Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 21:23, 666guru666 napisał:

> Hehehe i rozeszlo sie 2000 swiezych buleczek - swoja droga dzisiaj mija rowno tydzien
od mozliwosci
> kupna EK ;D
> a do tego ostatniego pudelka moze dadza autograf Roberta Gawlinskiego ? ;-)

Chociaz..jakos dla mnie to on gwiazda nie jest


Wiesz wolalbym Jego autograf niz podpis Kai Rosenkranza ktory podpisywal G3 w jednym ze sklepow w Norymbergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:27, Arclight napisał:

A jaki jest sens tak dużego nakładu Edycji Kolekcjonerskiej? Owe edycje mają to do siebie,
że są w małym nakładzie. 2000 to nawet za dużo, nie mówiąc już o 4000 w przypadku Heroes V.
Dziwne jest tylko to, że CoH ES, która wyszła w liczbie 460 sztuk nazwana została właśnie Edycją
Specjalną.


Szczerze, to myśle że jednak CD Projekt mimo wszystko zwracają uwagę na zyski. Raczej ciężko mi uwierzyć że wydali EK tylko dla zadowolenia konsumentów, a nie dla własnego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:29, Morfieusz napisał:

> > Hehehe i rozeszlo sie 2000 swiezych buleczek - swoja droga dzisiaj mija rowno tydzien

> od mozliwosci
> > kupna EK ;D
> > a do tego ostatniego pudelka moze dadza autograf Roberta Gawlinskiego ? ;-)
>
> Chociaz..jakos dla mnie to on gwiazda nie jest

Wiesz wolalbym Jego autograf niz podpis Kai Rosenkranza ktory podpisywal G3 w jednym ze sklepow
w Norymbergii


No ja bym wolał Rosenkranza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W postach z czasów, gdy o G III wiedzialno tylko tyle, że powstanie wynikało, że dużo osób chciałoby zobaczyć EK Gothica. CDP wyszło na przeciw oczekiwaniom klientów. Mogliby przecież nie zrobić EK, bo jak ktoś będzie chciał Gothica to i tak kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:31, donaan napisał:

jakbys był piosenkarzem i poprosili by cię o podpisanie 2000 sztuk gothica 3 zgodziłbyś się
?:D


Hehehe, przyznal ze bardzo lubi Gothica wiec kto wie ;-) ale na serio to takie gdybanie przeca :P
a tak w ogole to cieszmy sie ze mamy takiego super dystrybutora ;-) co gry lokalizuje i walczy o bogate wydania i gry w przystepnych cenach :P a nawet przybliza nam X360 ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:35, Arclight napisał:

W postach z czasów, gdy o G III wiedzialno tylko tyle, że powstanie wynikało, że dużo osób
chciałoby zobaczyć EK Gothica. CDP wyszło na przeciw oczekiwaniom klientów. Mogliby przecież
nie zrobić EK, bo jak ktoś będzie chciał Gothica to i tak kupi.

Ok, masz rację w 100%, to jest dbanie o klienta, ale myślę że z EK mają większe zyski niż ze zwykłej edycji, inaczej wątbie by im sie chciało aż tak poświęcać, równie dobrze mogli zadbać o klienta wydając super rozbudowaną wersję podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili przeżyłem największy zawód od... wczoraj, ale chyba jedne z największych w tym roku. Dosłownie dwadzieścia minut temu zdobyłem wreszcie pieniądze na EK i co widzę? Wykupione... Co za... podłość. Jeżeli o mnie chodzi, to nadal twierdzę, że nakłady Edycji Kolekcjonerskich są po prostu zdecydowanie za małe. A można by to było przecież załatwić inaczej - zebrać z góry kasę i zamówienia i dopiero wtedy wziąć się za przygotowywanie właściwej ilości egzemplarzy.

No, nic - po prostu musiałem to z siebie wyrzucić. Jestem tak zawiedziony, że... nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:39, Hopeless napisał:

W tej chwili przeżyłem największy zawód od... wczoraj, ale chyba jedne z największych w tym
roku. Dosłownie dwadzieścia minut temu zdobyłem wreszcie pieniądze na EK i co widzę? Wykupione...
Co za... podłość. Jeżeli o mnie chodzi, to nadal twierdzę, że nakłady Edycji Kolekcjonerskich
są po prostu zdecydowanie za małe. A można by to było przecież załatwić inaczej - zebrać z
góry kasę i zamówienia i dopiero wtedy wziąć się za przygotowywanie właściwej ilości egzemplarzy.

No, nic - po prostu musiałem to z siebie wyrzucić. Jestem tak zawiedziony, że... nieważne.


Przeciez mogles zamowic juz dawno a kase zebrac do 3 listopada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno Ktoś jeszcze zrezygnuje musisz tylko czekać na okazję ;) (niepotwierdzi zamówienie, nie kupi itd ;)
Jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, jeszcze pewnie w okolicach premiery bedziesz mogl kupic edycje kolekcjonerska, bo na pewno ktos nie potwierdzi zamowienia albo zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować