Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 12:08, BROLI22 napisał:

Cenna wiadamość dla przyszłych graczy... Do całkowicie płynnej gry (bez wykorzystywania dysku
twardego jako pamięci wirtualnej,bo bardzo to spowalnia rozgrywke) gra Gothic 3 wymaga (naprawde!)
1,5 GB RAM... W praktyce wiekszość ludzi kupuje kości pamięci ''dwukanałowe'', więc będzie
to odpowiednio 2GB RAM. Wiadomość ta została sprawdzona przez paru polskich graczy, którzy
sprowadzili grę obcojęzyczną. Nie ma znaczenia czy ustawienia są MEDIUM czy HIGH... (na LOW
jeszcze nie sprawdzali...ale grafika jest wowczas z ery GI) optymalna ilość RAM to 1,5-2,0
GB. Wynika to z tego, iż w grze nie ma doczytywania żadnego lokacji, przeciwnie do sytuacji
w Oblivion (wejscie do każdego domu oznacza LOADING!!! :)). Jeśli masz 1GB G3 ruszy i wszystko
bedzie działać, ale co 300-500 metrów gra z braku RAM bedzie używać pamięć wirtualną na dysku
twardym... co oznacza, ze FPS spadnie na jakiś czas do kilku klatek... niezależnie od grafy
i proca ;) Podobno nie jest to przyjemne...

Nie rozsiewaj plotek. Nie sprawdziłeś a gadasz...
A ja słyszałem że w Klewkach wylądowali talibowie i co ??
Może patche zoptymalizowały rozgrywkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze na forum worldofgothic srednio napawaja optymizmem. Mam nadzieje, ze gra bedzie regularnie patchowana i CDP nie zostawi jej jak to mialo miejsce chociazby z ToEE (chyba, ze patch 3.0 PL gdzies wyszedl??).
Co do samej EK to w ogole nie zaluje, iz zamowilem zwykla edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:14, Evil Khan napisał:

Nie rozsiewaj plotek. Nie sprawdziłeś a gadasz...
A ja słyszałem że w Klewkach wylądowali talibowie i co ??
Może patche zoptymalizowały rozgrywkę ?


Coz , takie wymagania nie swiadcza raczej dobrze o tworcach gry, niedlugo sie przekonamy :D

bo kupno kolejnego GB ramu mi sie nie usmiecha :D bo podrozaly moje Patrioty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:19, Garett napisał:

Komentarze na forum worldofgothic srednio napawaja optymizmem. Mam nadzieje, ze gra bedzie
regularnie patchowana i CDP nie zostawi jej jak to mialo miejsce chociazby z ToEE (chyba, ze
patch 3.0 PL gdzies wyszedl??).
Co do samej EK to w ogole nie zaluje, iz zamowilem zwykla edycje.


Co masz na mysli? Gra aż tak potrzebuje patchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyskakuje blad to sie wczesniej sprawdza czy moze jednak dany post sie pojawil. To taka uwaga na przyszlosc. Dwa duble jak i post w ktorym piszesz o bledzie kasuje. Nie ma sensu cich trzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem odrobine zawiedziony odnośnie składu EK. Po pierwsze poradnik do gry: ma być rozszerzony w stosunku do podstawowej wersji, a tym czasem wygląda identycznie. Ciekawe o ile stron będzie obszerniejszy, bo jak o 10 to rzeczywiscie różnicy na zdjęciach nie widać, ale tez to troche malo jak na EK. Druga sprawa to mapa: na moje oko to jest ona rozmiaru niepełnego A3 (czyli troche mała). Jest nawet mniejsza niż w edycji niemieckiej. Oby chociaż "specjalny materiał" ratował sprawe. Po trzecie mam nadzieję, że płyta z muzyką z gry będzie zapakowana w oddzielnym pudełku z ładną okładka ze spisem utworów, bo tak by było bardziej poręcznie i wygodniej.
Ogólnie EK jest wypasiona i już czekam z niecierpliwością:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, napaliłem się na tą edycję po ostatnim newsie, ale po zobaczeniu tej "wizualizacji" trochę mi przeszło. Przede wszystkim ta księga wygląda jakoś tak mało atrakcyjnie, mapa też... w życiu bym nie powiedział, że księga jest oprawiona skórą, a mapa jest na jakimś specjalnym materiale. Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale jakoś tak zwyczajnie to wygląda:/
Chyba jednak sobie tym razem odpuszczę, zwłaszcza że w dwie poprzednie części nie grałem, a to chyba jest powiązane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To soundtrack tylko w EK? Szkoda. Ale mam nadzieję, że kilka tygoni po premierze EK będzie nadal, wtedy niemal na bank kupię. Wydanie fajne, zobaczymy. Czy gra pójdzie mi nma ATI 9200 ? Ostatnio w związku z CoH spotkał mnie spory zawód. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:05, Liqid napisał:

To soundtrack tylko w EK? Szkoda. Ale mam nadzieję, że kilka tygoni po premierze EK będzie
nadal, wtedy niemal na bank kupię. Wydanie fajne, zobaczymy. Czy gra pójdzie mi nma ATI 9200
? Ostatnio w związku z CoH spotkał mnie spory zawód. :/


Radek 9200? Żartujesz? Zobacz sobie minimalne wymagania. Wątpię, zeby poszło ci nawet na minimalnych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ładnie ładnie chociaz ksiega mogla by wygladac inaczej ale reszta pieknie! Tylko moze dajcie jakis inny kolor ksiegi? ale na zywo pewnie to wyglada i tka pieknie! oczekuje gry! pozdrawiam wszystkich fanow gothic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować