Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

Mi sie najbardziej podoba ta księga.Zauważyliście, że na tym Artbooku widnieje armia orków, a za nią wieża Xardasa?Czyli, że co-Xardas jest po stronie orków, a my (czyt. Bezimienny) musi go zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:00, Nikt634 napisał:

zróbcie prezent dla graczy i dajcie taniej tą gierke:(

A ja bym dodał żeby jeszcze dołożyli kostkę 512 MB Ram żeby gra się nie cieła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć!!!! Poprostu bomba bardzo ładny i estetyczny zestaw. Tylko szkoda, ze można go nabyć tylko w sklepie gram.pl ktory już prawie się skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała literówka:

Zamiast: przepadku powinno być: przypadku : P

A co do wizualizacji to jest to super księga... Btw. Będą w niej jakieś "zapiski" prócz samej gry? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne :) ale tak jakby troche pusto :) ja bym chcial jeszcze cos :) jedynie amulet mi sie nie podoba... lepiej jak by byl inny wzor :) no ale trudno :P moze jakis niebieski by dal cale zdjecie mapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:02, SKIL napisał:

heh...już mam przygotowaną specjalną półkę, żeby postawić i podziwiać;)


Ja mam specjalna pólke na all czesci Gothic:) "Pieknieee jest, piekniie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:12, vip konius napisał:

aha i jeszcze jedno czemu pudelko jest czerwone a nie srebrne ?? na moje moze zostac czerwone
bo ladniejsze :P

Poniewaz tak chce cdp mi sie podoba:D Skorzane wypas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAA I JESZCZE COS! Na filmach jak wyglaqda EK widac ze ta mapa to z materialu jaki sie robi chustki na głowe, przezroczysta i wogle! Mam nadzieje ze w naszej edycji tego nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście cieszę sie że bedzie coś kolo 1 listopada bo oczekiwanie na NWN 2 EK i WoW BC troszke mnie nudzi do tego nie pewnośc co do drugiego tytuł jest duża bo Blizz jak zawsze ma poślizg i nie zdziwie się jak WoW BC wyjdzie w przyszłym roku . Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa :/. Nie samo wydanie kolekcjonerskie tylko to zdjęcie. Widać, że to render komputerowy a nie prawdziwe zdjęcie :/ Poza tym wszystkie napisy są po angielsku. Sam obrazek za mały, żeby dojrzeć szczegóły :( I to zajeło wam tyle czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie juz doczekac jak dostane to w swoje rece :) juz 30 pazdziernika.

narazie gralem w wersje UK, pirata oczywiscie, zeby sprawdzic jak dziala i powiem szczerze, ze jestem mile zaskoczony.

gralem w rozdzielczosci 960x600@85Hz i wszystkie detale na MEDIUM (poziom grafiki CUSTOM) z S.M. 3.0
komputer: amd64 3000+ @ 2.2GHz, 2x512MB RAM, GF 6600GT @ 570/1110 - a wiec naprawde nic szczegolnego.

damy rade!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:19, SKIL napisał:

Czy ktoś zna grę, która wywołała większy entuzjazm od Gothica?!Ta gra zamieszała na świecie!


Dla polakow i dla mnie to moze i najlepsza gra ale us i rszta swaita to niewiem czemu wow on mnie jakos zbytnio nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:16, Therror napisał:

Lipa :/. Nie samo wydanie kolekcjonerskie tylko to zdjęcie. Widać, że to render komputerowy
a nie prawdziwe zdjęcie :/ Poza tym wszystkie napisy są po angielsku. Sam obrazek za mały,
żeby dojrzeć szczegóły :( I to zajeło wam tyle czasu???


Nie, to zdjecie robione w firmie aparatem..tak mi sie wydaje i na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:19, targetal napisał:

nie moge sie juz doczekac jak dostane to w swoje rece :) juz 30 pazdziernika.

narazie gralem w wersje UK, pirata oczywiscie, zeby sprawdzic jak dziala i powiem szczerze,
ze jestem mile zaskoczony.

To wspaniale ale chwalenie się piractwem na forum wydawcy gry chluby ci nie przyniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować