert 2. proszę o pomoc. jeżeli ktoś udzieli mi informacji jak grać w sieci lokalnej w Red Alrt 2 będe bardzo wdzięczny. mam zainstalowane protokoły TCP/IP oraz IPX Tylko jak to skonfiurować żeby odpalić grę w sieci???? Jak skonfigurować "SIEĆ" w grze??? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problem. Posiadam Red Alerta 1 (nie z tego zestawu kolekcjonerskiego - jedynie zwykłego) i WindowsXP. Wygląda na to, że gryzie mi się ona z tym windowsem, podczas setupu wyświetla komunikat, że "Windows 5.1 already running. This program is Win 95 only". Ma ktoś jakieś pomysły, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert był moją pierewszą strategią jaką zobaczyłem, u kumpla na konsoli odrazu mi sie spodobał i tak zaczeła się moja przygoda z RTSami. Grałem we wszystkie gry z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham soundtracku do RA2.... Hells March 2 jest zajefajny. Tylko może mi ktoś powiedzieć, kto w tle "wydaje rozkazy"? Wydaje mi się, że Hitler, ale to by zupełnie nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:07, Patryk R napisał:

wszystkie giery spod C&C ? napewno kupię dzięki za info

Widziałem w MM cały pack za 160 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 07:22, Fangir napisał:

Ktoś grał W C&C The First Decade? OPowiedzcie o niej bo ja poraz pierwszy usłyszałem o niej
w sklepie


To jest zbiór wszystkich gier z serii Command & Conquer. Oprócz Sole Survivor. Aha, wszystkie są po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 1
gram aliantami jestem w 10 misji rozwalam bazę sowietów i zajmuje command center
potem gra przenosi się do środka budynu, mam tam inżynierów piechurów i szpiegów
czy nie ma ktoś opisu przejścia tej planszy lub czy nie zna strony gdzie takowy by się znajdował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda instalacja tego całego pakietu First Decade. Chodzi mi oto, że RA2 miał bardzo fajny instalator czy w FD też jest bo jak nie to wielka szkoda, przyjemnie się słuchało w trakcie instalacji tej opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować