Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Elfy - Temat Ogólny

625 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 13:03, vrednytyp napisał:

No i, w końcu kto zaczął wojne Elfy vs. Krasnoludy - oczywiście szpiczastousi :P.


Mó☻wisz o warhammerowskie Wojnie o Brodę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:21, Ascont napisał:

Jak dla mnie elfy nie są jednak rasą najlepszą i naj naj naj, lecz ludzie,

Co by nie mówić o ludziach i elfach, to jednak ci drudzy są najczęściej dobrzy lub pokojowo nastawieni i nie zachowują się jak ludzie, którzy wszystko zrobiliby dla pieniędzy. Elfiemu rzemiośle nie może się równać żadne inne, a magia najczęściej właśnie u nich zyskuje pełen potencjał.

Dnia 29.03.2008 o 11:21, Ascont napisał:

Elfy walczą ntomiast z każdym kto skrzywdzi naturę, i tak są pokazwani w każdej książce/filmie/grze itd.

Fakt, ale nie zawsze. Często walczą w obronie samego dobra. Nie każdy elf jest druidem mocno związanym z naturą.

@RRohen: Ze wszystkim się zgadzam, ale dodałbym jeszcze jeden punkt: Elficcy czarodzieje i czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 10:45, Zelgadis napisał:

> Elfy walczą ntomiast z każdym kto skrzywdzi naturę, i tak są pokazwani w każdej
książce/filmie/grze itd.

Dnia 31.03.2008 o 10:45, Zelgadis napisał:

Fakt, ale nie zawsze. Często walczą w obronie samego dobra. Nie każdy elf jest druidem
mocno związanym z naturą.


Racja, niektóre elfki (mroczne elfki konkretnie) służą Loth i zrobią wszystko by się jej podporządkować, własne dziecko by umiały zabić dla swojej boginii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie elfy są najpiękniejszą i najszlachetniejszą (nie licząc drowów) rasą świata fantastycznego. Jeśli chodzi o moją ulubioną rase elfów to mam dwie, które wydają się mi najciekawsze, są to Avariele i oczywiście Drowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:46, Farmer Widomo napisał:

> Orkowie są zawsze pokazywani jako liczna rasa, ale niemalże nigdy nie można spotkać
orków
> płci żeńskiej. Ciekawe czemu? :D
Może dlatego że byłaby to najbardziej oślizgła postać ;) Wobrażasz sobie orka płci "pięknej"
ze czarnym koczkiem na głowie , złotymi pierścionkami na grubych palcach ? Ja jakoś nie
mogę. Orki zawsze przedstawiane były jako płeć męska. Amen.

Co do elfów. Dodaję świetny rysunek pięknej elfki ;)



ładny ladny;]

Ciekawe czy na serio elfy isntnieja moze w wyobrazniach i w snach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować