Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

Ale Euforia ludzie ;) Ja sie zadowole standardowa wersja :P Tak duzo pieniedzy nie mam, bo jeszcze inne gry... Ludzie w tym roku na gry majatek wydam i wszystko przez CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:27, MietekFogg napisał:

Mike jak byś mógł tylko podać czy będą jakieś pudełka z okładkami do wszystkich płyt ?? Bo
to co pokazali na zachodzie to porażka totalna :/


Cześć,

Czy mógłbys bardziej sprecyzowac to pytanie, o jakie pudełka z okładakmi chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:00, migem napisał:

> Mike jak byś mógł tylko podać czy będą jakieś pudełka z okładkami do wszystkich płyt ??
Bo
> to co pokazali na zachodzie to porażka totalna :/

Cześć,

Czy mógłbys bardziej sprecyzowac to pytanie, o jakie pudełka z okładakmi chodzi ?


Witaj Migem, chodzi o to czy plyty beda w takich badziewnych przezroczystych boxach bez zadnej okladki jak na zalaczonym obrazku, czy tez moze taki fajniutki BOX na 3 plytki jak w Gothicu 2 ;-) albo DVD box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zdążyłem zamówić:):):):)Nic tylko czekać:D:D:D:DMam tylko nadzije, że będą ładne, kolorowe okładki na Making of Gothic 3 i Soundtrack:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:00, Paweł_krk napisał:

MAM PYTANIE ODNOŚNIE PORADNIKA. CZY BĘDZIE ON AUTORSTWA SERWISU GRY-ONLINE, TAK JAK BYŁO TO
W PRZYPADKU OBLIVIONA????? BO MAM NADZIEJE ŻE TAK.

Poradnik nie będzie autorstwa Gry-Online, bo takowe dodaje Cenega (polski wydawca Obliviona zresztą).
CD Projekt dodaje własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie bedzie złamany od razu gdy go zobacze(czyli uszkodzony)ani tez ze łatwo sie zniszczy.

Fajny pomysł z tą księga z prawdziwej skory,tylko zeby naprawde byla prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:15, nitz napisał:

pewno z metalu + domieszki innych stopow, nie oczekuj ze ze srebra czy zlota bedzie ;p

Ekhm... metal to żaden stop... Metalem można nazwać ponad połowę pierwiastków z układu okresowego :P

Stopem jest na przykład stal, albo brąz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:17, Monastor napisał:

> pewno z metalu + domieszki innych stopow, nie oczekuj ze ze srebra czy zlota bedzie ;p

Ekhm... metal to żaden stop... Metalem można nazwać ponad połowę pierwiastków z układu okresowego
:P

Stopem jest na przykład stal, albo brąz :P

...Wychwytujesz wszystkie blędy....chwała ci!!!
MarneusPL==> jak na to wpadles?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:00, migem napisał:

> Mike jak byś mógł tylko podać czy będą jakieś pudełka z okładkami do wszystkich płyt ??
Bo
> to co pokazali na zachodzie to porażka totalna :/

Cześć,

Czy mógłbys bardziej sprecyzowac to pytanie, o jakie pudełka z okładakmi chodzi ?


Witam, no chodzi mi o zwykłe pudełka na płyty, takie , które można włożyć do np. stojaka. Na jednym z niemieckich filmików jakiś człowiek pokazywał całą EK G3, tam płyty były powkładane w zwykłe pudełka nie DVD tylko od płyt CD-R. Pudełka były przezrosczyste i bez żadnych okładek. Szczerze wyglądało to tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować