Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Elfy - Temat Ogólny

625 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 11:14, Jaheira02 napisał:

> Zresztą nie wiem dlaczego ale elfy w większości rpg''ów są ''najlepszą''
> rasą.

Bo są najpiękniejsze!

Też racja... Nie wiem czy są w ogóle "brzydkie" Elfki... Zresztą ideałów nie ma, każdy kiedyś kogoś znajdzie. Nawet taki Cyklop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:13, ShaDoW Energy napisał:

Seksie O_o no to jak facet wykonuje polecenia kobiety... szybciej uśnie po piwku xD, a

Tak.. ale jeśli będzie pił piwko przed stosunkiem, to będzie mniej skuteczny w swoich... egzotycznych sztuczkach. Kobiecie nie będzie pasowało i utnie mu łeb. Pasuje taki plan upojnej nocy? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:13, ShaDoW Energy napisał:

Seksie O_o no to jak facet wykonuje polecenia kobiety... szybciej uśnie po piwku xD, a po za
tym tak jak mówiłem piją "mana Potions" :D, a miodek zostawmy Krasnoludom... Jeszcze tutaj
przyjdą :)


Uważaj, bo jak zaraz walgierz przyjdzie i zrobi tu porządek. Na wszelki wypadek szykować rogi do picia, mogą być papierowe i plastikowe byle by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tolkien może nie tyle uwielbiał elfy i z nimi przesadził... Sam wspominał, bodajże w jakimś pamiętniku, że stworzył elfy doskonałymi, bo chciał, żeby ludzie byli jak one. Po tym, jak Tolkien wziął udział w wojnie i napatrzył się na śmierć, zawiódł się na człowieku ogółem pojętym. Dlatego teraz jego elfy są piękne, mądre i szlachetne.
Ot, utopijna wizja Mistrza. I jeszcze jedno - spamujecie, i to jak cholera. Jednozdaniowe posty? To ma być poruszenie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:15, Rusty Mike napisał:

> Seksie O_o no to jak facet wykonuje polecenia kobiety... szybciej uśnie po piwku xD, a
Tak.. ale jeśli będzie pił piwko przed stosunkiem, to będzie mniej skuteczny w swoich... egzotycznych
sztuczkach. Kobiecie nie będzie pasowało i utnie mu łeb. Pasuje taki plan upojnej nocy? xD

Prędzej on jej, po one są mnie wytrzymałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to powiedzieć... Ale zapomniałem :D Walgierz lubi miodek, nie zaprzeczam :)
Prosiaq
ORK NA HORYZONCIE!!
Cóż masz rację, zgadzam się z Tobą, jednak Elfom nigdy nie dorównają ludzie, widziałeś człowieka z lepszym wzrokiem niż Elf? Widziałeś żeby Elf używał karabinu maszynowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:16, ShaDoW Energy napisał:

Prędzej on jej, po one są mnie wytrzymałe :D

A kto powiedział, że one będą pić...? Zresztą faceci mają tam tak niemiło, że na ich miejscu ja bym był na baczności.
A nie upyjał szię jak tylko mi szę podoba, a czo tam! Nie dyrwą mnie... ni terasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:18, Rusty Mike napisał:

> Prędzej on jej, po one są mnie wytrzymałe :D
A kto powiedział, że one będą pić...? Zresztą faceci mają tam tak niemiło, że na ich miejscu
ja bym był na baczności.
A nie upyjał szię jak tylko mi szę podoba, a czo tam!

>Nie dyrwą mnie... ni terasz...
Jutro :)
Czemu po prostu nie wyjdą na księdza, czy jakiego tam zakonnika Elfickiego... Ale nie bo kobieta też jest głową kościoła... Dla Faceta to niewolnictwo, a niewolnictwu mówimy NIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:21, Xard18 napisał:

Ja tam elfów za bardzo nie lubię. Za wyjątkiem jednego, który jednak upadł a mianowicie Ilidan
Stormrage. I jego małe zdjątko.


Drizzit też wymiatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nie zgodzę się, żeby Illidan "upadł". On poszukiwał jedynie mocy i many, z której mógłby czerpać siłę. A że, niestety, często wiązało się to ze złamaniem kodeksu Nocnych Elfów, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa chwilowa fala spamu, zaraz wszystkim skończą się tematy na spam i zacznie się porządna dyskusja. Co do jednozdaniowych postów: Liczy się ilość nie jakość nie ilość, nieprawdaż?
Jeśli już rozmawiamy o Tolkienie i wojnie: nigdy nie słyszałem, żeby wojna akurat miała taki duży wpływ na elfy, chociaż oczywiście zapoczątkowała cały świat.

@ShaDoW Energy
walgierz tylko i wyłącznie przez małe ''w''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 11:20, ShaDoW Energy napisał:

Czemu po prostu nie wyjdą na księdza, czy jakiego tam zakonnika Elfickiego... Ale nie bo kobieta
też jest głową kościoła... Dla Faceta to niewolnictwo, a niewolnictwu mówimy NIE! :)


Problem w tym, że tam nie ma kościołów tylko świątynie, a jakieś 8/10 drowek to kapłanki Loth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:20, Jaheira02 napisał:

A kiedy?

Nie powiem. Ale dam podpowiedź, że słowa "nie dyrwą mnie... ni terasz." byłyby ostatnim słowem Drowa w jego nędznym życiu. I także chciałbym zwrócić uwagę na to, że faceci są tam w bezsensownym położeniu. Na przykład, jeśli odniosą się do Drowki za miło, ta uzna, że one jest słabym, nędznym pochlebcą i go zabije. Jeśli odniesie się do niej za ostro.. tak jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 11:22, Jaheira02 napisał:

Problem w tym, że tam nie ma kościołów tylko świątynie, a jakieś 8/10 drowek to kapłanki Loth

Wypadło mi to z głowy... w IWD przecież były kapłanki... Hmm... ale cóż stworzyli przynajmniej jakąś podrasę która budzi tyle zainteresowań. Drowy, najbardziej tajemnicze, a zarazem niebezpieczne i śmiertelne, żyjące pod skorupą ziemską w mrokach jaskiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowa fala spamu? Dwa posty pod rząd? Jednozdaniowce kilkuwyrazowce? Danke...
Polecam obejrzeć jeden z dokumentów o Tolkienie. Nie pamiętam tytułu, w każdym razie opowiadali o przeszłości Mistrza, kiedy to walczył i co przeżywał na froncie. Warto obejrzeć, wyjaśniają się również inne motywy z Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:21, Xard18 napisał:

Ja tam elfów za bardzo nie lubię. Za wyjątkiem jednego, który jednak upadł a mianowicie Ilidan
Stormrage. I jego małe zdjątko.


Dokładniej Illidan stał się ni mniej ni więcej hybrydą demona i elfa, ale zły nigdy się nie stał. Moc zaczerpnął by zabić Vampirycznego władcę, któregoż to imienia nie dane mi było spamiętać :P *Spoiler* Niefortunnie zginął w walce z Arthasem, co spowodowało głośne niezadowolenie z mojej strony, no ale trudno.
@Xarg
Się wie, w końcu jest dość oryginalną postacią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 11:25, ShaDoW Energy napisał:

Hmm... ale cóż stworzyli przynajmniej
jakąś podrasę która budzi tyle zainteresowań. Drowy, najbardziej tajemnicze, a zarazem niebezpieczne
i śmiertelne, żyjące pod skorupą ziemską w mrokach jaskiń.


Okrutne i nie godziwe zaufania też bym dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:25, Prosiaq napisał:

Chwilowa fala spamu? Dwa posty pod rząd? Jednozdaniowce kilkuwyrazowce? Danke...
Polecam obejrzeć jeden z dokumentów o Tolkienie. Nie pamiętam tytułu, w każdym razie opowiadali
o przeszłości Mistrza, kiedy to walczył i co przeżywał na froncie. Warto obejrzeć, wyjaśniają
się również inne motywy z Władcy Pierścieni.


Zobaczysz, a jak jeszcze przyjdzie wcześniej wspomniany walgierz i nas tu upomni to od razu się zrobi ciszej...
Co do tego co Tolkien przeżywał, to już troszeczkę czytałem, aczkolwiek nie czytałem pamiętników. Muszę się przyznać, że dużo mniej wiem o samym Tolkienie niż o jego świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować