Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 21:55, Hopeless napisał:

To dziwne. Udało mi się złożyć zamówienie... Może to bug... Zobaczymy. Tak czy siak, zamówienie
złożone i mam nadzieję, że nie jest to bug, ani niczyim kosztem.


Moze sie wlasnie zwolnil 1 (albo wiecej) egzemplarz EK ? ;-) anyway zycze powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:55, Shadow8 napisał:

Boskii ---> Przed chwilą o tym pisałem ale jak widac nikomu sie nie chce czytac komentarzy
innych ;]


sorry nie zauważyłem
;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:57, Hopeless napisał:

Dzięki. Ponownie zaciskam kciuki za swój i wasze egzemplarze. Pozostaje żyć nadzieją do listopada.
;)


a gdzie tam listopad ? :P teraz tylko czekac na maila aby potwierdzic i czekac na kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że może fakt, że za n-tym razem udało mi się złożyć zamówienie to bug i do listopada mogę dostać e-maila od staffu CDP, że nastąpiła pomyłka i swojego egz. nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:58, Morfieusz napisał:

> Dzięki. Ponownie zaciskam kciuki za swój i wasze egzemplarze. Pozostaje żyć nadzieją do
listopada.
> ;)

a gdzie tam listopad ? :P teraz tylko czekac na maila aby potwierdzic i czekac na kuriera


heh to na maila i tak poczekasz jeszcze minimum tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:59, Hopeless napisał:

Chodzi mi o to, że może fakt, że za n-tym razem udało mi się złożyć zamówienie to bug i do
listopada mogę dostać e-maila od staffu CDP, że nastąpiła pomyłka i swojego egz. nie dostanę.


A ja twierdze ze za n-tym razem trafiles na jakis anulowany egzemplarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:59, Hopeless napisał:

Chodzi mi o to, że może fakt, że za n-tym razem udało mi się złożyć zamówienie to bug i do
listopada mogę dostać e-maila od staffu CDP, że nastąpiła pomyłka i swojego egz. nie dostanę.


masz po prostu farta chłopie i ciesz się tym a nie martw!!! Widać zwolnił się akurat jakiś egzemplarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś słusznie zauważył banner śmiesznie pokazywał ilość egzemplaży, ilość spadała o tyle samo w takim samym czasie, równie dobrze ludzie z CD P. mogą o tym nie wiedzieć, a w magazynie może być jeszcze spoooro EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciał sprawdzić czy pokaże się znowu dwójka na liczniku... xD
Albo Hopeless dostaniesz angielską/niemiecką edycje bo ekipa CDP będzie sprowadzać jeden egzemplarz na szybkiego żeby nie zawieść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został jeden egzemplarz. Kto będzie walczył o niego ;). A tak to całkiem miło wiedzieć, że jest się posiadaczem ostatniego egzemplarza sklepu gram.pl. I tak na poboczu, to widzę, że podkreśla mi błędy w poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:59, Hopeless napisał:

Chodzi mi o to, że może fakt, że za n-tym razem udało mi się złożyć zamówienie to bug i do
listopada mogę dostać e-maila od staffu CDP, że nastąpiła pomyłka i swojego egz. nie dostanę.


Jeśli gra jest na liście Twoich zamówień (dział "Moje zamówienia" na górze) w sklepie to na pewno nie ma tu pomyłki i grę otrzymasz. Sądzę że przy ostatnich egzemplarzach jest trochę zamieszania - na czas gdy gra jest w procesie zamawiania jest ona już wstępnie rezerwowana (abyś nie dotarł do końca zamawiania i nie dowiedział się nagle że gry nie masz). Być może więc jedna z osób zamawiających przerwała zamawianie lub ktoś anulował. Nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować