Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Creative likwiduje funkcję nagrywania radia w odtwarzaczach MP3

36 postów w tym temacie

ło jej, straca wielu klientow cycki jedne , szkoda ale z tego co wiem, pewnie odtwarzacz microsoftu mial taka opcje tez ,ale nie jestem pewien , dokladam sie do zdania neozeus-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błeheheheheehehe ale głupota wiekszej nie słyszałem już dawno..... co za idioci w tej organizacji RIAA pracuja....(Radykalni Idioci Analfabeci Apatycy).... kto jeszcze nagryw muzykę z radia??? No mi chodzi o kraje cywilizowane.... a nie daleką Kamczteke w Rosji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huu, całe szczęście że posiadam produkt Creative''a z tą fukcją. Choć bardzo rzadko go używam nie wydaję sie mało przydatną funkcją, zawsze gdy słuchasz radia spodoba Ci sie piosenka, nazwy nie znasz - naciskasz ten jeden(może dwa czy trzy razy) pewne przyciski i nagrywasz. RIAA moim zdaniem przesadza, a Creative daję się na to "naciągnąć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RIAA powinna iść na całość a jednocześnie ułatwić sobie pracę. Trzeba wprowadzić przepis, że kto nie zapłaci co miesięcznej tantiemy RIAA, traci prawo do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo to bardzo ciekawa opcja jest. zawsze jak mi sie podoba jakis kawalek do go nagrywam i slucham i ewentualnie kupuje - szkoda ze creative ustapilo - naszczescie sa inne odtwarzacze ktore ta opcje posiadaja (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać nad oddaniem głosu na partię piratów, kiedy będą wybory. To jest chore. Najgorsze jest to, że nawet sami twórcy muzyki, nie dostaną przez to ani złotówki więcej, co najwyżej wzbogaci się jakaś wielka korporacja wydająca muzykę i przede wszystkim RIAA. Mam nadzieję, że nie znajdzie się nikt na tyle niepoważny, żeby coś podobnego urządzić w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:30, Jolly Rogger napisał:

Zaczynam się zastanawiać nad oddaniem głosu na partię piratów, kiedy będą wybory. To jest chore.
Najgorsze jest to, że nawet sami twórcy muzyki, nie dostaną przez to ani złotówki więcej, co
najwyżej wzbogaci się jakaś wielka korporacja wydająca muzykę i przede wszystkim RIAA.


jak ktos jest zlodziejem to oczywiscie artysta nie zarobi. widzisz, w normalnym kraju jesli uzytkownikowi spodoba sie uslyszana gdzies (np w radio) piosenka, wejdzie wieczorem na itunes music store czy inny analogiczny sklep i takowego singla sobie zakupi za niecalego dolca. oczywiscie widze ze wg ciebie w Polsce albo taka piosenke sobie "zgra" z radia albo nic - artysta nie zarobi na pewno. przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 09:07, Ciastuś napisał:

... w normalnym kraju jesli
uzytkownikowi spodoba sie uslyszana gdzies (np w radio) piosenka, wejdzie wieczorem na itunes
music store czy inny analogiczny sklep i takowego singla sobie zakupi za niecalego dolca. ...


A które to są te niby normalne kraje? Bo zdaje się, że nie ma takiego kontynentu na którym by nie używano nielicencjonowanych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:29, sig. napisał:

re neozeus debilnego, amerykańskiego prawa (zauważ że zdecydowana większość ich procesów odbywa
sie właśnie tam). w którym zabronione jest praktycznie wszystko.

A nie wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować