Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

jak ktoś sprzedaje EK na allegro to jeszcze można mu wybaczyć, ale widzę, że tam jakieś brudasy już piraty sprzedają - nie wiem po co ktoś miałby taką grę jak Gothic na nielegalu ściągać, ale czym innym udostępnić nielegalnie za darmo, a zupełnie czym innym sprzedawanie kopi na aukcjach - za to powinno się szczyli od razu za barierę zsyłać
swoją drogą ktoś już potwierdzał zamówienie EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probuje grac w ta gre raz po raz od paru juz dni, ale to praktycznie niemozliwe, gra mimo patcha ktory ma ponad 60MB, jest praktycznie niegrywalna ze wzgledu na tony, doslownie TONY bugow. Pomijam juz tak oczywisty bug graficzny jak sypanie sie cieni, polygonow i tym podobne rzeczy; po prostu gierka ma bugi w histori, trzeba zapisywac czesto i wracac wstecz, bo ''a noz tym razem wyjdzie'' i sie uda zrobic quest. Dla mnie to gorzej niz beta,a sypiaca sie grafika i poruszajacy sie jak ''w smole'' bohater skutecznie odbiera przyjemnosc z gry... Porownujac do Obliviona w ktorego plynnie gram w max detalach, AA4 i AF8, to grafika jest bardzo, ale to bardzo slaba... Rozczarowalem sie na maxa, bo to moja ulubiona seria byla.
Wielbicielom nie polecam zakupu az moze do wyjscia 3-4 patchy umozliwiajacych jako taka gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 04:34, mackon napisał:

jak ktoś sprzedaje EK na allegro to jeszcze można mu wybaczyć, ale widzę, że tam jakieś brudasy
już piraty sprzedają - nie wiem po co ktoś miałby taką grę jak Gothic na nielegalu ściągać,
ale czym innym udostępnić nielegalnie za darmo, a zupełnie czym innym sprzedawanie kopi na
aukcjach - za to powinno się szczyli od razu za barierę zsyłać
swoją drogą ktoś już potwierdzał zamówienie EK

potwierdzenie dostaniesz 5 dni przed premierą/wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shit wszystkie egz EK zostały sprzedane akurat tego dnia kiedy ja chciałem kupić :(( ale naszczęście coniektórzy wystawili na allegro więc bede miał swój egz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:04, Piotrek K. napisał:

Wyprodukowano 2 tysiace sztuk EK Gothica 3. 1.5 tysiaca trafilo do sklepu gram.pl. Co sie stalo
z tymi 500 egzemplarzami CDP wyjawic nie chce;)...


Coś mi się zdaję, że to 500 egz. nie trafi do np. EMPiKów ale CD Projekt szykuje sobie "materiał" na różne konkursy (ew. rezerwa gdyby jakiś egz. EK, jeden z 1500, był wadliwy i do wymiany).:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:03, strajker napisał:

> Wyprodukowano 2 tysiace sztuk EK Gothica 3. 1.5 tysiaca trafilo do sklepu gram.pl. Co
sie stalo
> z tymi 500 egzemplarzami CDP wyjawic nie chce;)...

Coś mi się zdaję, że to 500 egz. nie trafi do np. EMPiKów ale CD Projekt szykuje sobie "materiał"
na różne konkursy (ew. rezerwa gdyby jakiś egz. EK, jeden z 1500, był wadliwy i do wymiany).:)))

co ty piszesz...?jaka rezerwa...?przecież wtedy tylko płyt wymienią....pomyśl zanim coś napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.10.2006 o 18:12, lord siwy napisał:

co ty piszesz...?jaka rezerwa...?przecież wtedy tylko płyt wymienią....pomyśl zanim coś napiszesz...


Chodziło mu chyba o to, że jakby mapa, pudełko ze skóry, czy poradnik były zepsute, to CDP będzie mógł (dzięki tej rezerwie) wymienić je na nowe :). Ale mimo wszystko ten pomysł, żeby przeznaczyć 500 egzemplarzy na rezerwę, jest nieco śmieszny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:19, Mr Black napisał:

>
> co ty piszesz...?jaka rezerwa...?przecież wtedy tylko płyt wymienią....pomyśl zanim coś
napiszesz...

Chodziło mu chyba o to, że jakby mapa, pudełko ze skóry, czy poradnik były zepsute, to CDP
będzie mógł (dzięki tej rezerwie) wymienić je na nowe :). Ale mimo wszystko ten pomysł, żeby
przeznaczyć 500 egzemplarzy na rezerwę, jest nieco śmieszny :).

napewno mają coś w zanadrzu na wymiane a te 500 egzemplarzy były rozprowadzone do innych sklepów w polsce :) pamietam edycje kolekcjonerską GTA:SA tego to było mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa - a skąd mają brać np. nowe płyty do wersji EK - czy np. zrobia dodruk do dodawanej wyłącznie w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3 płyty muzycznej ze ścieżką dźwiękową z gry? Lub do ew. wadliweie wydrukowanej (dodawanej tylko w EK) rozszerzonej wersji kolorowego i drukowanego na papierze kredowym poradnika do gry? Nowy druk zrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu sie cieszylem, ze udalo mi sie dorawac EK, teraz jak poczytalem co nieco, jak ta gra chodzi, to sie zastanawiam czy nie zrezygnowac :/ gdybym tylko mial pewnosc, ze wyjda pozniej jakies patche usprawniajace gre... gorzej jesli bedzie tak jak z DSII...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:12, Cadd napisał:

dwa dni temu sie cieszylem, ze udalo mi sie dorawac EK, teraz jak poczytalem co nieco, jak
ta gra chodzi, to sie zastanawiam czy nie zrezygnowac :/ gdybym tylko mial pewnosc, ze wyjda
pozniej jakies patche usprawniajace gre... gorzej jesli bedzie tak jak z DSII...

I tak sie cieszmy, żę cd projekt przełożył premiere....to tylko nam na dobre wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować