tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Jeszcze raz napiszę, bo w wielu sklepach już patrzyłem i...
i cena tego Squiera to zawsze ok.1200zł. A panowie z guitar center napisali mi że u nich 830zł.

Trochę dziwne, aż taka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 21:01, Rumcajsev napisał:

W tej chwili nie, ale mogą mi sprowadzić. Cena taka sama.


Sprowadzić, a pytałeś się na kiedy i czy w ogóle ten model jest dostępny u dystrybutora ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 16:23, BxK93Szatan napisał:

Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o BC Richu Warbeast Standard? Tylko nie bluzgać, jak ktoś
gitary nie miał w ręku...


Osprzęt całkiem niezły, chociaż z chęcią bym zobaczył tą gitarkę w secie EMG :P Jak lubisz szpanerskie kształty to mogę Ci polecić chociaż gitarki nigdy w rękach nie miałem. Ale za tą cenę szukałbym czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość istotny problem. Czy na rnr.pl trzeba się rejestrować, aby coś kupić? Szukałem, szukałem, ale takiej możliwości na stronce nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:16, Fucio napisał:

Mam dość istotny problem. Czy na rnr.pl trzeba się rejestrować, aby coś kupić? Szukałem,
szukałem, ale takiej możliwości na stronce nie znalazłem.


Ostatnio kupowałem sprzęt i nie wymagali żadnej rejestracji, po prostu podajesz tylko dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 00:28, Rumcajsev napisał:

Jeszcze jedno głupie pytanie. W opisie gitary pisze "Skala 25.5” (648 mm) ". To
jakiś normalny rozmiar? Niech mnie ktoś oświeci.


Taka menzura jest bodajże w Stratach, więc jest (tak mi się wydaje) jak najbardziej normalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:04, eszet napisał:

> Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o BC Richu Warbeast Standard? Tylko nie bluzgać, jak
ktoś
> gitary nie miał w ręku...

Osprzęt całkiem niezły, chociaż z chęcią bym zobaczył tą gitarkę w secie EMG :P Jak lubisz
szpanerskie kształty to mogę Ci polecić chociaż gitarki nigdy w rękach nie miałem. Ale
za tą cenę szukałbym czegoś innego ;)


No dzięki, choć chyba niestety jej nie kupię. Na stanie nie mają jej już na guitarcenter od 2 miesięcy... A Ibanez RG370? Zależy mi naturalnie na humbuckerze przy bridge''u, 24 progach i Floydzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:15, Falcon napisał:

Wie ktoś, gdzie jest dostępne aktualnie kombo Orange CR15? Wszędzie poznikały i nie mogę
znaleźć ;/.


Nie mam pojęcia czy to wiarygodny sklep, ale jest tutaj (tak przynajmniej jest napisane).
http://www.sklepmuzyczny.pl/sklepmuzyczny,pl,strona,produkt,asortyment,1,dzial,6,grupa,11,id,5715.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o gitarkach Richwood (z seri launcher pro) Custom 129 BK albo OR ? W "Gitarzyście" Wychwalają pod niebiosa i ogólnie mówią, że w klasie cenowej poniżej 1500zł, nie znajdzie się tak brzmiącej gitary. Chciałbym posłuchać opinii kogoś, kto na tej gitarce grał/ma ją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się