Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

No to fani Gothica spieszcie sie poki czas ^^
ja narazie zastanawiam sie nad kupnem zwyklej edycji G3.
glownie z powodu innych wydatkow na koncowke tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Wszystkich graczy oczekujących na premierę Gothica III informujemy, że nakład Edycji Kolekcjonerskiej tego tytułu został już niemal wyczerpany. Jeżeli chcesz zagwarantować sobie otrzymanie tego unikatowego wydania, to jest to ostatnia szansa.

Przeczytaj cały tekst "Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nęcicie ;]

Ja podziękuję, po informacjach o działaniu gry wolę w przyszłości kupić wersję zwykłą, ale poprawnie działającą i wolną od większości błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pełen nakład Edycji Kolekcjonerskiej Gothica III to jedyne 2 tysiące egzemplarzy. 1,5 tysiąca z nich dostępne było wyłącznie za pośrednictwem sklepu gram.pl, "
To gdzie jest 500 sztuk ? Na konkursy poszło czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczęście zamówiłem odrazu, gdy to było możliwe :). Ale, że tak szybko rozeszło się niemal 2000 sztuk to bym nie pomyślał, ciekawe, który będę miał numer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:23, Evil Khan napisał:

"Pełen nakład Edycji Kolekcjonerskiej Gothica III to jedyne 2 tysiące egzemplarzy. 1,5 tysiąca
z nich dostępne było wyłącznie za pośrednictwem sklepu gram.pl, "
To gdzie jest 500 sztuk ? Na konkursy poszło czy co ?


Wiadomo że do sklepów. lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:20, Arclight napisał:

Ja podziękuję, po informacjach o działaniu gry wolę w przyszłości kupić wersję zwykłą, ale
poprawnie działającą i wolną od większości błędów.


Polska wersja podobno opóźniona jest po to by nie było problemów takich jak z wersją już wydaną na zachodzi. Różnicy pomiędzy premierową a kolekcjonerską w działaniu być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:28, Klimos napisał:

> Ja podziękuję, po informacjach o działaniu gry wolę w przyszłości kupić wersję zwykłą,
ale
> poprawnie działającą i wolną od większości błędów.

Polska wersja podobno opóźniona jest po to by nie było problemów takich jak z wersją już wydaną
na zachodzi. Różnicy pomiędzy premierową a kolekcjonerską w działaniu być nie powinno.


Tylko Polska wersja będzie chyba tylko w wersji 1.1 chociaż mogę się mylić. Ale miejmy nadzieję że w kolejnym patchu problem z lagowaniem się, AI itd. będzie rozwiązany. Dlaczego oni nie podzielili tego świata na powiedzmy 4 części<zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:28, muchy-polatuchy napisał:

Uuuu, cos mi sie wydaje, ze slabo schodzi... takie gadanie mozna tak odebrac. Bierzcie, birzecie,
komu, komu bo ide do domu. I Ci niezdecydowani - siup, wezma haczyk...


Mylisz się i to dość bardzo :). Kolekcjonerkę G3 można zamówić raptem od tygodnia a prawie wszystkie egzemplarze są już wyprzedane. Podobna sytuacja była niedawno z Company of Heroes, której kolekcjonerka także zniknęła ekspresowo... tak ekspresowo że wiele osób nie zdążyło zamówić, spodziewając się że ta edycja będzie jeszcze dłuuuugo w sklepie. Dlatego teraz, gdy nakład jest już na wyczerpaniu, przypominamy - żeby za kilka dni nie było zdziwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:38, Destro napisał:

> Uuuu, cos mi sie wydaje, ze slabo schodzi... takie gadanie mozna tak odebrac. Bierzcie,
birzecie,
> komu, komu bo ide do domu. I Ci niezdecydowani - siup, wezma haczyk...

Mylisz się i to dość bardzo :). Kolekcjonerkę G3 można zamówić raptem od tygodnia a prawie
wszystkie egzemplarze są już wyprzedane. Podobna sytuacja była niedawno z Company of Heroes,
której kolekcjonerka także zniknęła ekspresowo... tak ekspresowo że wiele osób nie zdążyło
zamówić, spodziewając się że ta edycja będzie jeszcze dłuuuugo w sklepie. Dlatego teraz o ostatnich
sztukach informujemy - żeby za kilka dni nie było zdziwienia :)

A widzisz, oczywicie moe sie mylic. Bo "niebiescy" na forum wiedza lepiej. Ja pisze tylko to co mi sie wydaje. Daj Bog, ze dobrze Wam to sie sprzedaje. A 2000 na unikalna EK... wartosc kolekcji spada... ile warte bylyby obrazy np da vinci gdby tenm malowal to samo w 5 oryginalnych kopiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku - a ja akurat mam doła finansowego. W takim raziei będę musiał się zadowolić zwykłym wydaniem :(.
Co zrobić, nie zawsze człowiek musi mieć to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować