Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 14:45, Evil Khan napisał:

> > Przez prawie godzinę nie sprzedał się żaden egzemplarz - nadal są 163 szt. :)
>
> W którym miejscu widnieją informacje o dokładnej ilości dostępnych sztuk (w ogóle gier,
nie
> tylko Gothica)? Bo ja nigdzie tego nie widze;p
>
i w sklepie też... jakoś kiepsko "patrzysz" ;)


Ekhm.. Po kilku latach mnie z netu różnymi reklamami, tabelkami i okienkami pop-up, mam taki odruch, że raczej unikam tego co kolorowe, wielkimi literami, wykrzyknikami, itp., zaś informacji szukam we właściwym tekście;)
Tutaj też szukałem przy opisie gry, tam gdzie jest podana cena, format, liczba płyt, dostępność, itp., tak że nie zauważyłem tego liczydła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta cena albo jakby można było wykorzystać wiencej wpln to mym kupił bez zastanowienia szkoda bo fajnie by było mieć EK a tak musze sie zadowolić zwykłą edycją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tysiące egzemplarzy? Sporo. Dużo także się rozeszło w dość krótkim czasie. Ja się nie boję, EK zamówiłem pierwszego dnia, gdy tylko ogłosili... Cena spora, fakt, ale chęć posiadania tego cacka jeszcze większa. :)
Czy ktoś się orientuje w jakiej ilości sprzedawana była EK Heroes V? Miałbym jakieś porównanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:53, Evil Khan napisał:

Myślę że to dane zbyt tajne by CDP się dzielił nimi ...
Wyniki sprzedaży nie są zazwyczaj podawane do opini publicznej...


Ale np. były takie informacje, i to szumne, że np. WoW zakupiło już ponad milion graczy na całym świecie (jescze kiedyś to podawano, teraz już pewnie znacznie więcej), lub że seria Heroes of M&M rozeszła się w Polsce w ponad 100 tys. egzemplarzy, były też podawane informacje dotyczące popularności Obliviona.. Nie wiem czy to aż taka tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić EK Company of Heroes dzień przed premierą już miałęm kase, weszłem a tu brak towaru. Szkoda że tam nie było podanej liczby sztuk, strasznie sie wkurzyłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:01, Bumber napisał:

Dwa tysiące egzemplarzy? Sporo. Dużo także się rozeszło w dość krótkim czasie. Ja się nie boję,
EK zamówiłem pierwszego dnia, gdy tylko ogłosili... Cena spora, fakt, ale chęć posiadania tego
cacka jeszcze większa. :)
Czy ktoś się orientuje w jakiej ilości sprzedawana była EK Heroes V? Miałbym jakieś porównanie...


Ja w to nie wierzę. Raczej 200 sztuk.

W Polsce 1 dobry tytuł w różnych edycjach sprzedaje się średnio w ilości 7000 szt. (gdzieś niedawno były te dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:01, Bumber napisał:

Czy ktoś się orientuje w jakiej ilości sprzedawana była EK Heroes V? Miałbym jakieś porównanie...


CDP gdzieś podało, że było 4000 sztuk EK Heroes V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2000 sztuk, no ładnie;)
Przyznam że jak na Edycję Kolekcjonerską to wydaje się dużo, ale mi pasuje.
Może ktoś powiedzieć jaki był nakład EK HoMM V i EK AoE 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:04, netka1984 napisał:

Ja w to nie wierzę. Raczej 200 sztuk.

W Polsce 1 dobry tytuł w różnych edycjach sprzedaje się średnio w ilości 7000 szt. (gdzieś
niedawno były te dane).


skad ty masz takie przestarzale dane? to juz na stronie cdp ( http://www.cdprojekt.info/firma.asp) jest napisane ze baldurs gate (1999) w ciagu kilku miesiecy sprzedal sie w licznie 18 tysiecy egzemplarzy! heroes 4 (2002) sprzedal sie w 40 tysiacach egzemplarzy. A to bylo kilka lat temu! to nie trzeba byc specem aby widziec ze dobry tytul ma potencjal na kilkadziesiat tysiecy pudelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:05, Arclight napisał:

CDP gdzieś podało, że było 4000 sztuk EK Heroes V.


4000 sztuk EK Heroes V i 2000 sztuk EK Gothic 3... Ceny inne, nakład inny... Wydaje mi się, że Gothic 3 został lepiej dopieszczony. A wolałbym na odwrót. W końcu "Hirołsi" to jest tytuł... Ale po co ja narzekam? Jest super. :) Szkoda, że drogo, ale za jakość się płaci. Pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 15:10, Ciastuś napisał:

skad ty masz takie przestarzale dane? to juz na stronie cdp ( http://www.cdprojekt.info/firma.asp)
jest napisane ze baldurs gate (1999) w ciagu kilku miesiecy sprzedal sie w licznie 18 tysiecy
egzemplarzy! heroes 4 (2002) sprzedal sie w 40 tysiacach egzemplarzy. A to bylo kilka lat temu!
to nie trzeba byc specem aby widziec ze dobry tytul ma potencjal na kilkadziesiat tysiecy pudelek.


baldurs gate (1999) to 7 lat, więc i tak mało. Z tego co wiem rekordzistą jest Sims2. Ponad 100000 sztuk. Ale to są tytuły wiecznie żywe.

Wtedy nie było, aż tak wielkiej konkurencji tytułów. A dziś?? gdzie nie spojrzysz to hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jush 144 ;) a mam zaklepanego gothicka napewno?? bo pierwszy raz pre order zamowilem... mam go na liscie zamowien ale nie da sie potwierdzic bo te 5 dni musi minac..napewno se zaklepalem :>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:20, diablolod napisał:

jush 144 ;) a mam zaklepanego gothicka napewno?? bo pierwszy raz pre order zamowilem... mam
go na liscie zamowien ale nie da sie potwierdzic bo te 5 dni musi minac..napewno se zaklepalem
:>??


jeśli gra wyświetla Ci się na liście zamówień (moje zamówienia w sklepie gram.pl) to jest zaklepana, nie ma obaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale rozmawiamy o Edycji Kolekcjonerskiej. Te są limitowane. Normalny egzemplarz może się sprzedać w Polsce w ilości 7000 sztuk, nie wątpię. Jednak EK ma tzw. "górny pułap" określony przez dystrybutora i nie da się go przekroczyć. Po wyczerpaniu zapasów można jedynie odkupić EK od jakiegoś zniesmaczonego gracza. Ale to już nie to samo, co nowe pudełeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że 2 tys. egzemplarzy dłużej się będzie trzymało... Ale ja byłem przezorny, a właściwie bardzo rozochocony, i od razu przemianowałem zamówienie... Edycja miodzio, tylko czemu ten art book jest w miękkiej oprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować