Zaloguj się, aby obserwować  
pawn77

czy komuś się zdarzyła sytuacja że walnął w framugę drzwi??...

30 postów w tym temacie

Temat świetny ! :D
Kiedyś uderzyłem wielką zardzewiałą rurą 10letniego kolege (w głowe) (też miałem wtedy 10 ;)). Krew psikaaaaałaaaa... Ale trzymał się mocno ;).

A we framuge? W mały palec? codziennie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na lekcji informatyki moi koledzy się bili nauczycielki nie było więc droga wolna i tak jeden mały, chudy konus kontra wysoki i przy tuszy tak więc ten drugi tak się na ttego małego zdenerwował że gdyby w ścianę ręką nie zawalił i nie złamał palca to tamtego by dosłownie zmasakrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj,często.Raz sopie rozwaliłem paznokieć w stopie.Cholernie bolało.Przez miesiąc chyba odrastał mi.Najlepsze jest to że nikt z rodziny o tym do tej pory nie wie(bo po co miałęm mówić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...graliśmy kiedyś z kolegami w pewien rodzaj wolnej amerykanki gdzie trzeba było przebiec jakis kawalek trasy a po obydwue stronach osoby mialy za zadanie wyrzuci cie z niej no i tak smigalem miedzy nimi gdy w pewnym momencie dosc spory gostek wyrzucajac jednego odwrocil sie w moja strone i zobaczylem tylko kawalek lokcia a potem gwiazdki potem krew a potem do konca wakacji noce spedzalem u kobiet ktorego zapoznalem dzieki temu ze mi wspolczóły:] ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We framugę jeszcze nigdy nie przywaliłem jednakże głową albo łokciem o szafkę/szafę parę razy zachaczyłem...

Jednakże najlepszą taką sytuację miał mój znajomy.
Szedł do dzwi, otworzyć je komuś i pośliznął się na świerzo umytej podłodze. Lecąc na twarz przywalił czołem w klamkę tak, że przez około 2 tygodnie chodził z okrągłym siniakem na środku czoła.
Fajnie wyglądał siedząc na wykładach w czapce z daszkiem nasuniętej na czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jesli komus zdarza sie otrzec o framuge zamiast przejsc "czysto"przez drzwi moze to swiadczyc o tym, iz owa osoba ma astygmatyzm - tak bylo np. w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nieraz idac do lazienki w nocy (od kapa oczywiscie) zdarzylo zaliczyc drzwi jak byly zamkniete :) a juz kilka razy wbilem sie gola stopa pod drzwi pokoju, troszke krwi i bolo ale naszczescie niezlamalem zadnego palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Urzekła mnie twoja historia"...
Jak bym miał opisywać na forum, każde dobre lub złe wydarzenie z mojego życia, o tym stopniu ciekawości, to pewnie już dawno bym miał bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować