Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Wątpliwe - to już raczej przesądzone.

A poza tym - licznik na stronie sklepu cały czas pokazuje 1 egz., tymczasem otrzymuję odp., że już nie można składać zamówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przesyłką jest...normalnie :D Zamówiłeś, kurier odwiedzi twój domek prawdopodobnie 31 października i każe ci zapłacic za gre, przesyłkę masz za darmo. A no i jeszcze 5 dni przed wysyłką CDP wyśle ci maila zebys potwierdził zamówienie...czegóż chcesz więcej?:D A tak nawiasem to widze ze tu na tym forum to bardzo duzo teraz osób siedzi :D Ja już swój egz. EK zamówiłem :) Teraz tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:43, asserwis napisał:

U mnie byl tylko masterlink nie bylo poczty polskiej nie wiem czy to błąd czy jedyna opca;/


Bo tą EK zamawia się tylko przesyłką kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:43, DS17 napisał:

Hopeless - jak to przecież pisze tam że jest jeszcze jeden egz... nie kumam


Zapewne licznik robili na szybko i jest blad bo nie pokazuje wartosci 0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest napisane ze został 1 egzemplarz bo właśnie piszą newsa że wszystkie kopie zamówione :) No a dla ciebie kolego na pocieszenie nie mam nic. Może zwykła wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:41, piksel169 napisał:

Szmondrowski, trochę pomyślunku. Przecież 1 listopad to święto, więc nie będziesz miał Gothic''a.
Niech wszyscy trochę pomyślą, zanim takie głupoty napiszą!


Masz racje zapomniało mi się to przesyłka dojdzie 2 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne. Zwykłą wersję to sobie kupię za kilka miesięcy w sklepie - gdy stanieje. Nie mogłem wcześniej zamówić, gdyż nie było pewne, czy zdobędę pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:47, Shadow8 napisał:

Pewnie jest napisane ze został 1 egzemplarz bo właśnie piszą newsa że wszystkie kopie zamówione
:) No a dla ciebie kolego na pocieszenie nie mam nic. Może zwykła wersja?


Heh jak pocieszyc zawiedzionego fana ? :( ja radze Ci czesto odwiedzac sklep w przyszlym tyg - bardzo mozliwe ze ktos zrezygnuje/niepotwierdzi
BTW jeden z ludzi CDP mowil ze tylko 1500 z 2000 EK poszlo na sklep.gram.pl, a te 500 ? ;-) nie zdziwie sie jak zobacze 1-2 szt EK w jakims empiku albo MediaMarkt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hopeless ----> Nie śmieję się z Ciebie. Ale na pewno na te 2000 egzemplarzy znajdzie się parę które nie zostaną wysłane. Jest jeszcze szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować