Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

CD Projekt

W ciągu kilku ostatnich dni mieliśmy przyjemność przedstawić zawartość polskiej edycji Gothic 3 oraz limitowanej, numerowanej Edycji Kolekcjonerskiej. Dziś przedstawiamy wizerunek fantastycznego wydania kolekcjonerskiego gry Gothic 3.

Przeczytaj cały tekst "Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, cenny kąsek dla fanów. Jednak pomimo wszystko cena edycji kolekcjonerskiej jest z leksza zaporowa i przypomina mi dobry rok RPG - 1999 ;)

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezła ta Edycja Kolekcjonerska, ale cenę ma trochę zaporową. Na razie z kupnem się wstrzymam, bo nie wiem czy mi w ogóle pójdzie na moim kompie. W przyszłym roku kupię na pewno zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił bym EK, ale cena odstrasza :( Gdyby można było więcej wydać WP...

Mam dodatkowo pytanie: wysyłka idzie 31 października, zgada się? A 1 listopad, to święto więc gra przyjdzie 2 listopada, czyli na jeden dzień przed premierą. Tak więc zapewnienia CDP, że kupujący będą mogli się cieszyć grą na dwa dni przed premierą, to bujda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja się trożke zawiodłem, myślałem że książeczki będą obszerniejsze niż zapowiadano na początku (przed wizualizacją). Przed tem w skład EK miał wchodzić "Obszerny poradnik do gry," a jak widze ten obszerny poradnik zmienił się w wersje mini. Po za tym samo pudełko ze skóry wygląda kiepsko. Przypomina mi troche takie mini pudełeczko na różaniec w kształcie książek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:55, Valkanis napisał:

Kupił bym EK, ale cena odstrasza :( Gdyby można było więcej wydać WP...

Mam dodatkowo pytanie: wysyłka idzie 31 października, zgada się? A 1 listopad, to święto więc
gra przyjdzie 2 listopada, czyli na jeden dzień przed premierą. Tak więc zapewnienia CDP, że
kupujący będą mogli się cieszyć grą na dwa dni przed premierą, to bujda?

w sklepie nie pisze ze gwaratuja dostarczenie gothica 2 dni przed premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne... tylko, że spodziewałem się innego materiału na mapę, a teraz widzę jaki to jest... no cóż, nie można być zadowolonym ze wszystkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenna wiadamość dla przyszłych graczy... Do całkowicie płynnej gry (bez wykorzystywania dysku twardego jako pamięci wirtualnej,bo bardzo to spowalnia rozgrywke) gra Gothic 3 wymaga (naprawde!) 1,5 GB RAM... W praktyce wiekszość ludzi kupuje kości pamięci ''dwukanałowe'', więc będzie to odpowiednio 2GB RAM. Wiadomość ta została sprawdzona przez paru polskich graczy, którzy sprowadzili grę obcojęzyczną. Nie ma znaczenia czy ustawienia są MEDIUM czy HIGH... (na LOW jeszcze nie sprawdzali...ale grafika jest wowczas z ery GI) optymalna ilość RAM to 1,5-2,0 GB. Wynika to z tego, iż w grze nie ma doczytywania żadnego lokacji, przeciwnie do sytuacji w Oblivion (wejscie do każdego domu oznacza LOADING!!! :)). Jeśli masz 1GB G3 ruszy i wszystko bedzie działać, ale co 300-500 metrów gra z braku RAM bedzie używać pamięć wirtualną na dysku twardym... co oznacza, ze FPS spadnie na jakiś czas do kilku klatek... niezależnie od grafy i proca ;) Podobno nie jest to przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:58, Thorn123 napisał:

> Kupił bym EK, ale cena odstrasza :( Gdyby można było więcej wydać WP...
>
> Mam dodatkowo pytanie: wysyłka idzie 31 października, zgada się? A 1 listopad, to święto
więc
> gra przyjdzie 2 listopada, czyli na jeden dzień przed premierą. Tak więc zapewnienia CDP,
że
> kupujący będą mogli się cieszyć grą na dwa dni przed premierą, to bujda?
>
w sklepie nie pisze ze gwaratuja dostarczenie gothica 2 dni przed premiera



Teraz nie, ale jeszcze niedawno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:08, BROLI22 napisał:

Cenna wiadamość dla przyszłych graczy... Do całkowicie płynnej gry (bez wykorzystywania dysku
twardego jako pamięci wirtualnej,bo bardzo to spowalnia rozgrywke) gra Gothic 3 wymaga (naprawde!)
1,5 GB RAM... W praktyce wiekszość ludzi kupuje kości pamięci ''dwukanałowe'', więc będzie
to odpowiednio 2GB RAM. Wiadomość ta została sprawdzona przez paru polskich graczy, którzy
sprowadzili grę obcojęzyczną. Nie ma znaczenia czy ustawienia są MEDIUM czy HIGH... (na LOW
jeszcze nie sprawdzali...ale grafika jest wowczas z ery GI) optymalna ilość RAM to 1,5-2,0
GB. Wynika to z tego, iż w grze nie ma doczytywania żadnego lokacji, przeciwnie do sytuacji
w Oblivion (wejscie do każdego domu oznacza LOADING!!! :)). Jeśli masz 1GB G3 ruszy i wszystko
bedzie działać, ale co 300-500 metrów gra z braku RAM bedzie używać pamięć wirtualną na dysku
twardym... co oznacza, ze FPS spadnie na jakiś czas do kilku klatek... niezależnie od grafy
i proca ;) Podobno nie jest to przyjemne...



No... nikt nie obiecywał, że będzie inaczej. Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że G3 ma wymagania zbliżone, jak nie większe od Obliviona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować