tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Czy od 700 zł warto kupić elektryka na początek (cort x2) czy lepiej poczekać jeszcze trochę i za 1000 zł kupić coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:34, jcl99 napisał:

Czy od 700 zł warto kupić elektryka na początek (cort x2) czy lepiej poczekać jeszcze
trochę i za 1000 zł kupić coś lepszego?

Za 700 już spokojnie można dostać jakieś ciekawe, używane wiosło, ale jeżeli posiadasz taką możliwość i wystarczające zapasy cierpliwości poczekaj i dozbieraj do 1k, a za tą kwotę jest kilka wybornych na początek deseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy z tymi Cortami macie, według mnie to są słabe gitary. Lepiej dozbierać i kupić coś lepszego. Mi osobiście w ogóle one nie leżą, miałem okazję grać na X2 i w porównaniu do mojego Deana Vendetty, to wypadła strasznie ciężka, o drewnie nie wspomnę. Za blisko około 800 zł dostaniesz znacznie lepszą gitarę od Corta, co z tego, że ciekawie wygląda? Nie kierujcie się tą cechą. Liczy się jak się na niej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem znowu dziś nową gitare, bo poprzednia mi się złamała. Kupiłem klasyczną za 240 zł. Jeśli znacie jakieś fajne stronki z łatwymi piosenkami to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 14:23, AssaxoN napisał:

Kupiłem znowu dziś nową gitare, bo poprzednia mi się złamała. Kupiłem klasyczną za 240
zł. Jeśli znacie jakieś fajne stronki z łatwymi piosenkami to piszcie.


Się złamała...?! O.o

W moim 10 letnim klasyku (z niskiej półki, dodam) pękł gryf dopiero wtedy, kiedy poślizgnąłem się na drodze i spadłem centralnie na gitarę. A i wtedy dało się ją skleić bez większych problemów...

I tak, znamy fajne stronki.
http://www.ultimate-guitar.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Guitar Center zrobiła mnie trochę w uja. Zamówiłem metronom, dwa komplety strun, 3 kostki grubsze, 3 cieńsze. Otrzymałem po jeden sztuce każdego produktu. Napisałem już do nich. Są jakieś szanse, że otrzymam zamówione rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 18:17, Fucio napisał:

Obsługa Guitar Center zrobiła mnie trochę w uja. Zamówiłem metronom, dwa komplety strun,
3 kostki grubsze, 3 cieńsze. Otrzymałem po jeden sztuce każdego produktu. Napisałem już
do nich. Są jakieś szanse, że otrzymam zamówione rzeczy?



Jeśli formularz zamówienia był dobrze wypełniony to znając obsługę Guitar Center jak najbardziej. Kontaktuj się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:04, Prateorian napisał:



Nie kupuj Corta! Ludzie to są dziadowskie gitary! Jeśli szukasz materiału na pierwszą niedrogą gitarę to niezłym wyborem będzie Epiphone Special II. Może nie jest najpiękniejsza i super wypasiona ale na pierwszy rok, dwa wystarczy na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 19:11, jcl99 napisał:

A co z brzmieniem?
Zresztą corty są bardzo chwalone.



Brzmienie w Specialu jest całkiem niezłe.
Gdzie Corty są chwalone? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 18:17, Fucio napisał:

Obsługa Guitar Center zrobiła mnie trochę w uja. Zamówiłem metronom, dwa komplety strun,
3 kostki grubsze, 3 cieńsze. Otrzymałem po jeden sztuce każdego produktu. Napisałem już
do nich. Są jakieś szanse, że otrzymam zamówione rzeczy?

Raczej tak, na innym forum ktoś pisał że przysłali mu nie takie struny to później gdy przysłali te prawidłowie dostał jeszcze jakiś gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że gitarka wysiada przy mniejszym Dist albo Od (jak zwał tak zwał), czyli przy grze bardziej technicznej niż na spidzie.
Gusta są jedna różne... jak dla mnie LP Special II jest gitarą całkiem wszechstronną, co nie zmienia faktu, że jednak brzmi odpowiednio do swej ceny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli. Jutro mają się tym zająć i dosłać to o czym zapomnieli. Gdy zamawiałem wzmaka również się pomylili i przysłali mi inny. Droższy, i jak najbardziej mi pasujący więc nie reklamowałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się