Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

A ja mam nadzieje,ze nastepną rzeczą będzie wysłanie gry w jak najszybszym terminem,bo puki co jesteśmy raczeni tylko informacjami,a nie sama grą,a szkoda...
pozostaje czekać tylko na grę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem EK no po prostu super ale jesli ksiega jest oprawiona nie w ,,prawdziwa"skore,amulet jest do du**,a mapa przeswituje no to po prostu gow** jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:16, Therror napisał:

Lipa :/. Nie samo wydanie kolekcjonerskie tylko to zdjęcie. Widać, że to render komputerowy
a nie prawdziwe zdjęcie :/ Poza tym wszystkie napisy są po angielsku. Sam obrazek za mały,
żeby dojrzeć szczegóły :( I to zajeło wam tyle czasu???


Jakoś na instrukcji jest napisane "Instrukcja" a na przewodniku "Przewodnik do gry" także nie wiem co się czepiasz :)
A poza tym pewnie będzie ak jak z homm V : ładna księga na wierzchu, a w środku byle co wsadzone byle utrzymało komponenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tyle dodatków to chyba trochę tanio 129.,90 zł ? Biorąc jeszcze pod uwagę samą markę Gothica III, mimo że jeszcze nie grałem to na pewno ten tytuł jest najbardziej oczekiwaną grą w tym roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to profesjonaliści używają do takich prezentacji aparatu SONY DSC-T30 ?
Przecież to zabawka.
Polecam odczytanie EXIF tego "zdjęcia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ... to zdjęcie jest wykonane 13-go pażdziernika. Dlaczego dopiero dzisiaj zostało zamieszczone ?
O to ostatnie już ktoś pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie pokazali jak będzie wyglądać GIII EK.Jak dla mnie to super:)Mam nadzieję że niektóre elementy wydania będą inne (lepsze) skoro to nie jest zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku jak uslyszalem o tym pudelku ze skory to pomyslalem sobie ze bedą polowac na niewinne niedzwiedzie zeby potem zedrzec z nich skore i nalozyc na pudelko,ale z drugiej strony pudeleczko bylo by puchate i mile w dotyku :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie szczerze, czy Waszym zdaniem opłaca się dopłacać różnicę w stosunku do edycji podstawowej, by otrzymać takie właściwie "pierdółki"? Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze tak tyle pracy wlozone w EK dlamnie sie oplaca a amulet jest troche inny niz z jedynki (niemcy tak pisali ale sie zobaczy w praktyce) ja jak ustukam kase to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tesz sobie zaklepałem tom gre :), tylko niewiem czy mi pujdzie, jak nie pujdzie to moge wydać nawet miliony na nowysprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować