Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 już złote!

20 postów w tym temacie

ach juz zakupuje neverwintera juz sie nie moge doczekac ale dopiero od 31.10 :( trzeba poczekac i kase uzbioerac , poprzednie czesci juz za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fett

Jak poinformowały firmy Atari oraz Obsidian Entertainment, ich najnowsza produkcja – Neverwinter Nights 2 – uzyskała status „złotej”, a co za tym idzie, jej ostateczna wersja powędrowała do tłoczni. Do premiery gry zostało zaledwie kilka tygodni.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 już złote!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może słówko o poslkiej wersji by się przydało swoją drogą? :P
W koncu można coś powiedzieć, zostały 2/3 tekstu do przetłumaczenia, 1/2 , 2/5, 4/16 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:15, Mistic napisał:

Może słówko o poslkiej wersji by się przydało swoją drogą? :P


Gdybym tylko mógł gadać i znałbym konkrety... Ale ani nie moge, ani nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a kiedy będzie NWN Diamentowa Edycja w sprzedaży może by ktoś napisał :P Bo w planie wydawniczym cały czas stoi październik 2006, a miesiąc ma się już ku końcowi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ... czyli dokładnie tego samego dnia co Gothic III (tak ?) ... chociaz Polska to przecież nie Europa :O więc zapewne u nas 3 listopad to raczej Unreal :P
Ale jeżeli obie gry pojawią się mniej więcej w tym samym czasie, to ja się chyba pochlastam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się obiło o uszy że ostatniego tego miesiaca ale wcale bym się nieżdziwił jagby puscili ja z dwujeczką jednoczesnie ;-( jak długo mamy czekać "rospacz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, a kolekcjonerska edycja kusiiii oj kusi mnie diabelnie... pewnie sobie kupię (ponosić sygnet z NWN to jest coś -> informacja z CDA - będą ponoć dwa pierścionki/sygnety ze znaczkiem NWN) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się jakiś ciekawy Konkurs, z grą tą związany :) . Bo niestety, z kasą cienko, a trza będzie jeszcze "Wiedźmina" kupić. A skoro już jakoś zdobędę NWN 2, to i w dodatki wypadałoby się z czasem zaopatrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym "Click''u" 11/2006 jest reklama NWN2 z napisem "PREMIERA W LISTOPADZIE". Jestem ciekawa czy odnosi się to do premiery polskiej wersji językowej? ( czy europejskiej z 3-11-2006?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no NWN 2 to jest gra na ktora dlugo sie czekalo, hicior tego roku bedzie ;) Przez ten kwartal wiele wspanialych gier sie pojawilo kurde Gothic 3, NWN 2, CoH, FM 2007, Medieval juz nie dlugo, nie wiadomo co kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeeeee!!! nie macie jakichś przecieków co do daty wydania w polsce!?!?!? codziennie patrze i juz za niedługo zwariuje!!! ciągle stoi Dalej w 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce mają zacząć się ukazywać szczegóły wydania tej gry w Polsce, uważnie przeglądaj najnowsze newsy i czekaj cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować