tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 21:15, theZoSo napisał:

Widziałem chyba takowego na allegro... najs, ale bynajmniej nie dla mnie. Ten kolor :/



Też widziałem takiego na allegro, ale cenę ma powalającą. Ja kupiłem dwa razy taniej;] Nowego z gwarancją. Dlatego boję się worka kartofli. Nie wiem co Ci się w kolorze nie podoba. Dla mnie tylko Fireburst jest ładniejszy, ale niestety Epiphone nie robi LP w tym kolorze.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 09:13, Harrolfo napisał:

No właśnie się nie rusza; siedzi tak mocno, jakby się śrubę przykręciło


to zrób jeden obrót odkręcający, wtedy powinno być git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do LP pasuje mi każdy kolor, ale niestety nie wliczają się w to kolory niestandardowe :P
Spokojnie, myślę, że aż tylu kartofli nikt by nie wysłał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:41, Harrolfo napisał:

Powinno ale nie jest...

a Ty to wkręcasz czy wtykasz?


Edit:

chyba że masz mechanicznie zablokowany mostek a wtedy bez lutnika nic nie zrobisz tzn. lepiej żebyś nie próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:34, kindziukxxx napisał:

chyba że masz mechanicznie zablokowany mostek a wtedy bez lutnika nic nie zrobisz tzn.
lepiej żebyś nie próbował

Wkręcam.
Ok, w każdym razie dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Ja kiedy wymieniłem sobie mostek... tez taki przyblokowany był... Wyjąłem jedną spręzyne i jest git... Ale to to sam wymienialem i wsadzilem ich za duzo na poczatku, u Ciebie to sie zdarzyc nie powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 14:25, kindziukxxx napisał:


zadam jeszcze pytanie jak się frontmanik spisuje, bo niedługo przy dobrych wiatrach też
do mnie zawita


Jak dla mnie niebo. Zdecydowanie najlepszy piec za tą kasę. Nie nastawiaj się oczywiście na przester bo ten jest średni ale ja używam Boss''a DS-1 więc mi to wszystko jedno. Ogólnie rzecz biorąc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się renowacją gitarki Defil Aster, którą miałem od zawsze. Sam gram już od blisko 15 lat na instrumencie lutniczym (pomijam akustyki, chodzi mi czysto o elektryki). I właśnie Defil Aster podobnie jak i moja lutnicza to kopie Les Paula. Teraz mam problem bo właściwie Aster jest na wykończeniu (dokupiłem wszystkie nowe części typowo pod Les Paula), zostało mi tylko wyprostowanie gryfu i malowanie. I tu jest moje pytanko, czym byście pomalowali gitarę? Przerobiłem już różne fora ale tam wałują przede wszystkim nitro do czysto jednokolorowych desek raczej do wymiatania. Mi chodzi o zachowanie słojów drewna jak w Gibsonach. Sam myślę o bejcy stolarskiej co pozwoli mi na zbliżenie się do tego rozbicia kolorystycznego Les Paula, a na to bezbarwna olejna. Też nie wiem czy lepiej pędzlem, czy aerografem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście aerografem bym jechał. Większa precyzja, brak jakichkolwiek śladów malowania, plus nie zostaną włosy, tak jak czasami zdarza się to od pędzla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 19:49, kuba9876543210 napisał:

Wlosy z pedzla na gitarze wygladalyby okropnie :S
Gdybym mial malowac gitare chyba bym to komus zlecil...


Malując orginalny sprzęt to wiadomo w profesionalne ręce ale Defil - to by były pieniądze wydane na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GITARO! - odpowiadajże! Czy kupienie Vintage V100 i wymienienie przetworniczków z oryginalnych Wilkinsonowych na set Duncanów SH-2 i SH-4 to dobry/opłacalny pomysł? Bo jest to jeden z moich dwóch wymyslonych sposobów na kupno/posiadanie dobrego nowego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się