Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Poradźcie

28 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 19:11, Lex napisał:

Ludźie poradźcie człekowi z dylematem !!!
Kupić Dungeon Siega II czy poczekać i zamówić Total Overdose ???



bierz je obie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:11, Lex napisał:

Ludźie poradźcie człekowi z dylematem !!!
Kupić Dungeon Siega II czy poczekać i zamówić Total Overdose ???

hehehe Kup sobie lepiej fable :) ale z dwoch lepiej DS2 TO to strata kasy chociaż gra fajna ale niewarta swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludźie poradźcie człekowi z dylematem !!! Kupić Dungeon Siega II czy poczekać i zamówić Total Overdose ???

Nieco dziwne zestawienie, ale ja bym tam na DSa postawił, tylko pczekaj aż patcha zrobią do PL wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:27, Lex napisał:

a przy okazji fable jest już dostępne na PeCety ???


Niestety w Polsce nikt się nie zainteresował tym tytułem. Można zamówić w ultimie, ale za niebotyczną wręcz kwotę. :-/ A szkoda, bo to widac super gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:55, HumanGhost napisał:

> a przy okazji fable jest już dostępne na PeCety ???

Niestety w Polsce nikt się nie zainteresował tym tytułem. Można
zamówić w ultimie, ale za niebotyczną wręcz kwotę. :-/ A szkoda, bo to widac super gierka.


Hm? W Empiku za 129zł jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:03, HumanGhost napisał:

> Hm? W Empiku za 129zł jest.

W którym Empiku?!? Na stronce empiku nic na ten temat nie ma. Kto jest wydawcą w Polsce?
Lem?


Nie wiem kto jest wydawcą, a widziałem gre w Empiku, w domu handlowym Arkadia w Warszawie. Cała pułka zastawiona była 8].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:55, HumanGhost napisał:

> a przy okazji fable jest już dostępne na PeCety ???

Niestety w Polsce nikt się nie zainteresował tym tytułem. Można
zamówić w ultimie, ale za niebotyczną wręcz kwotę. :-/ A szkoda, bo to widac super gierka.


Co do fable - jest strasznie krótka :). Starczyła mi na 10h ;p. Radził bym ci DS2 - Multiplayer i przyjemna gra ^_^. A total overdrose... przyjemna **** nie warta swej ceny ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ds2 można zawsze kupic tu z rabatem za wpln albo kupic nowe cd action tam jest bon na 20zł na ds2 :)
Co do fable faktycznie strasznie krótka ale i tak bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko :) wszystkoe bronie zdobyłem normlanie wszystko co sie dało :) i tak krótka była ale kazda minuta była zajefajna. A wogule to posiadacze konsoli moga sie dolinowac do na PC wyszedł fable odrazu z dodatkiem lostchapter dodatek krotki ale i tak miło sie gra

Wogule w fable duzy minus to mała ilosc broni i pancerzy ale zato czary fajnie im wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe, ze wszystko zrobiliscie w 10h. Moze wszystkie głowne questy, ale na pewno nie 100% gry :-). Osobiscie powalczylem by wykonac 100% gry i zajelo mi to prawie 20h :-). Fakt i tak krótko, ale zawsze coś. Poza tym gra jest kozak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:26, Halab napisał:

Niemozliwe, ze wszystko zrobiliscie w 10h. Moze wszystkie głowne questy, ale na pewno nie 100% gry :-). Osobiscie powalczylem
by wykonac 100% gry i zajelo mi to prawie 20h :-). Fakt i tak krótko, ale zawsze coś. Poza tym gra jest kozak :D.


Jak kozak? No fajna ^_^. Rzeczywiście troszkę więcej niż 10h ;). jak by było 10h to bym się pochlastał ,że kase wydałem :). Jest to porcja przyzwoitej rozrywki - ale rzeczywiscie krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:27, Valed napisał:

> Niemozliwe, ze wszystko zrobiliscie w 10h. Moze wszystkie głowne questy, ale na pewno nie 100% gry :-). Osobiscie
powalczylem
> by wykonac 100% gry i zajelo mi to prawie 20h :-). Fakt i tak krótko, ale zawsze coś. Poza tym gra jest
kozak :D.
> >
Jak kozak? No fajna ^_^. Rzeczywiście troszkę więcej niż 10h ;). jak by było 10h to bym się pochlastał
,że kase wydałem :). Jest to porcja przyzwoitej rozrywki - ale rzeczywiscie krótka.


No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować